Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
Президент Російської Федерації. Кодекс РФ про адміністративні правопорушення (ред. від 02.04.2012), 2012 - перейти до змісту підручника

Стаття 8.10. Порушення вимог щодо раціонального використання надр


1. Вибіркова (позапроектні) відпрацювання родовищ корисних копалин, яка призводить до необгрунтованих втрат запасів корисних копалин, разубоживание корисних копалин, а так само інше нераціональне використання надр, провідне до наднормативних втрат при видобутку корисних копалин або при переробці мінеральної сировини, -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від однієї тисячі до п'яти тисяч рублів; на посадових осіб - від десяти тисяч до п'ятдесяти тисяч рублів; на юридичних осіб - від восьмисот тисяч до одного мільйона рублів.
(В ред. Федерального закону від 28.12.2009 N 380-ФЗ)
2. Невиконання вимог з проведення маркшейдерських робіт, проведення дегазації при видобутку (переробки) вугілля (горючих сланців), приведення ліквідуються або консервуються гірничих виробок і бурових свердловин у стан, що забезпечує безпеку населення та навколишнього середовища, або вимог щодо збереження родовищ корисних копалин, гірничих виробок і бурових свердловин на час їх консервації -
(в ред. Федеральних законів від 30.12.2008 N 309-ФЗ, від 26.07.2010 N 186-ФЗ)
тягне накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від трьох тисяч до п'яти тисяч рублів; на посадових осіб - від тридцяти тисяч до п'ятдесяти тисяч рублів; на юридичних осіб - від восьмисот тисяч до одного мільйона рублів.
(В ред. Федерального закону від 28.12.2009 N 380-ФЗ)
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна "Стаття 8.10. Порушення вимог щодо раціонального використання надр"
  1. Стаття 8.10. Порушення вимог щодо раціонального використання надр
    1. Вибіркова (позапроектні) відпрацювання родовищ корисних копалин, яка призводить до необгрунтованих втрат запасів корисних копалин, разубоживание корисних копалин, а так само інше нераціональне використання надр, провідне до наднормативних втрат при видобутку корисних копалин або при переробці мінеральної сировини, - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від
  2. § 1. Правовий статус і зміст охорони земель
    1. Правова охорона земель включає систему правових, організаційних, економічних та інших заходів, спрямованих на їх раціональне використання, запобігання необгрунтованому вилученню земель із сільськогосподарського обороту, захист від шкідливих впливів, а також на відновлення продуктивних земель, у тому числі лісового фонду, і на відтворення і підвищення родючості грунтів. Земля в
  3. Тема 4.2. Правові екологічні вимоги, процедури і відносини з використання природних ресурсів та охорони навколишнього середовища
    Принципи екологічного права виникають з сучасного розуміння значення доброякісної природного середовища для здорового життя людей, забезпечення їх ресурсами та іншими засобами життя, а також розуміння впливу людської життєдіяльності на якісний стан природного середовища і здатності людей змінювати свою поведінку по відношенню до навколишньої природи відповідно до пізнаних
  4. 11.1. Загальні положення
    У процесі здійснення господарської, військової, управлінської та іншої діяльності людина може надавати і чинить негативний вплив на навколишнє природне середовище, в результаті чого зменшуються не заповнює природні ресурси, погіршуються умови життя людей. Відносини, що виникають в результаті взаємодії суспільства і навколишнього природного середовища (екологічні відносини),
  5. 11.2. Екологічні вимоги при здійсненні окремих видів діяльності
    Природоохранительное законодавство поряд з встановленням загальних положень про охорону навколишнього природного середовища визначає і конкретні екологічні вимоги при здійсненні окремих видів діяльності. Так, встановлюються загальні екологічні вимоги до розміщення, проектування, будівництва, реконструкції, введення в експлуатацію та експлуатації підприємств, споруд та інших об'єктів;
  6. Коментар до статті 8.7
    1 . До загальнопоширеним корисних копалин відносяться, зокрема, пісок, гравій, глина. Адміністративна відповідальність за незаконний видобуток загальнопоширених корисних копалин на водних об'єктах встановлена ??ч. 3 ст. 8.13 КоАП (див. коментар до зазначеної статті). Згідно п. 4 ст. 88 ЗК організаціям гірничо-видобувної та нафтогазової промисловості земельні ділянки для розробки
  7. 5. Зазіхання на землю та її надра
    В дану групу включені такі склади злочину, як порушення законодавства про континентальний шельф про виключній економічній зоні Російської Федерації (ст. 253) * (593), псування землі (ст . 254) та порушення правил охорони і використання надр (ст. 255). Ступінь небезпеки злочинів даної групи неоднорідна, як неоднорідні посягання на перелічені об'єкти (компоненти)
  8. Стаття 28.3. Посадові особи, уповноважені складати протоколи про адміністративні правопорушення
    1. Протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені цим Кодексом, складаються посадовими особами органів, уповноважених розглядати справи про адміністративні правопорушення відповідно до глави 23 цього Кодексу, в межах компетенції відповідного органу. Федеральним законом від 21.07.2011 N 252-ФЗ з 1 вересня 2012 роки частина 2 статті 28.3 буде доповнена
  9. § 2. Права, обов'язки і відповідальність платників податків
    Права та обов'язки платників податків. Права платників податків передбачені в ст. 12 Закону «Про основи податкової системи в РФ». Серед них присутні права як процесуального (право знайомитися з актами податкових перевірок, робити пояснення щодо обчислення та сплати податків і за актами проведених перевірок), так і матеріального характеру (право на судову і адміністративну захист
  10. § 1 . Поняття і принципи місцевого самоврядування. Моделі взаємовідносин державної влади і місцевого самоврядування
    Поняття місцевого самоврядування відносно недавно стало загальновживаним в російському праві. В якості юридичного терміну воно було закріплено в Законі СРСР від 9 квітня 1990 N 1418-1 "Про загальні засади місцевого самоврядування і місцевого господарства в СРСР". --- Відомості З'їзду народних депутатів СРСР і Верховної Ради СРСР. 1990. N 16. Ст. 267.