Порушення правил і вимог проведення робіт по геологічному вивченню надр, яке може призвести або призвело до недостовірної оцінки розвіданих запасів корисних копалин або умов для будівництва та експлуатації підприємств з видобутку корисних копалин, а також підземних споруд, не пов'язаних з видобуванням корисних копалин, а також втрата геологічної документації, дублікатів проб корисних копалин і керна, які необхідні при подальшому геологічному вивченні надр і розробці родовищ, - тягне накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від трьох тисяч до п'яти тисяч рублів; на посадових осіб - від десяти тисяч до тридцяти тисяч рублів; на юридичних осіб - від трьохсот тисяч до п'ятисот тисяч рублів. (В ред. Федерального закону від 28.12.2009 N 380-ФЗ)
|
- Стаття 8.11. Порушення правил і вимог проведення робіт по геологічному вивченню надр
Порушення правил і вимог проведення робіт по геологічному вивченню надр, яке може призвести або призвело до недостовірної оцінки розвіданих запасів корисних копалин або умов для будівництва та експлуатації підприємств з видобутку корисних копалин, а також підземних споруд, не пов'язаних з видобуванням корисних копалин, а також втрата геологічної документації, дублікатів проб
- 1. Загальні положення
В основі подання про конкурс як особливої правової конструкції лежить ідея змагальності. Змагальності немає там, де все розставлено по місцях. З повною підставою тому конкурсом було протиставлено конкурсне виробництво, в якому "цей процес ретельно врегульовано Законом про банкрутство саме тому, щоб усунути саму можливість" змагання "." Конкурс і "конкурсне
- 5. Зазіхання на землю та її надра
В дану групу включені такі склади злочину, як порушення законодавства про континентальний шельф про виключній економічній зоні Російської Федерації (ст. 253) * (593), псування землі (ст. 254) і порушення правил охорони і використання надр (ст. 255). Ступінь небезпеки злочинів даної групи неоднорідна, як неоднорідні посягання на перелічені об'єкти (компоненти)
- Стаття 28.3. Посадові особи, уповноважені складати протоколи про адміністративні правопорушення
1. Протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені цим Кодексом, складаються посадовими особами органів, уповноважених розглядати справи про адміністративні правопорушення відповідно до глави 23 цього Кодексу, в межах компетенції відповідного органу. Федеральним законом від 21.07. 2011 N 252-ФЗ з 1 вересня 2012 роки частина 2 статті 28.3 буде доповнена
- § 2. Право приватної власності громадян на окремі об'єкти
Право приватної власності громадян на земельні ділянки. У складі об'єктів права власності громадян найбільше значення набувають земельні ділянки, які використовуються громадянами в самих різних цілях: для будівництва житлового будинку, ведення особистого підсобного або дачного господарства, організації селянського (фермерського) господарства (крім господарства при будинку), здійснення іншої
- Стаття 253. Порушення законодавства Російської Федерації про континентальний шельф про виключній економічній зоні Російської Федерації Коментар до статті 253
Об'єктом злочину, передбаченого ст. 253 КК РФ, є суверенна право РФ на континентальний шельф та виключну економічну зону, відносини щодо забезпечення безпеки морського судноплавства в зонах споруд та установок на шельфі, а також відносини з охорони природних (живих і неживих) ресурсів континентального шельфу РФ та виключної економічної зони РФ. Правовий режим
- Стаття 255. Порушення правил охорони і використання надр Коментар до статті 255
Об'єктом злочину, передбаченого ст. 255 КК РФ, є відносини, що виникають у зв'язку з геологічним вивченням, використанням та охороною надр на території РФ, її континентального шельфу, а також у зв'язку з використанням відходів гірничодобувного і пов'язаних з ним переробних виробництв, торфу, сапропелів та інших специфічних мінеральних ресурсів, включаючи підземні води, ропу
- § 1 . Правовий статус і зміст охорони земель
1. Правова охорона земель включає систему правових, організаційних, економічних та інших заходів, спрямованих на їх раціональне використання, запобігання необгрунтованому вилученню земель із сільськогосподарського обороту, захист від шкідливих впливів , а також на відновлення продуктивних земель, у тому числі лісового фонду, і на відтворення і підвищення родючості грунтів. Земля в
- Тема 4.2. Правові екологічні вимоги, процедури і відносини з використання природних ресурсів та охорони навколишнього середовища
Принципи екологічного права виникають з сучасного розуміння значення доброякісної природного середовища для здорового життя людей, забезпечення їх ресурсами та іншими засобами життя, а також розуміння впливу людської життєдіяльності на якісний стан природного середовища і здатності людей змінювати своє поведінка по відношенню до навколишньої природи відповідно до пізнаних
- 31.3. Державний контроль і нагляд у сфері природокористування та охорони природних ресурсів
Завдання контролю в галузі охорони навколишнього природного середовища полягають у забезпеченні дотримання вимог законодавства про охорону навколишнього природного середовища всіма державними органами, підприємствами, установами та організаціями, незалежно від форм власності та підпорядкування. Державний екологічний контроль і нагляд складаються у спостереженні за станом навколишнього природного
|