Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
А.Б. Агапов. Постатейний коментар до кодексу російської федерації про адміністративні правопорушення. Розширений, з використанням матеріалів судової практики, 2004 - перейти до змісту підручника

Стаття 8.20. Незаконна передача мінеральних і (або) живих ресурсів на континентальному шельфі і (або) у винятковій економічній зоні Російської Федерації


Навантаження, вивантаження або перевантаження на континентальному шельфі і (або) у винятковій економічній зоні Російської Федерації здобутих мінеральних і (або) живих ресурсів без дозволу, якщо такий дозвіл обов'язково, -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від однієї другої до одного розміру вартості мінеральних і (або) живих ресурсів, що з'явилися предметом адміністративного правопорушення, з конфіскацією судна, літального апарату та інших знарядь вчинення адміністративного правопорушення чи без такої; на посадових осіб - від одного до півтораразового розміру вартості мінеральних і (або) живих ресурсів, що з'явилися предметом адміністративного правопорушення, з конфіскацією судна, літального апарату та інших знарядь вчинення адміністративного правопорушення чи без такої; на юридичних осіб - від дворазового до триразового розміру вартості мінеральних і (або) живих ресурсів, що з'явилися предметом адміністративного правопорушення, з конфіскацією судна, літального апарату та інших знарядь вчинення адміністративного правопорушення чи без такої.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 8.20. Незаконна передача мінеральних і (або) живих ресурсів на континентальному шельфі і (або) у винятковій економічній зоні Російської Федерації "
  1. Стаття 253. Порушення законодавства Російської Федерації про континентальний шельф про виключній економічній зоні Російської Федерації Коментар до статті 253
    стаття складається з двох частин, які передбачають різні за своїми об'єктивними і суб'єктивними ознаками злочину. Частина 1 ст. 253 КК РФ передбачає відповідальність за порушення законодавства про континентальний шельф Російської Федерації та виключній економічній зоні Російської Федерації, не є екологічними злочинами. Ці порушення посягають на відносини по
  2. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    стаття трактує про передачу проданої речі із застереженням про збереження права власності за продавцем до оплати речі покупцем або настання іншої обставини, тобто про невідкладно обумовленому договорі про передачу. Абзац 1 ст. 491 ГК відокремлює умовну традицію (речову угоду) від лежить в її основі не умовна купівлі-продажу (обязательственной угоди), а також показує, що угода
  3. 3. Застава
    незаконно. --- Там же. С. 52 - 53. На наш же погляд, включення в ГК норм про захист заставодержателем своїх прав на предмет застави, поряд з нормами про захист права власності та інших речових прав (в російському ГК - гол. 20), якраз свідчить про те, що законодавець виходить з того , що застава не відноситься до категорії речових прав, інакше до заставних
  4. Стаття 252. Забруднення морського середовища Коментар до статті 252
    статтях про відповідальність за екологічні злочини не робиться жодної різниці між "шкодою здоров'ю" (ст. ст. 246, 248, 250, 254 та ін КК РФ) і "істотною шкодою здоров'ю" (ч. 1 ст. 247, ч. 2 ст. 252 КК РФ). Не проводиться такої відмінності і в Постанові Пленуму Верховного Суду РФ від 5 листопада 1998 р. "Про практику застосування судами законодавства про відповідальність за екологічні
  5. 1. Поняття і основні різновиди інвестиційних угод
    незаконно. Таким чином, виникає юридично тупикова ситуація. У кожному разі незатвердження Угоди спричинить звинувачення держави в невиконанні прийнятих на себе зобов'язань, судові позови про відшкодування збитків і, напевно, великі фінансові втрати »[257]. Очевидно, що дане положення Закону про УРП вимагає перегляду. Аналізуючи правову
  6. Коментар до статті 2.6
    статтями КпАП). Відповідно до ст. 33 Федерального закону "Про правове становище іноземних громадян в Російській Федерації "іноземний громадянин, винний у порушенні законодавства РФ, притягується до відповідальності відповідно до законодавства РФ. При цьому іноземний громадянин, незаконно знаходиться в РФ, підлягає обліку, фотографування та обов'язкової державної
  7. Коментар до статті 8.20
    незаконних діях юридичних і фізичних осіб Російської Федерації, юридичних і фізичних осіб зарубіжних держав, що порушують встановлений порядок експлуатації мінеральних ресурсів континентального шельфу РФ, виключної економічної зони РФ, визначений відповідно Федеральними законами від 30 листопада 1995 р. N 187-ФЗ і від 17 грудня 1998 р. N 191-ФЗ. Зокрема, правила
  8. § 5. Правоохоронна практика
    незаконним виловом риби - 143 тис. Накладено штрафів на суму 17 млрд. руб., пред'явлено позовів з відшкодування збитків від незаконного вилову риби на суму 67 млрд. руб., конфісковано риби на суму 5 млрд. руб. За участю громадськості виявлено 40% правопорушень. Велике місце займає профілактика : опубліковано 6 тис. статей з рибоохороні тематиці, проведено 3 тис. виступів по радіо і 937 - по
  9. Стаття 255. Порушення правил охорони і використання надр Коментар до статті 255
    незаконному використанні надр режиму особливо охоронюваних геологічних об'єктів за наявності ознак складу злочину тягне відповідальність за ст. 255 і ст. 262 КК РФ за сукупністю. Дорогоцінні метали і дорогоцінні камені згідно із зазначеним Законом РФ "Про дорогоцінних металах і дорогоцінному камінні" і Закону РФ від 9 жовтня 1992 р. "Про валютне регулювання та валютний контроль" паче не
  10. § 5. Правове становище іноземних громадян і осіб без громадянства в Російській Федерації
    незаконним, який 18 листопада 1994р. задовольнив заяву. 25 січня 1995 рішення міського суду Санкт-Петербурга Верховним Судом РФ залишено без зміни, касаційна скарга на нього - без задоволення. Тим самим отримано важливий для правозастосовчої практики та конкретного здійснення майнових прав на території РФ відповідь про межах дій органів і посадових осіб за