Головна
ГоловнаКонституційне, муніципальне правоМуніципальне право → 
« Попередня Наступна »
А.П. Рижак. Постатейний коментар до Федерального закону "Про поліцію", 2011 - перейти до змісту підручника

Стаття 41. Гарантії співробітнику поліції, обраному (призначеному) в законодавчий (представницький) або виконавчий орган державної влади або в орган місцевого самоврядування

Коментар до статті 41
1. При з'ясуванні положень даної статті варто мати на увазі, що згідно з ч. 2 ст. 25 Федерального закону "Про статус члена Ради Федерації і статус депутата Державної Думи Федеральних Зборів Російської Федерації" термін повноважень члена Ради Федерації, депутата Державної Думи зараховується не тільки в загальний, а й в безперервний трудовий стаж або термін служби, а одно в стаж роботи за спеціальності. При цьому безперервний трудовий стаж зберігається за умови їх надходження на роботу або на службу протягом не одного, а шести місяців після припинення повноважень члена Ради Федерації, депутата Державної Думи.
2. У загальний трудовий стаж за фахом зараховується не тільки період, про який йде мова в коментованій статті, але й час участі співробітника поліції в якості зареєстрованого кандидата у виборах (ч. 3 ст. 41 Федерального закону "Про основні гарантії виборчих прав і права на участь у референдумі громадян Російської Федерації "), а також час роботи в якості звільненого профспілкового працівника, на виборній посаді у виборному органі первинної профспілкової організації (ч. 2 ст. 375 ТК РФ, ч. 3 ст. 26 Федерального закону" Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності ").
3. Про поняття "органи місцевого самоврядування" див. коментар до п. 31 ч. 1 ст. 12 цього Закону.
4. Див також коментар до ст. 12 цього Закону.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 41. Гарантії співробітнику поліції, обраному (призначеному) в законодавчий (представницький) або виконавчий орган державної влади або в орган місцевого самоврядування "
  1. Стаття 12. Обов'язки поліції
    стаття 141 КПК РФ називається "Заява про злочин". Порядку прийняття заяви про явку з повинною присвячена наступна стаття, яка так і називається "Явка з повинною". У ній законодавець посилається на ч. 3 ст. 141 КПК РФ. Однак нічого не говорить про те, що на порядок прийняття явки з повинною поширюється і ч. 4 ст. 141 КПК РФ. Тому видається, що ч. 4 ст. 141 КПК РФ не має
  2. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    стаття трактує про передачу проданої речі із застереженням про збереження права власності за продавцем до оплати речі покупцем або настання іншої обставини, тобто про невідкладно обумовленому договорі про передачу. Абзац 1 ст. 491 ГК відокремлює умовну традицію (речову угоду) від лежить в її основі не умовна купівлі-продажу (обязательственной угоди), а також показує, що угода
  3. 4. Учасники страхових відносин
    стаття Кодексу складається з норм, що відтворюють положення Закону, після чого включає пряму відсилання з певних питань до законів про страхування. Стаття 938 ЦК, так само як і Закон про організацію страхової справи, передбачає, що страховиками можуть виступати тільки юридичні особи. Притому Закон визнав за необхідне підкреслити - юридичні особи будь-якої організаційно-правової форми,
  4. Коментар до п. 3 та п. 3.1
    гарантії, передбачені законодавством Російської Федерації про статус військовослужбовців для військовослужбовців, звільнених з військової служби у зв'язку з організаційно-штатними заходами і громадян, звільнених з військової служби у цій підставі (п. 3.1 ст. 51 коментованого Федерального закону). Військовослужбовець, що звільняється за вказаною підставі, за наявності загальної тривалості військової
  5. Тема 3.3. Суб'єкти адміністративного права
    співробітниками міліції за наявності підстав, передбачених відповідними адміністративно-правовими нормами, зокрема при розшуку злочинця, якщо в квартирі або будинку скоюється злочин або порушення громадського порядку, що загрожує життю чи здоров'ю людей, при пожежу та в інших випадках. Друга складова частина адміністративно-правового статусу представляє собою статус
  6. Європейський парламент
    стаття установчого договору: - якщо запропонована процедура спільного ухвалення рішень, то документ видається Європарламентом і Радою в якості спільного нормативного акта (регламент Європейського парламенту та Ради і т.д.). Обидва інституту відповідно мають право абсолютного вето на законопроект; - якщо встановлена консультативна процедура, то в остаточному вигляді документ приймає
  7. § 2. Принципи і гарантії виборчого права
    гарантування місцевого самоврядування, ідеологічної та політичної багатоманітності та ін Стосовно до виборів названі положення безпосередньо конкретизує принцип вільних і чесних виборів. Він, зокрема, означає, що громадяни беруть участь у виборах вільно і добровільно. Ніхто не має права чинити на них вплив з метою примусити їх до участі чи неучасті у виборах або
  8. § 1. Поняття і принципи місцевого самоврядування. Моделі взаємовідносин державної влади і місцевого самоврядування
    стаття 3, частини 2 і 3; статті 12 і 130, частина 1, Конституції Російської Федерації). Відповідно до статті 130 (частина 2) Конституції Російської Федерації місцеве самоврядування - як публічна (муніципальна) влада - здійснюється громадянами шляхом референдуму, виборів, інших форм прямого волевиявлення, через виборні та інші органи місцевого самоврядування ".
  9. § 2. Регулювання компетенції органів місцевого самоврядування
    статтях, з відповідними нормами Федерального закону 1995 р., не можна не відзначити, що багато в чому вони перетинаються, і в обох Законах поряд з господарськими питаннями до питань місцевого значення належать і соціальні питання (забезпечення житлом, бібліотечна справа, транспорт), і питання забезпечення безпеки громадян (попередження та ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій, заходи
  10. § 1. Форми прямої демократії як елементи системи місцевого самоврядування
    гарантії виборчих прав і права на участь у референдумі громадян Російської Федерації ": безпосереднє регулювання питань організації та проведення місцевих референдумів здійснюється законодавством суб'єктів Російської Федерації, і новий Федеральний закон зберіг дане положення справ. Таким чином, з точки зору процедур місцевий референдум буде проводитися і раніше, проте
© 2014-2022  yport.inf.ua