Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
Президент Російської Федерації. Кодекс РФ про адміністративні правопорушення (ред. від 02.04.2012), 2012 - перейти до змісту підручника

Стаття 5.8. Порушення передбачених законодавством про вибори і референдуми порядку та умов проведення передвиборної агітації, агітації з питань референдуму на каналах організацій, що здійснюють теле-та (або) радіомовлення, і в періодичних друкованих виданнях (в ред. Федерального закону від 04.07.2003 N 94-ФЗ )


Порушення кандидатом, виборчим об'єднанням, членом або уповноваженим представником ініціативної групи з проведення референдуму, іншої групи учасників референдуму, іншою особою, уповноваженою виступати від імені кандидата, виборчого об'єднання або залученим зазначеними особами до проведення передвиборної агітації , або особою, що заміщає державну посаду або виборну муніципальну посаду, передбачених законодавством про вибори і референдуми порядку та умов проведення передвиборної агітації, агітації з питань референдуму на каналах організацій, що здійснюють теле-та (або) радіомовлення, і в періодичних друкованих виданнях -
(в ред. Федерального закону від 21.07.2005 N 93-ФЗ)
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від однієї тисячі до двох тисяч п'ятисот рублів; на посадових осіб - від двох тисяч до п'яти тисяч рублів; на виборчі об'єднання, на інших юридичних осіб - від двадцяти тисяч до ста тисяч рублів.
(В ред. Федеральних законів від 21.07.2005 N 93-ФЗ, від 22.06.2007 N 116-ФЗ)
Примітка. Втратила чинність. - Федеральний закон від 21.07.2005 N 93-ФЗ.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 5.8. Порушення передбачених законодавством про вибори і референдуми порядку та умов проведення передвиборної агітації, агітації з питань референдуму на каналах організацій, що здійснюють теле-та (або) радіомовлення, і в періодичних друкованих виданнях (в ред. Федерального закону від 04.07.2003 N 94-ФЗ) "
  1. Стаття 5.8. Порушення передбачених законодавством про вибори і референдуми порядку та умов проведення передвиборної агітації, агітації з питань референдуму на каналах організацій, що здійснюють теле-та (або) радіомовлення, і в періодичних друкованих виданнях
    передбачених законодавством про вибори і референдумах порядку та умов проведення передвиборної агітації, агітації з питань референдуму на каналах організацій, що здійснюють теле-та (або) радіомовлення, і в періодичних друкованих виданнях - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від десяти до двадцяти п'яти мінімальних розмірів оплати праці; на посадових осіб - від
  2. § 2. Принципи і гарантії виборчого права
    порушення принципу рівного виборчого права внаслідок підроблення бюлетенів). Замислимося, чи не підриває дана законодавча міра і принцип рівних виборів? Напевно, більш виправданим було б активне використання в подібних випадках існуючих охоронних інститутів. 11. Надання кандидатам, виборчим об'єднанням, групам виборців права на безкоштовне, рівний час в
  3. § 2. Регулювання компетенції органів місцевого самоврядування
    статтях, з відповідними нормами Федерального закону 1995 р., не можна не відзначити, що багато в чому вони перетинаються, і в обох Законах поряд з господарськими питаннями до питань місцевого значення відносяться і соціальні питання (забезпечення житлом, бібліотечна справа, транспорт), і питання забезпечення безпеки громадян (попередження та ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій, заходи
  4. § 3. Визначення повноважень органів державної влади у сфері місцевого самоврядування
    порушення конституційних прав і свобод громадян та з запитами судів перевіряє конституційність закону, застосованого чи підлягає застосуванню в конкретній справі, в порядку, встановленому федеральним законом. Неправомірні дії органів і посадових осіб місцевого самоврядування можуть бути оскаржені до суду загальної юрисдикції. Регулювання та встановлення відповідальності органів місцевого
  5. § 2. Форми опосередкованої участі населення у здійсненні муніципальної влади
    порушенням ст. 12 Конституції і законодавства Російської Федерації. Колегія зазначила, що згідно п. п. 2, 3 ст. 53 Статуту Іркутської області відносини органів державної влади області та органів місцевого самоврядування будуються на принципах співпраці та самостійності у вирішенні питань власної компетенції; органи державної влади області за погодженням з органами
  6. § 2. Фінансові ресурси муніципальних утворень
    статтях бюджету. У місцевих бюджетах окремо передбачаються доходи, що направляються на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування щодо вирішення питань місцевого значення, та субвенції, надані для забезпечення здійснення органами місцевого самоврядування окремих державних повноважень, переданих їм федеральними законами і законами суб'єктів Російської Федерації, а
  7. Стаття 141. Перешкоджання здійсненню виборчих прав чи роботі виборчих комісій Коментар до статті 141
    статтями про злочинах проти здоров'я особистості не потрібно. Сукупність злочинів матиме місце, якщо застосування насильства спричинило заподіяння тяжкої шкоди здоров'ю. Об'єктивними ознаками складу злочину, передбаченого ч. 3 даної статті, є: 1) втручання у здійснення виборчою комісією, комісією референдуму її повноважень , встановлених
  8. Стаття 259. Подача заяви про захист виборчих прав і права на участь у референдумі громадян Російської Федерації
    порушення правил складання списків виборців, справи про призначення виборів, про визнання члена виборчої комісії систематично не виконує свої обов'язки, про розформування виборчих комісій , про скасування рішення, прийнятого на референдумі суб'єктів Російської Федерації або на місцевих референдумах, і т.д. Разом з тим не можуть бути оскаржені в судовому порядку рішення, прийняті на
  9. Стаття 261. Рішення суду у справах про захист виборчих прав і права на участь у референдумі громадян Російської Федерації та його реалізація
    порушених прав заявників і усунення наслідків правопорушень. Якщо звернення заявника до судового захисту було обумовлено бездіяльністю органів державної влади, місцевого самоврядування, виборчої комісії, комісії референдуму, то за наявності передбачених законом підстав для здійснення владним суб'єктом дій, спрямованих на забезпечення умов для реалізації
  10. Стаття 12. Обов'язки поліції
    стаття 141 КПК РФ називається "Заява про злочин". Порядку прийняття заяви про явку з повинною присвячена наступна стаття, яка так і називається "Явка з повинною". У ній законодавець посилається на ч. 3 ст. 141 КПК РФ. Однак нічого не говорить про те, що на порядок прийняття явки з повинною поширюється і ч. 4 ст. 141 КПК РФ. Тому видається, що ч. 4 ст. 141 КПК РФ не має