Порушення санітарно-епідеміологічних вимог до умов виховання і навчання, до технічних, у тому числі аудіовізуальним, і іншим засобам виховання і навчання, навчальних меблів, а також до підручників та іншої видавничої продукції - тягне попередження або накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від двох тисяч до трьох тисяч рублів; на юридичних осіб - від двадцяти тисяч до тридцяти тисяч рублів. (В ред. Федеральних законів від 22.06.2007 N 116-ФЗ, від 27.07.2010 N 239-ФЗ)
|
- Стаття 6.7. Порушення санітарно-епідеміологічних вимог до умов виховання і навчання
санітарно-епідеміологічних вимог до умов виховання і навчання, до технічних, у тому числі аудіовізуальним, і іншим засобам виховання і навчання, навчальних меблів, а також до підручниками та іншої видавничої продукції - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від двадцяти до тридцяти мінімальних розмірів оплати праці; на юридичних осіб - від двохсот до
- Коментар до статті 6.6
стаття передбачає відповідальність також і за порушення санітарно-епідеміологічних вимог при реалізації населенню харчових продуктів. Стосовно сфері торгівлі зазначені вимоги визначені санітарно-епідеміологічними правилами "Санітарно-епідеміологічні вимоги до організацій торгівлі та обороту в них продовольчої сировини і харчових продуктів. СП 2.3.6.1066-01",
- 4. Інші злочини проти здоров'я населення
статтями про пpеступлений пpотив особистості. Суб'єкт злочину - особа, що займається медичною або фаpмацевтіческой діяльністю. На кваліфікацію не впливають наявність або відсутність спеціального обpазования або досвіду АДВОКАТУРИ в даній сфеpе. Важливо, щоб особа відповідала загальним тpебованиям суб'єкта пpеступлений. Відповідальність за безлицензионное заняття медичною чи фаpмацевтіческой
- § 3. Використання зарубіжного досвіду правової охорони навколишнього середовища
порушеннями екологічного законодавства; обов'язки суспільства, держави консультуватися зі своїми громадянами з питань їх природного благополуччя. У прийнятій Російською Федерацією в 1991 р. Декларації прав і свобод людини передбачається право на сприятливе навколишнє середовище і на відшкодування шкоди, заподіяної його здоров'ю або майну екологічними порушеннями (ст. 29). К
- 23.2. Види адміністративного нагляду
стаття 35 Закону України «Про пожежну безпеку») особи. Щодо останніх необхідно відзначити, що фактичними підставами для залучення підприємств, установ та організацій до адміністративної відповідальності є: порушення встановлених вимог пожежної безпеки, невиконання приписів посадових осіб органів державного пожежного нагляду. Порядок накладення штрафів
- 35.2. Система і повноваження центральних і місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування у сфері охорони здоров'я
порушення ним законодавства про охорону здоров'я, невиконання державних вимог щодо якості медичної допомоги та іншої діяльності в галузі охорони здоров'я або вчинення дій, що суперечать його статусу. Перелік спеціалізованих медичних установ, які забезпечують лікування осіб, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, затверджений Постановою
- 1. Кримінальний закон. Завдання, які стоять перед ним. Структура кримінального закону
стаття, що передбачає дострокове звільнення від відбування покарання через хворобу (ст. 81 КК), і т.д. Разом з тим ряд норм Загальної частини включають в себе посилальні (відсильні) або бланкетні приписи. Так, посилальне припис міститься у п. "в" ч. 7 ст. 79 КК, що регламентує умовно-дострокове звільнення від покарання. У ньому сказано, що якщо умовно-достроково звільнений протягом
- 5. Злочини проти громадської моральності
стаття не була бездоганною: вона прямо не вирішувала питання про наругу над тілом померлого, про вилучення у трупа до поховання одягу, золотих коронок і т.д., не встановлювала відповідальність за кваліфіковані види розглянутих злочинів. І.Даньшін обгрунтовано вказував на те, що термін "наруга" варто було б замінити терміном "осквернення" з метою забезпечення відповідності
- § 2. Місцева адміністрація
порушенням умов контракту в частині, що стосується вирішення питань місцевого значення; 2) вищої посадової особи суб'єкта Федерації (керівника вищого виконавчого органу державної влади суб'єкта Федерації) - у зв'язку з порушенням умов контракту в частині, що стосується здійснення окремих державних повноважень, переданих органам місцевого самоврядування федеральними законами
- § 1. Нематеріальні блага як об'єкти цивільних прав
санітарно-епідеміологічний стан і т.д. * (469) З методичної точки зору такий підхід до розгляду нематеріальних благ заслуговує на увагу. Однак необхідно враховувати його деяку умовність, оскільки більшість підвидів нематеріальних благ навряд чи володіють достатньою самостійністю і являють собою різні грані якого одного нематеріального блага (наприклад, сон,
|