« Попередня
|
|
Наступна » |
|
|
Стаття 2. Земельне законодавство
|
1. Земельне законодавство відповідно до Конституції Російської Федерації знаходиться у спільному віданні Російської Федерації і суб'єктів Російської Федерації. Земельне законодавство складається з цього Кодексу, федеральних законів і прийнятих відповідно до них законів суб'єктів Російської Федерації. Норми земельного права, містяться в інших федеральних законах, законах суб'єктів Російської Федерації, повинні відповідати цьому Кодексу. Земельні відносини можуть регулюватися також указами Президента Російської Федерації, які не повинні суперечити цьому Кодексу, федеральним законам. 2. Уряд Російської Федерації ухвалює рішення, що регулюють земельні відносини, в межах повноважень, визначених цим Кодексом, федеральними законами, а також указами Президента Російської Федерації, що регулюють земельні відносини. 3. На підставі та на виконання цього Кодексу, федеральних законів, інших нормативних правових актів Російської Федерації, законів суб'єктів Російської Федерації органи виконавчої влади суб'єктів Російської Федерації в межах своїх повноважень можуть видавати акти, що містять норми земельного права. 4. На підставі та на виконання цього Кодексу, федеральних законів, інших нормативних правових актів Російської Федерації, законів та інших нормативних правових актів суб'єктів Російської Федерації органи місцевого самоврядування в межах своїх повноважень можуть видавати акти, що містять норми земельного права.
|
« Попередня |
|
Наступна » |
= Перейти до змісту підручника = |
|
Інформація, релевантна " Стаття 2. Земельне законодавство " |
- § 1. Підряд
земельної ділянки для будівництва. Площа і стан наданого земельної ділянки повинні відповідати містяться в договорі будівельного підряду умовам, а за відсутності таких умов забезпечувати своєчасний початок робіт, нормальне їх ведення і завершення в строк. Крім того, в договорі підряду можуть встановлюватися також випадки та порядок передачі замовником підряднику в
- § 3. Правове становище селянського (фермерського) господарства
земельної ділянки. Він може бути отриманий в результаті виходу зі складу сільськогосподарської організації як земельна частка. Така частка визначається при реорганізації та приватизації сільськогосподарських підприємств відповідно в нормативними актами про приватизацію в сільському господарстві. Основне значення серед них має Постанова Ради Міністрів РФ від 4 вересня 1992 р. № 708 «Про порядок
- § 1. Законодавство про оподаткування підприємців та поняття платника податків
земельний податок). Поняття платника податків. Характеристику податкового статусу підприємців доцільно почати з з'ясування змісту поняття платника податків. Стаття 3 «Закону про основи податкової системи в РФ» визначає платника податків як особа, яка зобов'язана сплачувати податки відповідно до законодавства РФ. В якості таких можуть виступати юридичні та фізичні особи, а також
- § 2. Права, обов'язки і відповідальність платників податків
земельний податок; реєстраційний збір з громадян, які займаються підприємницькою діяльністю; податки на майно фізичних осіб; курортний збір; податок на будівництво об'єктів виробничого призначення в курортній зоні; збір за право торгівлі ; ліцензійний збір за торгівлю винно-горілчаними виробами; ліцензійний збір за право проведення місцевих аукціонів і лотерей, збір з власників
- § 2. Фінансові ресурси муніципальних утворень
статтях бюджету. У місцевих бюджетах окремо передбачаються доходи, що направляються на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування щодо вирішення питань місцевого значення, та субвенції, надані для забезпечення здійснення органами місцевого самоврядування окремих державних повноважень, переданих їм федеральними законами і законами суб'єктів Російської Федерації, а
- СПИСОК
стаття / / Місцеве самоврядування в Російській Федерації: Зб. нормативних актів. М., 1998. Лаптєва Л.Є. Земські установи в Росії. М., 1993. Ларькина А.П. Органи територіального громадського самоврядування. Саранськ, 1993. Легорнев С. Муніципальна власність як основа реального самоврядування / / Житлове та комунальне господарство. 1993. N 1. Лексин В.М., Швецов О.М. Держава і
- § 3. Основні інститути цивільного права зарубіжних держав
земельну ділянку "і" рухоме майно ". До земельних ділянок (тобто до нерухомості) відносяться також ті рухомі речі, які міцно з'єднані з грунтом, а також права , пов'язані з правом власності на земельну ділянку. Особливістю континентального підходу є виділення абстрактної категорії "речове право", під яку підведені окремі різновиди таких прав. Речове право
- § 2. Поняття права власності
земельну ділянку, так як подібне нашарування правомочностей вступає в протиріччя з самою природою права власності. Безстроковість права власності. Закінчуючи характеристику ознак права власності, звернемо увагу на сьомий (видообразующего) ознака. Право власності є принципово безстроковим, оскільки не обмежено за законом або договором будь-яким строком і припиняється
- § 5. Початкові підстави набуття права власності
стаття потребує зміни за моделлю п. 4 ст. 218 ЦК . Доцільно закріпити в ст. 219 ГК норму про те, що право власності на об'єкт нерухомості виникає з моменту придбання ним ознак, зазначених у п. 1 ст. 130 ЦК. Це правило в найбільшій мірі відповідає інтересам власника і в той же час, як і у випадку з п. 4 ст. 218 ГК, потребують від нього зареєструвати право власності
- § 6. Похідні підстави набуття права власності
земельної ділянки для усунення шкідливих наслідків з поверненням власнику після знешкодження * (834), 2) при неможливості усунення небезпечних наслідків земельну ділянку примусово викуповується або може бути замінений рівноцінним. Тоді ділянка переводиться в землі запасу або консервації, а його подальше використання визначається Урядом РФ * (835). В якості додаткових
|