Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
Президент Російської Федерації. Кодекс РФ про адміністративні правопорушення (ред. від 02.04.2012), 2012 - перейти до змісту підручника

Стаття 10.9. Проведення меліоративних робіт з порушенням проекту


Проведення меліоративних робіт з порушенням проекту проведення меліоративних робіт -
тягне попередження або накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від однієї тисячі п'ятисот до двох тисяч рублів; на посадових осіб - від трьох тисяч до чотирьох тисяч рублів; на юридичних осіб - від тридцяти тисяч до сорока тисяч рублів.
(В ред. Федеральних законів від 22.06.2007 N 116-ФЗ, від 27.07.2010 N 239-ФЗ)
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна" Стаття 10.9. Проведення меліоративних робіт з порушенням проекту "
  1. Стаття 10.9. Проведення меліоративних робіт з порушенням проекту
    Проведення меліоративних робіт з порушенням проекту проведення меліоративних робіт - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від п'ятнадцяти до двадцяти мінімальних розмірів оплати праці; на посадових осіб - від тридцяти до сорока мінімальних розмірів оплати праці; на юридичних осіб - від трьохсот до чотирьохсот мінімальних розмірів оплати
  2. § 6. Права і обов'язки власників земельних ділянок
    Відповідно до цивільного законодавства власникові належать права володіння, користування та розпорядження своїм майном. Це три правомочності, якими наділений кожен власник. ГК РФ наділяє власника правом на свій розсуд вчиняти щодо належного йому майна будь-які дії, що не суперечать закону й іншим правовим актам і не порушують права та охоронювані
  3. Тема 4.2. Правові екологічні вимоги, процедури і відносини з використання природних ресурсів та охорони навколишнього середовища
    Принципи екологічного права виникають з сучасного розуміння значення доброякісної природного середовища для здорового життя людей, забезпечення їх ресурсами та іншими засобами життя, а також розуміння впливу людської життєдіяльності на якісний стан природного середовища і здатності людей змінювати свою поведінку по відношенню до навколишньої природи відповідно до пізнаних
  4. Коментар до статті 8.7
    1. До загальнопоширеним корисних копалин відносяться, зокрема, пісок, гравій, глина. Адміністративна відповідальність за незаконний видобуток загальнопоширених корисних копалин на водних об'єктах встановлена ??ч. 3 ст. 8.13 КоАП (див. коментар до зазначеної статті). Згідно п. 4 ст. 88 ЗК організаціям гірничо-видобувної та нафтогазової промисловості земельні ділянки для розробки
  5. 5. Зазіхання на землю та її надра
    В дану групу включені такі склади злочину, як порушення законодавства про континентальний шельф про виключній економічній зоні Російської Федерації (ст. 253) * (593), псування землі (ст . 254) та порушення правил охорони і використання надр (ст. 255). Ступінь небезпеки злочинів даної групи неоднорідна, як неоднорідні посягання на перелічені об'єкти (компоненти)
  6. § 13. Інші форми безпосереднього здійснення населенням місцевого самоврядування та участі у його здійсненні.
    Поряд з розглянутими вище формами безпосереднього здійснення населенням місцевого самоврядування та участі населення у здійсненні місцевого самоврядування громадяни вправі брати участь у здійсненні місцевого самоврядування в інших формах, що не суперечать Конституції Російської Федерації, федеральним і регіональним законам. У вітчизняній літературі з місцевому самоврядуванню в числі
  7. § 4. Повноваження органів місцевого самоврядування у сфері охорони навколишнього середовища, екології, природокористування, землекористування та надрокористування
    У розглянутих сферах управління у органів місцевого самоврядування повноваження мають міжгалузевий характер. Це обумовлено тим, що органи місцевого самоврядування чи можуть бути суб'єктами тих чи інших суспільних відносин у сферах охорони навколишнього середовища, екології, природокористування, землекористування та надрокористування, або вони вправі, маючи об'єкти управління у власності,
  8. § 1. Підряд
    Договори підряду представлені в загальногромадянський законодавстві такими різновидами, як будівельний і побутової поспіль, підряд на виконання проектних та вишукувальних робіт та підрядні роботи для державних потреб. До всіх цих видів договорів підряду застосовуються норми ст. 702-729 ГК, утворюють як би спільну частину законодавства, що регулює відносини у сфері виробництва робіт і
  9. § 3. Правове становище селянського (фермерського) господарства
    Правове становище селянського (фермерського) господарства визначається нормами Цивільного кодексу РФ і спеціальним законодавчим актом - Законом РФ «Про селянське (фермерське) господарство» від 20 листопада 1990 р. ( в ред. від 1993 р.). В економічній структурі аграрного сектора селянські (фермерські) господарства займають скромне місце: на їхню частку припадає не більше 1% виробництва товарної
  10. § 1. Поняття і принципи місцевого самоврядування. Моделі взаємовідносин державної влади і місцевого самоврядування
    Поняття місцевого самоврядування відносно недавно стало загальновживаним в російському праві. В якості юридичного терміну воно було закріплено в Законі СРСР від 9 квітня 1990, N 1418-1 "Про загальні засади місцевого самоврядування і місцевого господарства в СРСР". --- Відомості З'їзду народних депутатів СРСР і Верховної Ради СРСР. 1990. N 16. Ст. 267.