Головна
ГоловнаЦивільне, підприємницьке, сімейне, міжнародне приватне правоСімейне право → 
« Попередня Наступна »
Президент Російської Федерації Б. ЄЛЬЦИН. Сімейний кодекс Російської Федерації (зі змінами від 21.04.2012г.), 2012 - перейти до змісту підручника

Стаття 126.1. Неприпустимість посередницької діяльності з усиновлення дітей


(введена Федеральним законом від 27.06.1998 N 94-ФЗ)
1. Посередницька діяльність з усиновлення дітей, тобто будь-яка діяльність інших осіб з метою підбору і передачі дітей на усиновлення від імені і в інтересах осіб, які бажають усиновити дітей, не допускається.
2. Чи не є посередницькою діяльністю з усиновлення дітей діяльність органів опіки та піклування та органів виконавчої влади з виконання покладених на них обов'язків щодо виявлення та влаштування дітей, які залишилися без піклування батьків, а також діяльність спеціально уповноважених іноземними державами органів або організацій з усиновлення дітей, яка здійснюється на території Російської Федерації в силу міжнародного договору Російської Федерації або на основі принципу взаємності. Органи та організації, зазначені в цьому пункті, не можуть переслідувати в своїй діяльності комерційні цілі.
Порядок діяльності органів та організацій іноземних держав з усиновлення дітей на території Російської Федерації і порядок контролю за її здійсненням встановлюються Урядом Російської Федерації за поданням Міністерства юстиції Російської Федерації та Міністерства закордонних справ Російської Федерації.
3. Обов'язкове особисте участь осіб (особи), які бажають усиновити дитину, у процесі усиновлення не позбавляє їх права мати одночасно свого представника, права і обов'язки якого встановлені цивільним і цивільним процесуальним законодавством, а також користуватися в необхідних випадках послугами перекладача.
4. Відповідальність за здійснення посередницької діяльності з усиновлення дітей встановлюється законодавством Російської Федерації.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 126.1. Неприпустимість посередницької діяльності з усиновлення дітей "
  1. Стаття 126.1. Неприпустимість посередницької діяльності з усиновлення дітей
    1. Посередницька діяльність з усиновлення дітей, тобто будь-яка посередницька діяльність інших осіб з метою підбору і передачі дітей на усиновлення від імені і в інтересах осіб, які бажають усиновити дітей, не допускається. Практично це означає, що усиновлення дітей здійснюється строго певними органами, зазначеними в законі. Функції з виявлення та влаштування дітей, які залишилися без
  2. § 2. Усиновлення (удочеріння) дітей
    Поняття усиновлення. Серед форм постійного влаштування дітей, які залишилися без піклування батьків, усиновлення (удочеріння) належить особливе місце * (399). Російське законодавство розглядає його в якості пріоритетної форми влаштування дітей, які залишилися без піклування батьків. Усиновлення та удочеріння тягнуть одні й ті ж правові наслідки і підкоряються єдиним правилам, тому в
  3. Стаття 3. Сімейне законодавство і інші акти, що містять норми сімейного права
    1. Різноманітність сімейно-правових зв'язків членів сім'ї один з одним, різного роду контактів з суспільством в особі установ, організацій пояснює ту обставину, що сімейне законодавство далеко не завжди діє саме по собі. Багато законодавчих актів, які мають іншу галузеву приналежність або поєднують в собі ознаки різних галузей права, переслідують спільні з сімейним
  4. § 3. Умови дійсності і види недійсних угод
    Загальні положення. Для того щоб угода призвела до тих правових наслідків, яких бажають досягти її учасники, необхідний ряд умов, яким вона повинна відповідати. По-перше, здійснювати угоди можуть лише особи, що володіють такою складовою частиною дієздатності, як сделкоспособность. По-друге, потрібно, щоб особа дійсно бажало здійснити операцію і правильно висловило зовні волю на її
  5. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    1. AD HOC [ад хок] - для даного випадку, для цієї мети 2. AD REFERENDUM [ад референдум] - до доповіді (відкласти для подальшого розгляду) 3. A FORTIORI [а фортіорі] - тим більше 4. A POSTERIORI [а постеріорі] - на підставі досвіду, з виниклою пізніше точки зору 5. A PRIORI [а пріорі] - заздалегідь, попередньо 6. BONA FIDE [бона ФІДЕ] - чесно, сумлінно 7. CAUSA [кауза] -
  6. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    1. Ad hoc [ад хок] - для даного випадку, для цієї мети 2. Ad referendum [ад референдум] - до доповіді (відкласти для подальшого розгляду) 3. A fortiori [а фортіорі] - тим більше 4. A posteriori [а постеріорі] - на підставі досвіду, з виниклою пізніше точки зору 5. A priori [а пріорі] - заздалегідь, попередньо 6. Bona fide [бона ФІДЕ] - чесно, сумлінно 7. Causa [кауза] -
  7. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    1. AD HOC [ад хок] - для даного випадку, для цієї мети 2. AD REFERENDUM [ад референдум] - до доповіді (відкласти для подальшого розгляду) 3. A FORTIORI [а фортіорі] - тим більше 4. A POSTERIORI [а постеріорі] - на підставі досвіду, з виниклою пізніше точки зору 5. A PRIORI [а пріорі] - заздалегідь, попередньо 6. BONA FIDE [бона ФІДЕ] - чесно, сумлінно 7. CAUSA [кауза] -
  8. Глава XX. ДОГОВОРИ ПРО ІГРАХ І ПАРІ
    В основі ігор і парі лежить ризик, який, укладаючи між собою договір, беруть на себе сторони. В.А. Ойгензіхт в одній зі своїх робіт піддав аналізу більше сотні мали місце в різний час висловлювань щодо питання про саме поняття ризику. Значна частина з них спирається на уявлення про ризик як підставі цивільно-правової відповідальності сторін. ---
  9. Стаття 12. Обов'язки поліції
    Коментар до статті 12 Перераховані в цій статті та інші обов'язки поліції в межах своєї компетенції відповідно до займаної посади виконують співробітники поліції. Коментар до пункту 1 цієї статті 1.1. Порядок реалізації даного обов'язку врегульовано Інструкцією про порядок прийому, реєстрації та дозволу в органах внутрішніх справ Російської Федерації
  10. § 12. Адміністративні правопорушення, що посягають на встановлений порядок управління
    Встановлений порядок управління - це система політико-правових інститутів, що забезпечують функціонування державної влади. Суспільні відносини в цих сферах являють собою об'єкт адміністративного правопорушення. Перші 12 складів правопорушень, передбачених гл. 14 КпАП (ст. 165, 165 ', 1652, 1653, 1655, 1656, 1657, 1658, 1659, 16510, 165м, 16512)', відносяться до
© 2014-2022  yport.inf.ua