Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
Президент Російської Федерації. Кодекс РФ про адміністративні правопорушення (ред. від 02.04.2012), 2012 - перейти до змісту підручника

Стаття 14.32. Висновок обмежує конкуренцію угоди, здійснення обмежують конкуренцію узгоджених дій, координація економічної діяльності


(в ред. Федерального закону від 17.07.2009 N 160-ФЗ)
1. Висновок господарюючим суб'єктом неприпустимого відповідно до антимонопольного законодавства Російської Федерації угоди, а так само участь у ньому або здійснення господарюючим суб'єктом неприпустимих відповідно до антимонопольного законодавства Російської Федерації узгоджених дій -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від двадцяти тисяч до п'ятдесяти тисяч рублів або дискваліфікацію на строк до трьох років; на юридичних осіб - від однієї сотої до п'ятнадцяти сотих розміру суми виручки правопорушника від реалізації товару (роботи, послуги), на ринку якої вчинено адміністративне правопорушення, або від однієї десятої до однієї другої початкової вартості предмета торгів, але не менше ста тисяч рублів, а в разі, якщо сума виручки правопорушника від реалізації товару (роботи, послуги), на ринку якої вчинено адміністративне правопорушення, перевищує 75 відсотків сукупного розміру суми виручки правопорушника від реалізації всіх товарів (робіт, послуг) або адміністративне правопорушення вчинено на ринку товарів (робіт, послуг), реалізація яких здійснюється за регульованими відповідно до законодавства Російської Федерації цінами (тарифами), - у розмірі від трьох тисячних до трьох сотих розміру суми виручки правопорушника від реалізації товару (роботи, послуги), на ринку якої вчинено адміністративне правопорушення, але не менше ста тисяч рублів.
(В ред. Федерального закону від 06.12.2011 N 404-ФЗ)
2. Координація економічної діяльності господарюючих суб'єктів, неприпустима відповідно до антимонопольного законодавства Російської Федерації, -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від двадцяти тисяч до п'ятдесяти тисяч рублів або дискваліфікацію на строк до трьох років; на юридичних осіб - від однієї сотої до п'ятнадцяти сотих розміру суми виручки правопорушника від реалізації товару (роботи, послуги), на ринку якої вчинено адміністративне правопорушення, але не менше ста тисяч рублів, а в разі, якщо сума виручки правопорушника від реалізації товару (роботи, послуги), на ринку якої вчинено адміністративне правопорушення, перевищує 75 відсотків сукупного розміру суми виручки правопорушника від реалізації всіх товарів (робіт, послуг) або адміністративне правопорушення вчинено на ринку товарів (робіт, послуг), реалізація яких здійснюється за регульованими відповідно до законодавства Російської Федерації цінами (тарифами), - у розмірі від трьох тисячних до трьох сотих розміру суми виручки правопорушника від реалізації товару (роботи, послуги), на ринку якої вчинено адміністративне правопорушення, але не менше ста тисяч рублів.
(В ред. Федерального закону від 06.12.2011 N 404-ФЗ)
3. Висновок федеральним органом виконавчої влади, органом виконавчої влади суб'єкта Російської Федерації, органом місцевого самоврядування, іншими здійснюють функції зазначених органів органом або організацією, державним позабюджетним фондом неприпустимого відповідно до антимонопольного законодавства Російської Федерації угоди або здійснення зазначеними органами чи організаціями неприпустимих відповідно до антимонопольного законодавства Російської Федерації узгоджених дій -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від двадцяти тисяч до п'ятдесяти тисяч рублів або дискваліфікацію на строк до трьох років.
Примітки:
1. Особа (група осіб, яка визначається відповідно до антимонопольного законодавства Російської Федерації), добровільно заявила у федеральний антимонопольний орган, його територіальний орган про укладення їм неприпустимого відповідно до антимонопольного законодавства Російської Федерації угоди або про здійснення неприпустимих відповідно до антимонопольного законодавства Російської Федерації узгоджених дій , звільняється від адміністративної відповідальності за адміністративні правопорушення, передбачені частинами 1 і 3 цієї статті, при виконанні в сукупності наступних умов:
(в ред. Федерального закону від 06.12.2011 N 404-ФЗ)
на момент звернення особи із заявою антимонопольний орган не мав у своєму розпорядженні відповідними відомостями і документами про скоєний адміністративне правопорушення;
особа відмовилася від участі або подальшої участі в угоді або від здійснення або подальшого здійснення узгоджених дій;
представлені відомості та документи є достатніми для встановлення події адміністративного правопорушення.
Звільненню від адміністративної відповідальності підлягає особа, яка першою виконала всі умови, передбачені цим приміткою.
2. Не підлягає розгляду заяву, подану одночасно від імені кількох осіб, які уклали неприпустиме відповідно до антимонопольного законодавства Російської Федерації угоду чи здійснювали неприпустимі відповідно до антимонопольного законодавства Російської Федерації узгоджені дії.
3. При призначенні адміністративного покарання за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого цією статтею, стосовно юридичної особи враховуються обставини, що пом'якшують адміністративну відповідальність, передбачені пунктами 2 - 7 частини 1 статті 4.2 цього Кодексу, а також наступні обставини, що пом'якшують адміністративну відповідальність:
1) особа, яка вчинила адміністративне правопорушення, не є організатором обмежують конкуренцію угоди або узгоджених дій та (або) отримало обов'язкові для виконання вказівки брати участь у них;
2) особа, яка вчинила адміністративне правопорушення , що не приступило до виконання укладеного ним обмежує конкуренцію угоди.
(П. 3 запроваджено Федеральним законом від 06.12.2011 N 404-ФЗ)
4. При призначенні адміністративного покарання за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого цією статтею, стосовно юридичної особи враховуються обставини, що обтяжують адміністративну відповідальність, передбачені пунктами 1 і 2 частини 1 статті 4.3, пунктами 1 і 2 примітки 3 до статті 14.31 справжнього Кодексу, а також наступні обставини , що обтяжують адміністративну відповідальність:
1) організація особою, яка вчинила адміністративне правопорушення, що обмежують конкуренцію угоди або узгоджених дій;
2) примус особою, яка вчинила адміністративне правопорушення, інших осіб до вчинення адміністративного правопорушення чи до продовження участі в обмежують конкуренцію угоді або узгоджених діях.
(П. 4 введений Федеральним законом від 06.12.2011 N 404-ФЗ)
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна "Стаття 14.32. Висновок обмежує конкуренцію угоди, здійснення обмежують конкуренцію узгоджених дій, координація економічної діяльності"
  1. § 2. Регулювання компетенції органів місцевого самоврядування
    статтях, з відповідними нормами Федерального закону 1995 р., не можна не відзначити, що багато в чому вони перетинаються, і в обох Законах поряд з господарськими питаннями до питань місцевого значення відносяться і соціальні питання (забезпечення житлом, бібліотечна справа, транспорт), і питання забезпечення безпеки громадян (попередження та ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій, заходи
  2. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    стаття трактує про передачу проданої речі із застереженням про збереження права власності за продавцем до оплати речі покупцем або настання іншої обставини, тобто про невідкладно обумовленому договорі про передачу. Абзац 1 ст. 491 ГК відокремлює умовну традицію (речову угоду) від лежить в її підставі не умовна купівлі-продажу (обязательственной угоди), а також показує, що угода
  3. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    стаття з проекту Кодексу була виключена. Цим частково пояснюється те, що в § 4 гл. 37 ЦК вирішуються лише самі загальні питання про договори підряду на виконання проектних та вишукувальних робіт. * (449) У строгому сенсі мірою цивільно-правової відповідальності є лише остання з названих санкцій , а саме стягнення збитків. * (450) СЗ РФ. 1999. N 9. Ст. 1096. * (451) СЗ РФ. 1994. N 34.
  4. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    статтями відповідної глави. * (137) Дане питання врегульовано тільки стосовно до права на використання авторських творів, та й то лише у випадку їх входження до складу виморочність майна (п. 2 ст. 1283 ЦК). В інших випадках доля прав, що переходять до держави, залишається неясною. * (138) В принципі, вона мала бути реалізована ще до 1 січня 2008 р., так як часу для
  5. 7.2 . Міжнародно-правове регулювання захисту авторських прав та промислової власності
    укладання міждержавних угод про взаємне визнання та охорони прав на інтелектуальну власність. Їх розробка і прийняття дозволяють прав, що виникають за законами однієї держави, діяти і охоронятися на території іншої відповідно до її законодавства. Іноземці у разі отримують можливість володіти правомочностями, наданими місцевими законами, а їх
  6. 2. Свобода договорів
    статтях ЦК. З відомою часткою умовності можна стверджувати, що будь-яка з імперативних норм ГК, що відносяться до договорів, являє собою спосіб обмеження свободи договорів. Насамперед такі винятки відносяться вже до основного питання - про свободу укладання договору. У строго певних випадках допускається примушування до укладення договору. При цьому в силу п. 1 ст. 421 ГК сюди включаються
  7. 2. Договірні умови
    статтях Цивільних кодексів 1922, 1964 і 1994 рр.. Ознака, яка об'єднує істотні умови в одну групу, не викликає особливих суперечок. Йдеться про умови, які формують договори в цілому та їх окремі типи (види) зокрема. Виходячи з цього істотними, за загальним визнанням, є умови, необхідні і достатні для того, щоб договір вважався укладеним і тим самим здатним
  8. 3. Підстави та умови договірної відповідальності
    стаття, присвячена цьому питанню: згідно ст. 1662 проекту, при неможливості для однієї сторони виконати зобов'язання за двосторонньою угодою внаслідок випадкової події вона не має права вимагати того, що їй належить по тому ж договору з іншого боку, і зобов'язана повернути те, що раніше отримала. Якщо ж виконання зобов'язання внаслідок випадкової події стало неможливим для
  9. 1. Поняття агентського договору
    стаття про прокурений. Що ж до агентів та агентських договорів, то поміщати загальні на цей рахунок норми про них в Цивільне укладення автори взагалі не припускали. Всі обмежувалося виділенням в главі про страхування декількох статей про страхових агентів. Не дивно, що послідовний прихильник самостійності фігури агента, а разом з тим і такий же самостійності пристосованих до
  10. 4. Учасники страхових відносин
    стаття Кодексу складається з норм, що відтворюють положення Закону, після чого включає пряму відсилання з певних питань до законів про страхування. Стаття 938 ЦК, так само як і Закон про організацію страхової справи, передбачає, що страховиками можуть виступати тільки юридичні особи. Притому Закон визнав за необхідне підкреслити - юридичні особи будь-якої організаційно-правової форми,