(введена Федеральним законом від 28.12.2009 N 380-ФЗ) 1. Розміщення реклами та має схожість з дорожніми знаками, або розміщення реклами на знаку дорожнього руху, його опорі або будь-якому іншому пристосуванні, призначеному для регулювання дорожнього руху, - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від двох тисяч до двох тисяч п'ятисот рублів; на посадових осіб - від десяти тисяч до п'ятнадцяти тисяч рублів; на юридичних осіб - від ста тисяч до двохсот тисяч рублів. 2. Використання транспортного засобу виключно або переважно в якості пересувної рекламної конструкції - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від двох тисяч до двох тисяч п'ятисот рублів; на посадових осіб - від п'яти тисяч до десяти тисяч рублів; на юридичних осіб - від п'ятдесяти тисяч до двохсот тисяч рублів. 3. Розміщення реклами на транспортному засобі, на зовнішні поверхні якого нанесені спеціальні цветографические схеми автомобілів оперативних служб, транспортному засобі, обладнаному пристроями для подачі спеціальних світлових і звукових сигналів, транспортному засобі федеральної поштового зв'язку, на бічних поверхнях якого розташовані по діагоналі білі смуги на синьому тлі, а також на транспортному засобі, призначеному для перевезення небезпечних вантажів, - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від двох тисяч до двох тисяч п'ятисот рублів; на посадових осіб - від п'яти тисяч до десяти тисяч рублів ; на юридичних осіб - від п'ятдесяти тисяч до двохсот тисяч рублів. 4. Розміщення на транспортному засобі реклами, що створює загрозу безпеці дорожнього руху, в тому числі реклами, яка обмежує огляд особі, керуючому транспортним засобом, та іншим учасникам дорожнього руху, - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від двох тисяч до двох тисяч п'ятисот рублів; на посадових осіб - від десяти тисяч до двадцяти тисяч рублів; на юридичних осіб - від двохсот тисяч до п'ятисот тисяч рублів. 5. Поширення звукової реклами з використанням транспортних засобів, а також звуковий супровід реклами, поширюваної з використанням транспортних засобів, - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від двох тисяч до двох тисяч п'ятисот рублів; на посадових осіб - від чотирьох тисяч до семи тисяч рублів; на юридичних осіб - від сорока тисяч до ста тисяч рублів. Стаття 14.39 застосовується до 31 грудня 2016 року (пункт 5 Федерального закону від 30.07.2010 N 242-ФЗ).
|
- Стаття 28.7. Адміністративне розслідування
1. У випадках, якщо після виявлення адміністративного правопорушення у сфері антимонопольного, патентного законодавства, законодавства про природні монополії, законодавства про рекламу, законодавства про акціонерні товариства, про ринок цінних паперів і про інвестиційні фонди, законодавства про вибори і референдуми, законодавства про протидію легалізації (відмиванню) доходів,
- Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
1. AD HOC [ад хок] - для даного випадку, для цієї мети 2. AD REFERENDUM [ад референдум] - до доповіді (відкласти для подальшого розгляду) 3. A FORTIORI [а фортіорі] - тим більше 4. A POSTERIORI [а постеріорі] - на підставі досвіду, з виниклою пізніше точки зору 5. A PRIORI [а пріорі] - заздалегідь, попередньо 6. BONA FIDE [бона ФІДЕ] - чесно, сумлінно 7. CAUSA [кауза] -
- § 2. Права, обов'язки і відповідальність платників податків
Права та обов'язки платників податків. Права платників податків передбачені в ст. 12 Закону «Про основи податкової системи в РФ». Серед них присутні права як процесуального (право знайомитися з актами податкових перевірок, робити пояснення щодо обчислення та сплати податків і за актами проведених перевірок), так і матеріального характеру (право на судову і адміністративну захист
- Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
1. Ad hoc [ад хок] - для даного випадку, для цієї мети 2. Ad referendum [ад референдум] - до доповіді (відкласти для подальшого розгляду) 3 . A fortiori [а фортіорі] - тим більше 4. A posteriori [а постеріорі] - на підставі досвіду, з виниклою пізніше точки зору 5. A priori [а пріорі] - заздалегідь, попередньо 6. Bona fide [бона ФІДЕ] - чесно , сумлінно 7. Causa [кауза] -
- 3. Форма договору та його державна реєстрація
Норми, що регулюють форму договорів, знаходяться в Кодексі на трьох щаблях: вони поміщені в гол. 9 ("Угоди"), в гол. 28 ("Укладення договору"), а також у різних розділах ГК, присвячених видам (типам) договорів. Відповідні норми можуть виявитися в будь-якому, але прийнятому неодмінно на рівні закону акті, який відноситься до даного типу (виду) договорів. Правове регулювання форми договорів
- 9. Зобов'язання, що випливають з договору перевезення конкретного вантажу
За договором перевезення конкретного вантажу, який носив реальний характер, тобто вважався укладеним з моменту прийняття перевізником вантажу до перевезення, перевізник був зобов'язаний доставити ввірений йому відправником вантаж до пункту призначення і видати його уповноваженій на одержання вантажу особі (одержувачу), а відправник повинен був сплатити за перевезення вантажу встановлену плату (ст. 72 Основ
- 5.9. Рекомендації Міжнародної торгової палати для договорів франчайзингу
Типовий контракт франчайзингу (публікація МТП N 557) є останнім з типових контрактів, спрямованих на просування товарів, і містить однакові правила, рекомендовані МТП учасникам даних правовідносин. При складанні типового контракту укладачі прагнули сконцентрувати в ньому основні права та обов'язки сторін і уникнути застосування національного права будь-якої країни.
- Стаття 2. Основні напрямки діяльності поліції
Коментар до статті 2 1. Два основних напрямки діяльності поліції - захист особи, суспільства, держави від протиправних посягань та попередження і припинення злочинів та адміністративних правопорушень. 2. Під особистістю тут розуміється все і кожен, хто знаходиться на території Російської Федерації громадянин Російської Федерації, іноземний громадянин, особа без
- Стаття 12. Обов'язки поліції
Коментар до статті 12 Перераховані в цій статті та інші обов'язки поліції в межах своєї компетенції відповідно до займаної посади виконують співробітники поліції. Коментар до пункту 1 цієї статті 1.1. Порядок реалізації даного обов'язку врегульовано Інструкцією про порядок прийому, реєстрації та дозволу в органах внутрішніх справ Російської Федерації
- Стаття 48. Матеріально-технічне забезпечення діяльності поліції
Коментар до статті 48 1. Матеріально-технічне забезпечення діяльності поліції - це наділення підрозділів (співробітників) поліції транспортними засобами, іншими матеріально-технічними засобами, службовими приміщеннями і т . д.. --- Див: Ухвала Верховного Суду РФ від 4 квітня 2003 р. N 81-Г03-2 / / Довідкова система "КонсультантПлюс".
|