Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
Президент Російської Федерації. Кодекс РФ про адміністративні правопорушення (ред. від 02.04.2012), 2012 - перейти до змісту підручника

Стаття 18.15. Незаконне притягнення до трудової діяльності в Російській Федерації іноземного громадянина або особи без громадянства


(введена Федеральним законом від 05.11.2006 N 189-ФЗ)
1. Залучення до трудової діяльності в Російській Федерації іноземного громадянина або особи без громадянства за відсутності у цих іноземного громадянина або особи без громадянства дозволу на роботу або патенту, якщо такі дозвіл або патент потрібні відповідно до федеральним законом, -
(в ред. Федерального закону від 19.05.2010 N 86-ФЗ)
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від двох тисяч до п'яти тисяч рублів; на посадових осіб - від двадцяти п'яти тисяч до п'ятдесяти тисяч рублів; на юридичних осіб - від двохсот п'ятдесяти тисяч до восьмисот тисяч рублів або адміністративне призупинення діяльності на строк до дев'яноста доби.
(В ред. Федерального закону від 22.06.2007 N 116-ФЗ)
2. Залучення до трудової діяльності в Російській Федерації іноземного громадянина або особи без громадянства без отримання в установленому порядку дозволу на залучення і використання іноземних працівників, якщо такий дозвіл вимагається відповідно до федерального закону, -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від двох тисяч до п'яти тисяч рублів; на посадових осіб - від двадцяти п'яти тисяч до п'ятдесяти тисяч рублів; на юридичних осіб - від двохсот п'ятдесяти тисяч до восьмисот тисяч рублів або адміністративне призупинення діяльності на строк до дев'яноста доби.
(В ред. Федерального закону від 22.06.2007 N 116-ФЗ)
3. Неповідомлення територіального органу федерального органу виконавчої влади, уповноваженого на здійснення функцій з контролю та нагляду у сфері міграції, органу виконавчої влади, що відає питаннями зайнятості населення у відповідному суб'єкті Російської Федерації, або податкового органу про притягнення до трудової діяльності в Російській Федерації іноземного громадянина або особи без громадянства, якщо таке повідомлення потрібно відповідно до федеральним законом, -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від двох тисяч до п'яти тисяч рублів; на посадових осіб - від тридцяти п'яти тисяч до п'ятдесяти тисяч рублів ; на юридичних осіб - від чотирьохсот тисяч до восьмисот тисяч рублів або адміністративне призупинення діяльності на строк до дев'яноста доби.
(В ред. Федерального закону від 22.06.2007 N 116-ФЗ)
Примітки:
1. В цілях цієї статті під залученням до трудової діяльності в Російській Федерації іноземного громадянина або особи без громадянства розуміється допуск в будь-якій формі до виконання робіт або надання послуг або інше використання праці іноземного громадянина або особи без громадянства.
2. У разі незаконного притягнення до трудової діяльності в Російській Федерації двох і більше іноземних громадян і (або) осіб без громадянства адміністративна відповідальність, встановлена цією статтею, настає за порушення правил залучення до трудової діяльності в Російській Федерації іноземних громадян і осіб без громадянства (у тому числі іноземних працівників) щодо кожного іноземного громадянина або особи без громадянства окремо.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 18.15. Незаконне притягнення до трудової діяльності в Російській Федерації іноземного громадянина або особи без громадянства "
  1. § 2. Принципи і гарантії виборчого права
    Принципи виборчого права діляться на три групи. Перша включає вихідні принципи виборів як політико-правового інституту, другий - принципи організації виборів, третя - принципи правового становища громадян у сфері виборів. Вихідні принципи виборів конкретизуються в принципах другої і третьої групи. Вихідні принципи виборів. Вихідними для виборів є принципові положення, в
  2. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    1. AD HOC [ад хок] - для даного випадку, для цієї мети 2. AD REFERENDUM [ад референдум] - до доповіді (відкласти для подальшого розгляду) 3. A FORTIORI [а фортіорі] - тим більше 4. A POSTERIORI [а постеріорі] - на підставі досвіду, з виниклою пізніше точки зору 5. A PRIORI [а пріорі] - заздалегідь, попередньо 6. BONA FIDE [бона ФІДЕ] - чесно, сумлінно 7. CAUSA [кауза] -
  3. § 4. Підстави виникнення житлових правовідносин
    Виникнення права на житлову площу в будинках державного і муніципального житлового фонду, що надається за договорами соціального найму. З прийняттям нового ЖК умови та порядок надання громадянам житлової площі, що входить до складу державного та муніципального фондів, істотно змінилися. Протягом багатьох десятиліть житлова площа зі складу цих фондів надавалася всім
  4. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    1. Ad hoc [ад хок] - для даного випадку, для цієї мети 2. Ad referendum [ад референдум] - до доповіді (відкласти для подальшого розгляду) 3. A fortiori [а фортіорі] - тим більше 4. A posteriori [а постеріорі] - на підставі досвіду, з виниклою пізніше точки зору 5. A priori [а пріорі] - заздалегідь, попередньо 6. Bona fide [бона ФІДЕ] - чесно, сумлінно 7. Causa [кауза] -
  5. § 2. Елементи зобов'язання внаслідок заподіяння шкоди
    Деліктні зобов'язання є видом цивільно-правових зобов'язань, тому у відповідності зі сформованою в цивілістиці теорією мають такі елементи: суб'єкти, об'єкт і зміст. Суб'єктами деліктних зобов'язань можуть бути будь-які учасники цивільного обороту - фізичні особи, юридичні особи, публічно-правові утворення, які можуть виступати як в якості потерпілих
  6. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    1. AD HOC [ад хок] - для даного випадку, для цієї мети 2. AD REFERENDUM [ад референдум] - до доповіді (відкласти для подальшого розгляду) 3. A FORTIORI [а фортіорі] - тим більше 4. A POSTERIORI [а постеріорі] - на підставі досвіду, з виниклою пізніше точки зору 5. A PRIORI [а пріорі] - заздалегідь, попередньо 6. BONA FIDE [бона ФІДЕ] - чесно, сумлінно 7. CAUSA [кауза] -
  7. 3. Підстави та умови договірної відповідальності
    Протягом багатьох років в юридичній науці радянського періоду панувала думка, згідно з яким необхідним підставою цивільно - правової відповідальності зізнавався якийсь "склад цивільного правопорушення". Дану позицію поділяють і багато сучасні автори. На думку Г.К. Матвєєва, наприклад, "наявність складу цивільного (і всякого іншого) правопорушення - загальне і, як правило,
  8. Стаття 292.1. Незаконна видача паспорта громадянина Російської Федерації, а також внесення завідомо неправдивих відомостей в документи, що спричинило незаконне придбання громадянства Російської Федерації Коментар до статті 292.1
    Основним об'єктом аналізованого злочину є регламентована законодавством діяльність публічного апарату влади і управління у сфері надання громадянства Російської Федерації іноземним громадянам та особам без громадянства. Додатковим об'єктом злочину виступає встановлений порядок знаходження іноземних громадян та осіб без громадянства на території Російської
  9. Стаття 328. Ухилення від проходження військової та альтернативної цивільної служби Коментар до статті 328
    Об'єктом злочину є авторитет та інтереси державної влади. Проходження громадянами військової та альтернативної цивільної служби належить до числа обов'язків громадян, встановлених державою. Дана обов'язок закріплено на конституційному рівні. У ст. 59 Конституції РФ говориться про те, що захист Вітчизни - борг і обов'язок громадянина Росії. Громадяни Росії несуть
  10. Стаття 3. Правова основа військового обов'язку і військової служби
    1. У даній статті визначено основи правового регулювання військовий обов'язок і військової служби та система законодавства, яку складають Конституція Російської Федерації, законодавчі та інші нормативні правові акти у галузі оборони, військовий обов'язок, військової служби та статусу військовослужбовців, міжнародні договори Російської Федерації. 2. Конституція Російської Федерації
© 2014-2022  yport.inf.ua