1. Порушення правил в'їзду (проходу) у прикордонну зону, тимчасового перебування, пересування осіб і (або) транспортних засобів у прикордонній зоні - тягне попередження або накладення адміністративного штрафу в розмірі від одного до п'яти мінімальних розмірів оплати праці . 2. Ведення господарської, промисловій чи іншої діяльності або проведення масових суспільно-політичних, культурних або інших заходів у прикордонній зоні, а одно зміст або випас худоби в карантинній смузі в межах прикордонної зони без дозволу прикордонних органів і прикордонних військ або з дозволу таких органів та військ, але з порушенням встановленого порядку ведення господарської, промисловій чи іншої діяльності або порушення порядку проведення масових суспільно-політичних, культурних або інших заходів у прикордонній зоні - (в ред. Федерального закону від 30.06.2003 N 86 -ФЗ) тягне попередження або накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від одного до трьох мінімальних розмірів оплати праці; на посадових осіб - від трьох до п'яти мінімальних розмірів оплати праці; на юридичних осіб - від тридцяти до п'ятдесяти мінімальних розмірів оплати праці.
|
- Що значить - достатні підстави підозрювати?
Закон, на жаль, не дає відповіді на це питання, дозволяючи трактувати відповідь як завгодно. Але безумовно, якщо після перевірки документів підозри не підтвердилися, значить, вони були недостатніми. У такому випадку у громадянина є підстави для оскарження подібних дій, тим більше якщо вони спричинили для нього несприятливі наслідки (про оскарження дій міліції, які порушують права і
- Терміни затримання
. Строк адміністративного затримання не повинен перевищувати три години, за винятком випадків (ст. 27.5 КоАП), коли особа, щодо якої ведеться провадження у справі про адміністративне правопорушення, може бути піддано адміністративному затримання на термін не більше 48 годин: - при необхідності встановлення особистості або для з'ясування обставин правопорушення при посяганні на
- § 1. Поняття і принципи місцевого самоврядування. Моделі взаємовідносин державної влади і місцевого самоврядування
Поняття місцевого самоврядування відносно недавно стало загальновживаним в російському праві. В якості юридичного терміну воно було закріплено в Законі СРСР від 9 квітня 1990, N 1418-1 "Про загальні засади місцевого самоврядування і місцевого господарства в СРСР". --- --- Відомості З'їзду народних депутатів СРСР і Верховної Ради СРСР. 1990. N 16. Ст. 267.
- Короткий перелік латинських виразів, що використовуються в міжнародній практиці
1. AD HOC [ад хок] - для даного випадку, для цієї мети 2. AD REFERENDUM [ад референдум] - до доповіді (відкласти для подальшого розгляду) 3. A FORTIORI [а фортіорі] - тим більше 4. A POSTERIORI [а постеріорі] - на підставі досвіду, з виниклою пізніше точки зору 5. A PRIORI [а пріорі] - заздалегідь, попередньо 6. BONA FIDE [бона ФІДЕ] - чесно, сумлінно 7. CAUSA [кауза] -
- 13.9. Режим охорони Державного кордону Російської Федерації
Державний кордон РФ - лінія і проходить по цій лінії вертикальна поверхня, що визначають межі державної території (суші, вод, надр і повітряного простору Російської Федерації), тобто просторовий межа дії державного суверенітету Російської Федерації. Режим Державного кордону включає правила: - змісту Державного кордону; -
- Стаття 100. Амбулаторне примусове спостереження і лікування у психіатра Коментар до статті 100
У коментованій статті регламентуються питання призначення однієї зі специфічних примусових заходів медичного характеру - амбулаторного примусового спостереження та лікування у психіатра. Амбулаторне примусове спостереження і лікування у психіатра може бути застосоване лише щодо особи, яка за своїм психічним станом не потребує в приміщенні в психіатричний стаціонар.
- Стаття 188. Контрабанда Коментар до статті 188
Об'єкт злочину - встановлений порядок переміщення товарів та інших предметів через митний кордон Російської Федерації. Відповідно до Закону РФ від 1 квітня 1993 р. N 4730-1 "Про Державну кордоні Російської Федерації" Державний кордон РФ є лінія і проходить по цій лінії вертикальна поверхня, що визначають межі державної території (суші, вод, надр і
- Стаття 286. Перевищення посадових повноважень Коментар до статті 286
Основний об'єкт злочину - нормальна, тобто здійснювана відповідно до законодавством, діяльність державного (муніципального) апарату влади і управління. В якості додаткового об'єкта можуть виступати конституційні права і свободи людини і громадянина, їх здоров'я, честь і гідність, охоронювані законом інтереси суспільства і держави. Об'єктивна сторона
- Стаття 313. Втеча з місця позбавлення волі, з-під арешту або з-під варти Коментар до статті 313
Основним об'єктом злочину є інтереси правосуддя у сфері виконання судових рішень. Додатковий об'єкт - нормальна діяльність місць позбавлення волі, арешту, утримання під вартою. Якщо втеча супроводжувався ознаками, зазначеними в ч. 3 ст. 313 КК РФ, то в якості додаткового об'єкта виступає також здоров'я людини. Суспільна небезпека втечі полягає в тому, що
- Стаття 322. Незаконне перетинання Державного кордону Російської Федерації Коментар до статті 322
Основним об'єктом злочину є недоторканність Державного кордону Російської Федерації, нормальний режим її функціонування. Додатковий об'єкт - здоров'я людини. Поняття Державного кордону Російської Федерації наведено у ст. 1 Закону РФ від 1 квітня 1993 р. N 4730-1 "Про Державну кордоні Російської Федерації". Під Державною кордоном Російської Федерації
|