Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
Президент Російської Федерації. Кодекс РФ про адміністративні правопорушення (ред. від 02.04.2012), 2012 - перейти до змісту підручника

Стаття 20.4. Порушення вимог пожежної безпеки


(в ред. Федерального закону від 03.06.2011 N 120-ФЗ)
1. Порушення вимог пожежної безпеки, за винятком випадків, передбачених статтями 8.32, 11.16 цього Кодексу та частинами 3 - 8 цієї статті, -
тягне попередження або накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від однієї тисячі до однієї тисячі п'ятисот рублів; на посадових осіб - від шести тисяч до п'ятнадцяти тисяч рублів; на юридичних осіб - від ста п'ятдесяти тисяч до двохсот тисяч рублів.
2. Ті ж дії, вчинені в умовах особливого протипожежного режиму, -
тягнуть за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від двох тисяч до чотирьох тисяч рублів; на посадових осіб - від п'ятнадцяти тисяч до тридцяти тисяч рублів; на юридичних осіб - від чотирьохсот тисяч до п'ятисот тисяч рублів.
3. Порушення вимог пожежної безпеки до внутрішнього протипожежного водопостачання, електроустановок будівель, споруд і будов, електротехнічної продукції або первинних засобів пожежогасіння або вимог пожежної безпеки про забезпечення будівель, споруд і будов первинними засобами пожежогасіння -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від двох тисяч до трьох тисяч рублів; на посадових осіб - від шести тисяч до п'ятнадцяти тисяч рублів; на осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність без утворення юридичної особи, - від двадцяти тисяч до тридцяти тисяч рублів; на юридичних осіб - від ста п'ятдесяти тисяч до двохсот тисяч рублів.
4. Порушення вимог пожежної безпеки до евакуаційних шляхів, евакуаційним та аварійних виходів або системам автоматичного пожежогасіння та систем пожежної сигналізації, систем оповіщення людей про пожежу та управління евакуацією людей в будівлях, спорудах і будівлях або системам протидимного захисту будівель, споруд та будівель -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від трьох тисяч до чотирьох тисяч рублів; на посадових осіб - від п'ятнадцяти тисяч до двадцяти тисяч рублів; на осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність без утворення юридичної особи, - від тридцяти тисяч до сорока тисяч рублів; на юридичних осіб - від ста п'ятдесяти тисяч до двохсот тисяч рублів.
5. Повторне вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 3 або 4 цієї статті, -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від чотирьох тисяч до п'яти тисяч рублів; на посадових осіб - від двадцяти тисяч до тридцяти тисяч рублів ; на осіб, які здійснюють підприємницьку діяльність без утворення юридичної особи, - від сорока тисяч до п'ятдесяти тисяч рублів або адміністративне призупинення діяльності на строк до дев'яноста доби; на юридичних осіб - від двохсот тисяч до чотирьохсот тисяч рублів або адміністративне призупинення діяльності на строк до дев'яноста доби .
6. Порушення вимог пожежної безпеки, що призвело виникнення пожежі та знищення або пошкодження чужого майна або заподіяння легкого чи середньої тяжкості шкоди здоров'ю людини, -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від чотирьох тисяч до п'яти тисяч рублів; на посадових осіб - від сорока тисяч до п'ятдесяти тисяч рублів; на юридичних осіб - від трьохсот п'ятдесяти тисяч до чотирьохсот тисяч рублів.
7. Невиконання виробником (постачальником) обов'язки по включенню в технічну документацію на речовини, матеріали, вироби та обладнання інформації про показники пожежної небезпеки цих речовин, матеріалів, виробів та обладнання або інформації про заходи пожежної безпеки при поводженні з ними, якщо надання такої інформації обов'язково, -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від п'ятнадцяти тисяч до двадцяти тисяч рублів; на юридичних осіб - від дев'яноста тисяч до ста тисяч рублів.
8. Порушення вимог пожежної безпеки про забезпечення проходів, проїздів та під'їздів до будівель, споруд і будовам -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від однієї тисячі п'ятисот до двох тисяч рублів; на посадових осіб - від семи тисяч до десяти тисяч рублів; на юридичних осіб - від ста двадцяти тисяч до ста п'ятдесяти тисяч рублів.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 20.4. Порушення вимог пожежної безпеки "
  1. Стаття 20.4. Порушення вимог пожежної безпеки
    1. Порушення вимог пожежної безпеки, встановлених стандартами, нормами і правилами, за винятком випадків, передбачених статтями 8.32, 11.16 цього Кодексу, - тягне за собою попередження або накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від п'яти до десяти мінімальних розмірів оплати праці; на посадових осіб - від десяти до двадцяти мінімальних розмірів оплати праці; на
  2. Стаття 11.16. Порушення вимог пожежної безпеки на залізничному, морському, внутрішньому водному або повітряному транспорті
    (в ред. Федерального закону від 09.11.2009 N 247-ФЗ) Порушення встановлених на залізничному, морському, внутрішньому водному або повітряному транспорті вимог пожежної безпеки - (в ред. Федерального закону від 09.11.2009 N 247-ФЗ) тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від однієї тисячі п'ятисот до двох тисяч рублів; на посадових осіб - від чотирьох тисяч до п'яти
  3. § 1. Поняття і принципи місцевого самоврядування. Моделі взаємовідносин державної влади і місцевого самоврядування
    Поняття місцевого самоврядування відносно недавно стало загальновживаним в російському праві. В якості юридичного терміну воно було закріплено в Законі СРСР від 9 квітня 1990, N 1418-1 "Про загальні засади місцевого самоврядування і місцевого господарства в СРСР". --- Відомості З'їзду народних депутатів СРСР і Верховної Ради СРСР. 1990. N 16. Ст. 267.
  4. § 2. Регулювання компетенції органів місцевого самоврядування
    У російській правовій науці загальнотеоретичні аспекти проблеми компетенції досить детально розглянуті. І хоча в наукових роботах, присвячених цим питанням, мова йде, як правило, про компетенції державного органу, видається, що містяться в них положення і висновки про поняття, структуру компетенції цілком застосовні і до органів місцевого самоврядування, оскільки, незважаючи на те що
  5. 7. Права та обов'язки сторін
    У договорі комерційного найму, як і в будь-якому іншому консенсуального договору, можуть бути чітко розмежовані два етапи у взаєминах сторін. На першому сторони пов'язані правами та обов'язками, які мають предметом передачу житлового приміщення наймачеві, а на другому - таким предметом стають нормальне користування житловим приміщенням однієї зі сторін (наймачем) та забезпечення їй такого
  6. 12. Обов'язкове страхування
    Загальні положення Обов'язковою іменується страхування, здійснюване на виконання закону передбаченими в ньому особами та за їх рахунок. При цьому законом визначаються види, умови і порядок проведення обов'язкового страхування. Особливо виділена необхідність зазначення об'єктів, що підлягають страхуванню, ризиків, від яких воно має бути проведено, а також мінімального розміру страхових сум. І тільки
  7. Стаття 63. Обставини, які обтяжують покарання Коментар до статті 63
    Так само як і обставини, що пом'якшують покарання, обставини, які обтяжують покарання, підлягають встановленню в суді. Відповідно до ст. 63 КК РФ перелік обтяжуючих покарання обставин є вичерпним і розширювальному тлумаченню не підлягає, а їх встановлення має істотне значення для правильного вирішення питання про індивідуалізацію покарання. Якщо обтяжуюча обставина
  8. Стаття 105. Вбивство Коментар до статті 105
    Відповідно до закону під вбивством розуміється протиправне умисне заподіяння смерті іншій людині. Це визначення, вперше закріплене в російському кримінальному законі, дозволяє успішно вирішувати питання відмежування даного злочину від самогубства, заподіяння смерті з необережності, правомірних випадків заподіяння смерті (наприклад, у стані необхідної оборони) та знищення
  9. Стаття 109 . Заподіяння смерті з необережності Коментар до статті 109
    Заподіяння смерті з необережності у чинному законодавстві виділено в самостійний склад злочину. Ознаки об'єкта цього злочину ідентичні розглянутим вище ознаками об'єкта основного складу вбивства. Об'єктивна сторона виражається в діянні у формі дії або бездіяльності, що складаються в порушенні правил побутової або професійної обережності, наслідків у вигляді
  10. Стаття 203. Перевищення повноважень службовцями приватних охоронних або детективних служб Коментар до статті 203
    Основним об'єктом злочину є нормальна діяльність служб приватної охорони і детективних служб. Додатковим об'єктом перевищення повноважень службовцями приватних охоронних або детективних служб є особисті права та інтереси людини (здоров'я, безпека і недоторканність особистості). В якості охоронної або детективної служба може розглядатися як: 1) приватний детектив,
© 2014-2022  yport.inf.ua