Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
А.Б. Агапов. Постатейний коментар до кодексу російської федерації про адміністративні правопорушення. Розширений, з використанням матеріалів судової практики, 2004 - перейти до змісту підручника

Стаття 20.8. Порушення правил виробництва, продажу, колекціонування, експонування, обліку, зберігання, носіння або знищення зброї і патронів до нього


1. Порушення правил виробництва, продажу, зберігання або обліку зброї і патронів до нього -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від сорока до п'ятдесяти мінімальних розмірів оплати праці; на юридичних осіб - від чотирьохсот до п'ятисот мінімальних розмірів оплати праці.
2. Порушення правил зберігання, носіння або знищення зброї і патронів до нього громадянами -
тягне попередження або накладення адміністративного штрафу в розмірі від п'яти до двадцяти мінімальних розмірів оплати праці з оплатним вилученням зброї і патронів до нього або без такого .
3. Порушення правил колекціонування або експонування зброї і патронів до нього -
тягне попередження або накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від десяти до п'ятнадцяти мінімальних розмірів оплати праці з оплатним вилученням зброї і патронів до нього або без такого; на юридичних осіб - від двохсот до трьохсот мінімальних розмірів оплати праці з оплатним вилученням зброї і патронів до нього або без такого.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 20.8. Порушення правил виробництва, продажу, колекціонування, експонування, обліку, зберігання, носіння або знищення зброї і патронів до нього "
  1. Стаття 12. Обов'язки поліції
    стаття 141 КПК РФ називається "Заява про злочин". Порядку прийняття заяви про явку з повинною присвячена наступна стаття, яка так і називається "Явка з повинною". У ній законодавець посилається на ч. 3 ст. 141 КПК РФ. Однак нічого не говорить про те, що на порядок прийняття явки з повинною поширюється і ч. 4 ст. 141 КПК РФ. Тому видається, що ч. 4 ст. 141 КПК РФ не має
  2. 1. Поняття кримінальної армалогіі
    статтями 222-226 КК РФ. Відсутність протягом багатьох десятиліть законодавчого і, зокрема, кримінально-правового визначення поняття зброї призвело до того, що даний пробіл заповнювався постановами Пленуму Верховного Суду СРСР від 20 вересня 1974 № 7 та постановою Пленуму Верховного Суду РФ від 25 червня 1996 року № 5 , в яких роз'яснювалося, що слід розуміти під
  3. 4. Цивільно-правовий режим зброї
    стаття 20, яка прямо дозволяє громадянину вчинення наступних видів угод: - продавати знаходиться у них на законних підставах на праві особистої власності зброю юридичним особам, які мають ліцензію на торгівлю цивільною й службовою зброєю або на колекціонування або експонування зброї, або державним воєнізованим організаціям з попереднім повідомленням органів
  4. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    стаття з проекту Кодексу була виключена. Цим частково пояснюється те, що в § 4 гл. 37 ГК вирішуються лише самі загальні питання про договори підряду на виконання проектних та вишукувальних робіт. * (449) У строгому сенсі мірою цивільно-правової відповідальності є лише остання з названих санкцій, а саме стягнення збитків. * (450) СЗ РФ. 1999. N 9. Ст. 1096. * (451) СЗ РФ. 1994. N 34.
  5. 5. Оборот зброї: поняття, види і зміст
    порушенням законів, правил та інструкцій, утворюють незаконний оборот зброї, який всупереч усталеній думці, з правових позицій є не однорідним, а підрозділяється на два види. Перший вид пов'язаний з вчиненням адміністративних правопорушень, або іншими порушеннями адміністративних заборон. Наприклад, адміністративними деліктами є: порушення правил виробництва, продажу,
  6. Оплатне вилучення знаряддя вчинення або предмета адміністративного правопорушення.
    Порушення, як порушення правил виробництва, продажу, колекціонування, експонування, обліку, зберігання, носіння або знищення зброї і патронів до нього (ст. 20.8 КоАП), а також використання зброї або патронів до нього (ч. 3 ст. 20.12 КоАП). Даний вид покарання може бути призначений лише в судовому порядку. Вилучене знаряддя чи предмет вчинення правопорушення не підлягає подальшому
  7. Коментар до статті 20.8
    порушення, передбаченого ч. 1 даної статті, є посадові особи, юридичні особи. За змістом зазначеної частини під зброєю мається на увазі службове, а також бойове ручне стрілецьке та холодну зброю. Згідно ст. 4, 5 Федерального закону від 13 грудня 1996 р. N 150-ФЗ "Про зброю" до службової зброї відноситься зброя, призначена для використання посадовими особами
  8. Коментар до статті 29.11
    порушенні (див. абз. 2 п. 5 коментарю до ст. 29.9; п. 1 коментаря до ст. 29.10). У ч. 3 даної статті мається на увазі тільки постанову про призначення адміністративного покарання. Про статус фізичної особи, законного представника фізичної особи, законного представника юридичної особи, потерпілого див. коментарі до ст. 25.1 - 25.4. 2. У справах про адміністративні правопорушення,
  9. Коментар до статті 32.4
    порушення, а також про конфіскацію зазначеної речі як різновиду адміністративних покарань див. відповідно коментарі до ст. 3.6, 3.7. Конфіскація речі, що явилася знаряддям вчинення або предметом адміністративного правопорушення, за частотою застосування поступається тільки адміністративному штрафу. На відміну від конфіскації, оплатне вилучення речі, що явилася знаряддям вчинення або предметом
  10. § 5. Початкові підстави набуття права власності
    стаття потребує зміни за моделлю п. 4 ст. 218 ГК. Доцільно закріпити в ст. 219 ГК норму про те, що право власності на об'єкт нерухомості виникає з моменту придбання ним ознак, зазначених у п. 1 ст. 130 ГК. Це правило в найбільшій мірі відповідає інтересам власника і в той же час, як і у випадку з п. 4 ст. 218 ГК, потребують від нього зареєструвати право власності
© 2014-2022  yport.inf.ua