Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
Президент Російської Федерації. Кодекс РФ про адміністративні правопорушення (ред. від 02.04.2012), 2012 - перейти до змісту підручника

Стаття 23.22. Органи, що здійснюють державний контроль за геологічним вивченням, раціональним використанням та охороною надр


(в ред. Федерального закону від 28.12.2009 N 380-ФЗ)
1. Органи, що здійснюють державний контроль за геологічним вивченням, раціональним використанням та охороною надр, розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені частиною 2 статті 7.2 (в частині знищення або пошкодження свердловин державної опорної спостережної мережі, спостережних режимних створів на водних об'єктах, маркшейдерських знаків), статтею 7.3 (за винятком випадків користування ділянками надр місцевого значення), статтею 7.4 (у частині забудови площ залягання корисних копалин без спеціального дозволу), статтею 7.10 (в частині самовільної поступки права користування ділянками надр, за винятком поступки права користування ділянками надр місцевого значення), статтею 8.5 (у частині приховування або спотворення інформації про стан надр, за винятком ділянок надр місцевого значення), статтею 8.9, частиною 1 статті 8.10, статтею 8.11 (за винятком ділянок надр місцевого значення), частиною 1 статті 8.13 (в частині порушення водоохоронного режиму на водозборах підземних водних об'єктів), частиною 1 статті 8.17 (в частині порушення умов ліцензії на регіональне геологічне вивчення, геологічне вивчення, пошук, розвідку і розробку мінеральних ресурсів, а також стандартів (норм, правил) з безпечного проведення пошуку, розвідки та розробки мінеральних ресурсів внутрішніх морських вод, територіального моря, континентального шельфу і (або) виключної економічної зони Російської Федерації), статтею 8.18 (в частині порушення правил проведення ресурсних досліджень), статтею 8.19, статтею 8.20 (в частині незаконної передачі мінеральних ресурсів) цього Кодексу.
(В ред. Федеральних законів від 28.12.2009 N 380-ФЗ, від 30.11.2011 N 364-ФЗ)
2. Розглядати справи про адміністративні правопорушення від імені органів, зазначених у частині 1 цієї статті, має право:
1) головний державний інспектор Російської Федерації з контролю за геологічним вивченням, раціональним використанням та охороною надр, його заступники;
2) старший державний інспектор Російської Федерації з контролю за геологічним вивченням, раціональним використанням та охороною надр;
3) державні інспектори Російської Федерації з контролю за геологічним вивченням, раціональним використанням та охороною надр;
4) головні державні інспектори з контролю за геологічним вивченням, раціональним використанням та охороною надр на відповідній території, їх заступники;
5) старші державні інспектори з контролю за геологічним вивченням, раціональним використанням та охороною надр на відповідній території;
6) державні інспектори з контролю за геологічним вивченням, раціональним використанням та охороною надр на відповідній території.
(Частина друга в ред. Федерального закону від 28.12.2009 N 380-ФЗ)
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна "Стаття 23.22. Органи, що здійснюють державний контроль за геологічним вивченням, раціональним використанням та охороною надр"
  1. Стаття 28.3. Посадові особи, уповноважені складати протоколи про адміністративні правопорушення
    1. Протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені цим Кодексом, складаються посадовими особами органів, уповноважених розглядати справи про адміністративні правопорушення відповідно до глави 23 цього Кодексу, в межах компетенції відповідного органу. Федеральним законом від 21.07.2011 N 252-ФЗ з 1 вересня 2012 роки частина 2 статті 28.3 буде доповнена
  2. § 1. Поняття і принципи місцевого самоврядування. Моделі взаємовідносин державної влади і місцевого самоврядування
    Поняття місцевого самоврядування відносно недавно стало загальновживаним в російському праві. В якості юридичного терміну воно було закріплено в Законі СРСР від 9 квітня 1990, N 1418-1 "Про загальні засади місцевого самоврядування і місцевого господарства в СРСР". --- Відомості З'їзду народних депутатів СРСР і Верховної Ради СРСР. 1990. N 16. Ст. 267.
  3. § 2. Форми опосередкованої участі населення у здійсненні муніципальної влади
    Відмінності органів місцевого самоврядування від органів влади державної чітко простежуються в Конституції Російської Федерації. В якості таких виступають: по-перше, суб'єкт, який дані органи представляють і від імені якого здійснюють будь-які юридичні дії, по-друге, територіальні межі юрисдикції владних органів, по-третє, виняткові, їм одним притаманні особливості.
  4. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    1. AD HOC [ад хок] - для даного випадку, для цієї мети 2. AD REFERENDUM [ад референдум] - до доповіді (відкласти для подальшого розгляду) 3. A FORTIORI [а фортіорі] - тим більше 4. A POSTERIORI [а постеріорі] - на підставі досвіду, з виниклою пізніше точки зору 5. A PRIORI [а пріорі] - заздалегідь, попередньо 6. BONA FIDE [бона ФІДЕ] - чесно, сумлінно 7. CAUSA [кауза] -
  5. § 1. Законодавство про надра
    (основні положення; федеративні начала; користування надрами) Надра є частиною земної кори, розташованої нижче грунтового шару, а при його відсутності - нижче земної поверхні і дна водойм і водотоків, що тягнеться до глибин , доступних для геологічного вивчення та освоєння. Законодавство регулює відповідні суспільні відносини, пов'язані: з геологічним вивченням,
  6. 3. Підстави та умови договірної відповідальності
    Протягом багатьох років в юридичній науці радянського періоду панувала думка, згідно з яким необхідним підставою цивільно - правової відповідальності зізнавався якийсь "склад цивільного правопорушення". Дану позицію поділяють і багато сучасні автори. На думку Г.К. Матвєєва, наприклад, "наявність складу цивільного (і всякого іншого) правопорушення - загальне і, як правило,
  7. Стаття 255. Порушення правил охорони і використання надр Коментар до статті 255
    Об'єктом злочину, передбаченого ст. 255 КК РФ, є відносини, що виникають у зв'язку з геологічним вивченням, використанням та охороною надр на території РФ, її континентального шельфу, а також у зв'язку з використанням відходів гірничодобувного і пов'язаних з ним переробних виробництв, торфу , сапропелів та інших специфічних мінеральних ресурсів, включаючи підземні води, ропу
  8. § 1. Поняття та органи публічного управління земельними ресурсами
    Під публічним управлінням земельними ресурсами розуміється діяльність органів публічної влади, спрямована на забезпечення раціонального використання і охорони земельних ресурсів. Оскільки цим же цілям служить і правове регулювання земельних відносин, виникає питання про співвідношення цих понять. Безсумнівно, що вони тісно взаємопов'язані. І все ж ототожнювати їх, очевидно, не слід, якщо
  9. Тема 4.2. Правові екологічні вимоги, процедури і відносини з використання природних ресурсів та охорони навколишнього середовища
    Принципи екологічного права виникають з сучасного розуміння значення доброякісної природного середовища для здорового життя людей , забезпечення їх ресурсами та іншими засобами життя, а також розуміння впливу людської життєдіяльності на якісний стан природного середовища і здатності людей змінювати свою поведінку по відношенню до навколишньої природи відповідно до пізнаних
  10. 31.3. Державний контроль і нагляд в галузі природокористування та охорони природних ресурсів
    Завдання контролю в галузі охорони навколишнього природного середовища полягають у забезпеченні додержання вимог законодавства про охорону навколишнього природного середовища всіма державними органами, підприємствами, установами та організаціями, незалежно від форм власності та підпорядкування. Державний екологічний контроль і нагляд складаються у спостереженні за станом навколишнього природного