Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
А.Б. Агапов. Постатейний коментар до кодексу російської федерації про адміністративні правопорушення. Розширений, з використанням матеріалів судової практики, 2004 - перейти до змісту підручника

Стаття 23.36. Органи російської транспортної інспекції


1. Органи російської транспортної інспекції розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 8.2 ( в частині порушень екологічних вимог на повітряному, морському, внутрішньому водному, автомобільному транспорті, на промисловому залізничному транспорті, не входить в систему федерального залізничного транспорту), статтею 8.3 (в частині порушень правил поводження з пестицидами та агрохімікатами на повітряному, морському, внутрішньому водному, автомобільному транспорті, на промисловому залізничному транспорті, не входить в систему федерального залізничного транспорту), статтями 8.22, 8.23, 11.2, частинами 1 і 2 статті 11.14, частиною 3 статті 11.14 (про порушення правил перевезення небезпечних речовин, великогабаритних чи великовагових вантажів на промисловому залізничному транспорті, не входить в систему федерального залізничного транспорту), статтею 11.15, частиною 1 статті 11.17 (про адміністративні правопорушення, вчинені на промисловому залізничному транспорті, не входить в систему федерального залізничного транспорту), статтями 11.23, 11.25 - 11.29, частиною 2 статті 12.3 ( про управління транспортним засобом водієм, що не мають при собі ліцензійної картки), статтею 19.19 (у частині промислового залізничного транспорту, що не входить в систему федерального залізничного транспорту) цього Кодексу.
2. Розглядати справи про адміністративні правопорушення від імені органів, зазначених у частині 1 цієї статті, має право:
1) головний державний транспортний інспектор Російської Федерації, його заступники;
2) керівники територіальних органів російської транспортної інспекції, їх заступники;
3) начальники відділів, їх заступники, державні транспортні інспектора територіальних органів російської транспортної інспекції.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 23.36. Органи російської транспортної інспекції "
  1. § 9. Договір фінансової оренди (лізингу)
    органи, здійснили реєстрацію, зобов'язані анулювати запис про власника (користувача). Умова про розмір орендної плати за договором лізингу визнається істотним (відповідно до ст. 4 Закону про лізинг орендна плата має бути "певної" за договором). У орендну плату економічно входить відшкодування витрат лізингодавця, пов'язаних з придбанням і передачею предмета лізингу
  2. 6. Обов'язкове укладення договорів
    стаття Цивільного кодексу (445) присвячена одному з варіантів формування договорів. Вже з її назви ("Укладення договору в обов'язковому порядку") видно, що вона являє собою виняток із загальних правил, які закріплюють автономію волі сторін при укладанні договорів. Як вже неодноразово зазначалося, в нашій країні протягом тривалого часу ситуація в цивільному обороті була
  3. 3. Застава
    органи. Держкоммайна РФ затвердив 21 квітня 1994 Тимчасове положення про узгодження заставних угод. У ньому міститься перелік доданих при зверненні за отриманням дозволу документів, включаючи перелік майна, що закладається із зазначенням його базової вартості, проект договору про заставу та ін На Держкоммайна покладено обов'язок вести реєстр заставних угод, в який у
  4. Стаття 47. Позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю Коментар до статті 47
    статтях Особливої ??частини КК РФ, а у разі застосування більш м'якого покарання тоді, коли воно не передбачене в статтях Особливої ??частини КК РФ. Позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю може призначатися в якості додаткового покарання навіть у тих випадках, коли воно не передбачене в санкціях Особливої ??частини КК РФ або вказано в санкціях у вигляді
  5. Стаття 12. Обов'язки поліції
    стаття 141 КПК РФ називається "Заява про злочин". Порядку прийняття заяви про явку з повинною присвячена наступна стаття, яка так і називається "Явка з повинною". У ній законодавець посилається на ч. 3 ст. 141 КПК РФ. Однак нічого не говорить про те, що на порядок прийняття явки з повинною поширюється і ч. 4 ст. 141 КПК РФ. Тому видається, що ч. 4 ст. 141 КПК РФ не має
  6. Стаття 13. Права поліції
    стаття КПК України. У КПК РФ відсутня правова основа такого виклику. У ньому йдеться про виклик підозрюваного, обвинуваченого, потерпілого і свідка. А такі з'являються лише після порушення кримінальної справи. 3.6. Відсутність в КПК РФ правової основи виклику особи до органу дізнання на стадії порушення кримінальної справи є перешкодою для здійснення його подальшого приводу. Ні з
  7. 20.3. Суб'єкти і стадії провадження у справах про адміністративні проступки
    органи, уповноважені розглядати справу про адміністративне правопорушення. Перелік цих органів встановлено ст. 213 КпАП, а також ст.ст. 218-2448 (порядку 44 суб'єктів). Крім того, це органи, уповноважені на складання протоколу про адміністративне правопорушення ст. 255 КпАП, а також державні органи та посадові особи, що виконують постанови про накладення адміністративних
  8. Стаття 27.2. Доставлення
    статтями 19.3, 20.1 - 20.3, 20.5, 20.8, 20.13, 20.17 - 20.22 цього Кодексу, - в службове приміщення органу внутрішніх справ (міліції) або в приміщення органу місцевого самоврядування сільського поселення; 4) посадовими особами органів, на які покладено нагляд або контроль за дотриманням правил користування транспортом, при виявленні адміністративних правопорушення на транспорті - в службове
  9. Стаття 27.3. Адміністративне затримання
    статтями 19.3, 19.12 цього Кодексу; (в ред. Федерального закону від 30.06.2003 N 86-ФЗ) 8) посадові особи органів з контролю за обігом наркотичних засобів і психотропних речовин - при виявленні адміністративних правопорушень, справи про які відповідно до статті 23.63 справжнього Кодексу розглядають ці органи, або адміністративних правопорушень, у справах яких в
  10. Межі втручання держави в приватну власність. Деякі практичні питання
    органи держави (природно, крім суду і агентства з неспроможності). Зовсім ще юний автор уже впевнений (і ця впевненість підтримується в ньому оточуючими), що органи держави мають якісь чудові властивості не зазначеної ним, втім, природи, що дозволяють їм усувати порушення одним фактом своєї присутності. Безліч інших теорій завершуються цілком у щедрінського дусі