Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
А.Б. Агапов. Постатейний коментар до кодексу російської федерації про адміністративні правопорушення. Розширений, з використанням матеріалів судової практики, 2004 - перейти до змісту підручника

Стаття 23.61. Органи, що здійснюють державну реєстрацію юридичних осіб і індивідуальних підприємців


(в ред. Федерального закону від 08.12.2003 N 169-ФЗ)
1. Органи, що здійснюють державну реєстрацію юридичних осіб і індивідуальних підприємців, розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені частиною 3 статті 14.25 справжнього Кодексу.
(В ред. Федерального закону від 08.12.2003 N 169-ФЗ)
2. Розглядати справи про адміністративні правопорушення від імені органів, зазначених у частині 1 цієї статті, має право:
1) керівник федерального органу виконавчої влади, що здійснює державну реєстрацію юридичних осіб і індивідуальних підприємців, його заступники;
(в ред. Федерального закону від 08.12.2003 N 169-ФЗ)
2) керівники територіальних органів федерального органу виконавчої влади, що здійснює державну реєстрацію юридичних осіб і індивідуальних підприємців.
(В ред. Федерального закону від 08.12.2003 N 169-ФЗ)
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна "Стаття 23.61. Органи, що здійснюють державну реєстрацію юридичних осіб і індивідуальних підприємців"
  1. § 2. Принципи і гарантії виборчого права
    органи влади на території нашої країни. В даний час становище змінилося. У списки виборців на виборах до органів місцевого самоврядування, для участі у місцевому референдумі відповідно до міжнародних договорів РФ і відповідними їм федеральними законами, законами суб'єктів Федерації включаються іноземні громадяни, що відповідають іншим виборчим цензам і постійно або
  2. § 4. Страхування
    органи в галузі страхування з Росстрахнадзора у Федеральну службу Росії з нагляду за страховою діяльністю. У теперішній же час органом з нагляду за страховою діяльністю є Міністерство фінансів РФ, у складі якого є Комерційне право. Ч. I. Под ред. В.Ф. Попондопуло, В.Ф. Яковлевої. - СПб., С.-Петербурзький університет, 1997. С. 376 департамент з нагляду за
  3. § 3. Розгляд економічних спорів арбітражними судами
    стаття / / Збірник постанов Президії Вищого Арбітражного Суду Російської Федерації. Вип. 1. Питання підвідомчості і підсудності. М., 1996. С. 2. [10] Постанови Президії Вищого Арбітражного Суду РФ по конкретних справах публікуються в щомісячному журналі «Вісник Вищого Арбітражного Суду РФ» під рубриками, відбивають певні категорії економічних суперечок.
  4. § 3. Правове становище селянського (фермерського) господарства
    органи виконавчої влади - Державні інспекції. Правове становище таких державних інспекцій визначається положеннями, затвердженими Урядом РФ. Державні інспекції здійснюють у межах своїх повноважень організаційні і, головним чином, контрольні функції, що забезпечують нормальне і безпечне ведення сільськогосподарського виробництва. Вони здійснюють
  5. § 1. Законодавство про оподаткування підприємців та поняття платника податків
    органи місцевого самоврядування здійснюють додаткове правове регулювання. Так, за ліцензійним збору за право торгівлі винно-горілчаними виробами, податку на перепродаж автомобілів, обчислювальної техніки і персональних комп'ютерів законодавець встановив платників податків (юридичні та фізичні особи) та граничні ставки податків. За деякими податками встановлені тільки платники -
  6. § 2. Права, обов'язки і відповідальність платників податків
    органи, які самі виступають споживачами цієї інформації, а на органи, що здійснюють державну реєстрацію юридичних і фізичних осіб, які займаються підприємницькою діяльністю. Одночасно з державною реєстрацією особи повинні отримувати (платно або безкоштовно) комплект документів з оподаткування на електронних або паперових носіях. Крім того, реєструючі органи
  7. § 5. Форми державного контролю за місцевим самоврядуванням
    органи державної влади перевіряють не тільки законність, але і доцільність дій органів місцевого самоврядування при реалізації окремих державних повноважень. Можливість такого контролю прямо передбачена нормами Федерального закону 1995 Федеральний закон 2003 закріплює його в якості обов'язкового механізму взаємовідносин органів державної влади та місцевого
  8. § 3. Умови дійсності і види недійсних угод
    стаття на відміну від ст. 171 ЦК не містить спеціального застереження щодо цього. Однак якщо неповнолітній у встановленому законом порядку був обмежений чи позбавлений права самостійно розпоряджатися своїм заробітком, стипендією або іншими доходами (п. 4 ст. 26 ЦК), відповідні угоди неповнолітнього можуть бути оскаржені його батьками, усиновителями і піклувальниками. Аналогічні правила
  9. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    стаття трактує про передачу проданої речі із застереженням про збереження права власності за продавцем до оплати речі покупцем або настання іншої обставини, тобто про невідкладно обумовленому договорі про передачу. Абзац 1 ст. 491 ГК відокремлює умовну традицію (речову угоду) від лежить в її основі не умовна купівлі-продажу (обязательственной угоди), а також показує, що угода
  10. § 2. Договір роздрібної купівлі-продажу
    статтях (див. ст. 5, 6, 7, 14, 19) передбачає поряд з гарантійним терміном і терміном придатності (див. ст. 470-473, 477 ЦК) невідомий гл. 30 ГК термін служби товару, особливість якого в наступному. Термін служби встановлюється тільки виробником (на відміну від гарантійного терміну, який може бути встановлений також і продавцем). Термін служби (на відміну від гарантійного терміну) встановлюється
© 2014-2022  yport.inf.ua