« Попередня
|
|
Наступна » |
|
|
Стаття 24.7. Недоліки по справі про адміністративне правопорушення
|
1. Недоліки по справі про адміністративне правопорушення складаються з: 1) сум, виплачуваних свідкам, понятим, фахівцям, експертам, перекладачам; 2) сум, витрачених на зберігання, перевезення (пересилання) і дослідження речових доказів. 2. Недоліки по справі про адміністративне правопорушення, скоєному фізичною особою та передбаченому цим Кодексом, відносяться на рахунок федерального бюджету, а витрати по справі про адміністративне правопорушення, скоєному фізичною особою та передбаченому законом суб'єкта Російської Федерації, - на рахунок бюджету відповідного суб'єкта Російської Федерації. 3. Недоліки по справі про адміністративне правопорушення, скоєному юридичною особою, відносяться на рахунок зазначеного юридичної особи, за винятком сум, виплачених перекладачеві. Суми, виплачені перекладачу у зв'язку з розглядом справи про адміністративне правопорушення, скоєному юридичною особою і передбаченому цим Кодексом, відносяться на рахунок федерального бюджету, а витрати по справі про адміністративне правопорушення, скоєному юридичною особою і передбаченому законом суб'єкта Російської Федерації, - на рахунок бюджету відповідного суб'єкта Російської Федерації. У разі припинення провадження у справі про адміністративне правопорушення, скоєному юридичною особою і передбаченому цим Кодексом, витрати по справі про адміністративне правопорушення відносяться на рахунок федерального бюджету, а в разі припинення провадження у справі про адміністративне правопорушення, скоєному юридичною особою і передбаченому законом суб'єкта Російської Федерації, - на рахунок бюджету відповідного суб'єкта Російської Федерації. 4. Розмір витрат у справі про адміністративне правопорушення визначається на підставі долучених до справи документів, що підтверджують наявність і розміри віднесених до витрат витрат. Рішення про витрати по справі про адміністративне правопорушення відображається в постанові про призначення адміністративного покарання або в постанові про припинення провадження у справі про адміністративне правопорушення.
|
« Попередня |
|
Наступна » |
= Перейти до змісту підручника = |
|
Інформація, релевантна " Стаття 24.7. Недоліки по справі про адміністративне правопорушення " |
- Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
стаття трактує про передачу проданої речі із застереженням про збереження права власності за продавцем до оплати речі покупцем або настання іншої обставини, тобто про невідкладно обумовленому договорі про передачу. Абзац 1 ст. 491 ГК відокремлює умовну традицію (речову угоду) від лежить в її основі не умовна купівлі-продажу (обязательственной угоди), а також показує, що угода
- 3. Підстави та умови договірної відповідальності
стаття, присвячена цьому питанню: згідно ст. 1662 проекту, при неможливості для однієї сторони виконати зобов'язання за двосторонньою договором внаслідок випадкової події вона не має права вимагати того, що їй належить по тому ж договору з іншого боку, і зобов'язана повернути те, що раніше отримала. Якщо ж виконання зобов'язання внаслідок випадкової події стало неможливим для
- 1. Поняття зобов'язання з дій в чужому інтересі без доручення
стаття відносить до основних початків цивільного законодавства неприпустимість довільного втручання кого-небудь у приватні справи. У цьому зв'язку значення другого з ознак полягає насамперед у тому, щоб надати правомірний характер подібного вторгнення. Для чого якраз і потрібно було вказівку: відповідні дії вчиняються в інтересах того, хто у всіх інших випадках мав би
- Глава XX. ДОГОВОРИ ПРО ІГРАХ І ПАРІ
стаття все тієї ж голови (ст. 1967) виключає право сторони, що програла вимагати назад добровільно нею сплачене, якщо тільки виграла сторона не допустила обман або шахрайство. У Німецькому цивільному укладенні (ГГУ) розд. 19 кн. 2 "Зобов'язальне право" (первинне найменування розділу - "Ігри, парі" замінено тепер іншим - "Недосконалі зобов'язання") починається з § 762. В
- Глава 15. Речових ЕФЕКТ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ
витратами. Необхідно відзначити, що за чинним законом в обов'язки продавця входить передача речі у власність, тому відсутність у продавця правової можливості передати власність є у вітчизняній системі права непереборним пороком купівлі-продажу. Відповідно продаж, досконала несобственником (якщо тільки він не був прямо управомочен на продаж як
- Глава 17. Про ПОНЯТТІ ВОЛОДІННЯ
витрати і витрати. Тому інтерес зберігача у збереженні речі заснований тільки на обов'язки перед колишнім власником з договору зберігання; іншими словами, в цьому випадку зберігач діє скоріше в чужому інтересі (як детентора), відображаючи самоуправство власника (як, втім, і насильство будь-якого іншого третьої особи), а також для того, щоб уникнути відповідальності за неналежне зберігання
- Глава 20. РЕСТИТУЦІЯ, віндикація І кондікція
стаття 1107 Кодексу) можуть бути застосовані до відносин сторін лише за наявності доказів, що підтверджують, що отримана однією із сторін грошова сума явно перевищує вартість переданого іншій стороні ". --- Вісник ВАС РФ. 1998. N 11. С. 13 - 14. На думку Л. Новосьолова, нееквівалентність виконання, виробленого за недійсним правочином, має
- Глава 5. ГАРАНТІЇ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
статтях даного Федерального закону, а також в інших федеральних законах. Під юридичними гарантіями місцевого самоврядування розуміються гарантії, закріплені в законодавстві. Основними з них є: 1. Заборона на обмеження прав місцевого самоврядування. Місцеве самоврядування в Російській Федерації гарантується забороною на обмеження прав місцевого самоврядування , встановлених
- § 3. Розгляд економічних спорів арбітражними судами
стаття / / Збірник постанов Президії Вищого Арбітражного Суду Російської Федерації. Вип. 1. Питання підвідомчості і підсудності. М ., 1996. С. 2. [10] Постанови Президії Вищого Арбітражного Суду РФ по конкретних справах публікуються в щомісячному журналі «Вісник Вищого Арбітражного Суду РФ» під рубриками, відбивають певні категорії економічних суперечок.
- § 2. Форми опосередкованої участі населення у здійсненні муніципальної влади
справі про перевірку конституційності окремих положень Статуту (Основного Закону) Курської області в редакції Закону Курської області від 22 березня 1999 року "Про внесення змін та доповнень до Статуту (Основний Закон) Курської області "/ / Відомості Верховної Ради України. 2000. N 50. Ст. 4943. Г.В. Барабашев вказував, що на місцевому рівні необхідно створення системи стримувань проти
|