Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
А . Б. Агапов. Постатейний коментар до кодексу російської федерації про адміністративні правопорушення. Розширений, з використанням матеріалів судової практики, 2004 - перейти до змісту підручника

Стаття 27.15. Привід


1. У випадках, передбачених частиною 3 статті 29.4, пунктом 8 частини 1 статті 29.7 цього Кодексу, застосовується привід фізичної особи чи законного представника юридичної особи, щодо яких ведеться провадження у справі про адміністративне правопорушення, законного представника неповнолітньої особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, а також свідка.
2. Привід здійснюється органом внутрішніх справ (міліцією) на підставі визначення судді, органу, посадової особи, які розглядають справу про адміністративне правопорушення, в порядку, встановленому федеральним органом виконавчої влади в галузі внутрішніх справ.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 27.15. Привод "
  1. Рекомендована література
    стаття 129, 130, 137, 138, 140, 141, 141.1, 142, 142.1, 144, 146 - 149, 155, 180, 183, 185, 185.1, 189, 195, 197, 207, 237, 238, 242, 242.1, 243, 272 - 275, 276, 280, 282, 283, 284, 287, 292, 297, 298, 306, 307, 310, 311, 319, 320, 324, 325, 354 - не наводяться). Кодекс України про адміністративні правопорушення від 30.12.2001 № 195-ФЗ (прийнятий ГД ФС РФ 20.12.2001) (стаття 5.1, 5.4
  2. § 2. Місцеве самоврядування як основа конституційного ладу
    стаття 3, частини 1 і 2; статті 12 і 131, частина 1). Крім того, встановивши, що у разі, якщо населення відмовилося від реалізації на своїй території права на організацію місцевого самоврядування, на даній території здійснюється державна влада Курської області, законодавець Курської області виходив з можливості створення сільських та селищних органів державної влади. Тим часом в
  3. § 3. Розгляд економічних спорів арбітражними судами
    стаття / / Збірник постанов Президії Вищого Арбітражного Суду Російської Федерації. Вип. 1. Питання підвідомчості і підсудності. М., 1996. С. 2. [10] Постанови Президії Вищого Арбітражного Суду РФ по конкретних справах публікуються в щомісячному журналі «Вісник Вищого Арбітражного Суду РФ» під рубриками, відбивають певні категорії економічних суперечок.
  4. § 1. Поняття і принципи місцевого самоврядування. Моделі взаємовідносин державної влади і місцевого самоврядування
    стаття 3, частини 2 і 3; статті 12 і 130, частина 1, Конституції Російської Федерації). Відповідно до статті 130 (частина 2) Конституції Російської Федерації місцеве самоврядування - як публічна (муніципальна) влада - здійснюється громадянами шляхом референдуму, виборів, інших форм прямого волевиявлення, через виборні та інші органи місцевого самоврядування ".
  5. § 2. Форми опосередкованої участі населення у здійсненні муніципальної влади
    призводить до важковирішуваним проблемам: наприклад, в теорії муніципального права можна виділити питання про те, до якого з перелічених видів органів слід віднести місцеву адміністрацію і чи слід вважати її єдиним органом або сукупністю органів. Норми нового Федерального закону "Про загальні принципи організації місцевого самоврядування в Російській Федерації" розглядають місцеву
  6. § 3. Умови дійсності і види недійсних угод
    стаття на відміну від ст. 171 ЦК не містить спеціального застереження щодо цього. Однак якщо неповнолітній у встановленому законом порядку був обмежений чи позбавлений права самостійно розпоряджатися своїм заробітком, стипендією або іншими доходами (п. 4 ст. 26 ЦК) , відповідні угоди неповнолітнього можуть бути оскаржені його батьками, усиновителями і піклувальниками. Аналогічні правила
  7. § 4. Порядок і наслідки визнання угоди недійсною
    статтях закону говориться лише про недійсність угод , але не вказується на те, до оспорімих або до нікчемних відноситься та чи інша угода (див., наприклад, ст. 331, 339, 362, п. 2 ст. 930 ЦК). Другим критерієм розмежування оспорімих і нікчемних угод є коло осіб , які можуть заявляти про недійсність угоди. Стосовно до оспорімим операціях це можуть робити лише зазначені в
  8. § 2. Поняття права власності
    наводився приклад, що вони не можуть довільно знищити річ, хоча б і діяли в своєму інтересі). Власник ж право на свій розсуд вчиняти щодо належного йому майна будь-які дії, що не суперечать закону й іншим правовим актам і не порушують права та охоронювані законом інтереси інших осіб (п. 2 ст. 209 ЦК). Саме ця ознака дозволяє вважати дане право
  9. § 5. Початкові підстави набуття права власності
    стаття потребує зміни за моделлю п. 4 ст. 218 ЦК . Доцільно закріпити в ст. 219 ГК норму про те, що право власності на об'єкт нерухомості виникає з моменту придбання ним ознак, зазначених у п. 1 ст. 130 ЦК. Це правило в найбільшій мірі відповідає інтересам власника і в той же час, як і у випадку з п. 4 ст. 218 ГК, потребують від нього зареєструвати право власності
  10. § 2. Суб'єкти права публічної власності
    призводить до появи "нічийного" майна , тобто створює грунт для невизначеності та безгосподарності. Підводячи підсумок, відзначимо, що російський законодавець виділяє лише трьох публічних власників - Російську Федерацію, суб'єктів Федерації і муніципальні освіти. При цьому загальна спрямованість сучасного законодавства протягом останніх років полягає в доданні кожному з