Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
Президент Російської Федерації. Кодекс РФ про адміністративні правопорушення (ред. від 02.04.2012), 2012 - перейти до змісту підручника

Стаття 29.7. Порядок розгляду справи про адміністративне правопорушення


1. При розгляді справи про адміністративне правопорушення:
1) оголошується, хто розглядає справу, яка справа підлягає розгляду, хто і на підставі якого закону притягається до адміністративної відповідальності;
2) встановлюється факт явки фізичної особи, чи законного представника фізичної особи, чи законного представника юридичної особи, щодо яких ведеться провадження у справі про адміністративне правопорушення, за винятком випадків, передбачених частиною 3 статті 28.6 цього Кодексу, а також інших осіб, що беруть участь у розгляді справи;
(в ред. Федеральних законів від 24.07.2007 N 210-ФЗ, від 23.07.2010 N 175-ФЗ)
3) перевіряються повноваження законних представників фізичної або юридичної особи, захисника і представника;
4) з'ясовується, чи сповіщено учасники провадження у справі в установленому порядку, з'ясовуються причини неявки учасників провадження у справі і приймається рішення про розгляд справи за відсутності зазначених осіб або про відкладення розгляду справи;
5) роз'яснюються особам, бере участі у розгляді справи, їх права та обов'язки;
6) розглядаються заявлені відводи і клопотання;
7) виноситься ухвала про відкладення розгляду справи у разі:
а) надходження заяви про самовідвід або про відвід судді, члена колегіального органу, посадової особи, які розглядають справу, якщо їх відвід перешкоджає розгляду справи по суті;
б) відведення фахівця, експерта або перекладача, якщо зазначений відвід перешкоджає розгляду справи по суті;
в) необхідність явки особи, що у розгляді справи, витребування додаткових матеріалів по справі або призначення експертизи;
8) виноситься ухвала про привід особи, участь якого визнається обов'язковим при розгляді справи, відповідно до частини 3 статті 29.4 цього Кодексу;
9) виноситься ухвала про передачу справи на розгляд по підвідомчості відповідно до статті 29.5 цього Кодексу.
2. При продовженні розгляду справи про адміністративне правопорушення оголошується протокол про адміністративне правопорушення, а при необхідності і інші матеріали справи. Заслуховуються пояснення фізичної особи чи законного представника юридичної особи, щодо яких ведеться провадження у справі про адміністративне правопорушення, показання інших осіб, що беруть участь у провадженні у справі, пояснення фахівця і висновок експерта, досліджуються інші докази, а в разі участі прокурора у розгляді справи заслуховується його висновок.
3. У разі необхідності здійснюються інші процесуальні дії відповідно до цього Кодексу.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 29.7. Порядок розгляду справи про адміністративне правопорушення "
  1. Стаття 29.7. Порядок розгляду справи про адміністративне правопорушення
    розгляді справи про адміністративне правопорушення: 1) оголошується, хто розглядає справу, яка справа підлягає розгляду, хто і на підставі якого закону притягається до адміністративної відповідальності; 2) встановлюється факт явки фізичної особи, чи законного представника фізичної особи, чи законного представника юридичної особи, щодо яких ведеться провадження у
  2. § 3. Розгляд економічних спорів арбітражними судами
    стаття / / Збірник постанов Президії Вищого Арбітражного Суду Російської Федерації. Вип. 1. Питання підвідомчості і підсудності. М., 1996. С. 2. [10] Постанови Президії Вищого Арбітражного Суду РФ по конкретних справах публікуються в щомісячному журналі «Вісник Вищого Арбітражного Суду РФ» під рубриками, відбивають певні категорії економічних суперечок.
  3. § 5. Форми державного контролю за місцевим самоврядуванням
    порядок контролю цільового використання матеріальних і фінансових коштів, призначених для здійснення органами місцевого самоврядування переданих їм державних повноважень. Такий порядок здійснення адміністративного контролю за місцевим самоврядуванням. Цей контроль є постійним і присутнім у всіх областях взаємодії державної влади та місцевого
  4. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    стаття трактує про передачу проданої речі із застереженням про збереженні права власності за продавцем до оплати речі покупцем або настання іншої обставини, тобто про невідкладно обумовленому договорі про передачу. Абзац 1 ст. 491 ГК відокремлює умовну традицію (речову угоду) від лежить в її основі не умовна купівлі-продажу (обязательственной угоди), а також показує, що угода
  5. § 4. Відповідальність за шкоду, заподіяну актами влади
    статтях, прийнято називати правилами про спеціальний делікт - шкоду, заподіяну актом влади. Підставами для виділення даного випадку заподіяння шкоди в особливий делікт служать як особливості застосування до нього загальних умов деліктної відповідальності, так і наявність ряду спеціальних умов, додатково встановлених законом. Серед загальних умов деліктної відповідальності за шкоду, заподіяну
  6. § 3. Особливості успадкування та іншого посмертного переходу окремих видів майна
    стаття не стосується випадків успадкування кількома особами права довічного успадкованого володіння ділянкою. Це сумнів тільки підсилює наступне: a) de lege lata у випадку з правом власності на ділянку об'єктом спадкування є сама ділянка, а у випадку з правом довічного успадкованого володіння ділянкою об'єкт спадкування - дане право (ст. 1181 ЦК); b) цивільному
  7. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    статтями відповідної глави. * (137) Дане питання врегульовано тільки стосовно до права на використання авторських творів, та й то лише у випадку їх входження до складу виморочність майна (п. 2 ст. 1283 ЦК). В інших випадках доля прав, що переходять до держави, залишається неясною. * (138) В принципі, вона мала бути реалізована ще до 1 січня 2008 р., так як часу для
  8. 3. Відповідальність за шкоду, завдану незаконними діями правоохоронних та судових органів
    розглянутої раніше різновиди делікту - заподіяння шкоди діями публічної влади у сфері адміністративного управління - названі ситуації можуть виникнути тільки в результаті незаконних дій правоохоронних органів - органів дізнання, попереднього слідства і прокуратури або суду, які призвели до вказаних вище наслідків щодо громадян (або юридичних осіб). Вони
  9. 3. Застава
    порядок стягнення по заставних: заставне право вже не перетворюється на право власності, а закладена річ підлягає продажу з публічного торгу. Якщо виручена від продажу сума перевищить розмір боргу, то залишок повертається власнику закладеної речі. Тільки з виданням в 1800 р. банкрутському статуту для нерухомості утвердилася остаточно обов'язковий продаж з публічних торгів. Щодо
  10. 3. Підстави та умови договірної відповідальності
    стаття, присвячена цьому питанню: згідно ст. 1662 проекту, при неможливості для однієї сторони виконати зобов'язання за двосторонньою договором внаслідок випадкової події вона не має права вимагати того, що їй належить по тому ж договору з іншого боку, і зобов'язана повернути те, що раніше отримала. Якщо ж виконання зобов'язання внаслідок випадкової події стало неможливим для
© 2014-2022  yport.inf.ua