- Стаття 359. Незалежність державних інспекторів праці
359 містить принципове положення, обов'язкове для дотримання всіма державними органами і посадовими особами. Незалежність державних інспекторів праці полягає в тому, що наглядово-контрольні повноваження вони здійснюють тільки на основі закону, свого внутрішнього переконання і матеріалів перевірок, проведених відповідно до вимог повноти, всебічності та об'єктивності.
- Стаття 359. Незалежність державних інспекторів праці
незалежними від будь-якого неналежного зовнішнього впливу. Незалежність державних інспекторів праці полягає в тому, що, реалізуючи свої контрольно-наглядові повноваження, вони керуються тільки Конституцією, трудовим законодавством і іншими федеральними законами, діючи виключно в рамках прав і обов'язків, встановлених законодавством РФ, на основі матеріалів перевірок,
- Стаття 23.12. Федеральна інспекція праці та підвідомчі їй державні інспекції праці
статтями 5.28 - 5.34, 5.44 цього Кодексу. 2. Розглядати справи про адміністративні правопорушення від імені органів, зазначених у частині 1 цієї статті, має право: 1) головний державний інспектор праці Російської Федерації, його заступники; головний державний правовий інспектор праці Російської Федерації; головний державний інспектор Російської Федерації з охорони
- Стаття 361. Оскарження рішень державних інспекторів праці
стаття передбачає адміністративний і (або) судовий порядок оскарження рішень державних інспекторів праці. Адміністративний порядок передбачає подачу скарги вищестоящому по підпорядкованості особі чи органу. У ст. 361 уточнюється, що рішення державних інспекторів праці можуть бути оскаржені відповідному керівнику за підпорядкованістю, головному державному інспектору
- Стаття 361. Оскарження рішень державних інспекторів праці
державних інспекторів праці можуть бути оскаржені відповідному керівнику за підпорядкованістю, глав-ному державному інспектору праці Російської Федерації і (або) до суду. Рішення головного державного інспектора праці Російської Федерації можуть бути оскаржені до суду. (В ред. Федерального закону від 30.06.2006 N
- Стаття 229.3. Проведення розслідування нещасних випадків державними інспекторами праці
стаття наділяє державного інспектора праці правом проводити додаткове розслідування нещасного випадку при виявленні прихованого нещасного випадку, надходженні скарги, заяви, іншого звернення потерпілого (його законного представника або іншої довіреної особи), особи, яка була на утриманні загиблого в результаті нещасного випадку, або особи, яка перебувала з ним у близькій спорідненості
- Стаття 229.3. Проведення розслідування нещасних випадків державними інспекторами праці
незалежно від терміну давності нещасного випадку, проводить додаткове розслідування нещасного випадку, як правило, за участю профспілкового інспектора праці, при необхідності - представників інших органів державного нагляду і контролю, а у випадках, згаданих в абз. 2 п. 20 зазначеного Положення, - виконавчого органу страховика (за місцем реєстрації колишнього страхувальника). 3. В
- Стаття 354. Федеральна інспекція праці
державних органів, що здійснює нагляд і контроль за дотриманням трудового законодавства та інших нормативних правових актів, що містять норми трудового права, всіма роботодавцями на території РФ, утворена відповідно до ратифікованої Росією Конвенції МОП N 81 та Протоколом до ній 1995 р., згідно з якими Росія зобов'язалася мати державну інспекцію праці, що забезпечує
- Коментар до статті 23.12
державних органів, які здійснюють державний нагляд і контроль за дотриманням законодавства Російської Федерації про працю та охорону праці всіма організаціями та фізичними особами, на яких це законодавство поширюється. Згідно з Положенням про державну інспекцію праці в суб'єкт Російської Федерації, затвердженим Наказом Мінпраці Росії від 29 лютого 2000 р. N 65
- Стаття 229.3. Проведення розслідування нещасних випадків державними інспекторами праці
незалежно від терміну давності нещасного випадку. Додаткове розслідування проводиться, як правило, із залученням профспілкового інспектора праці, а при необхідності - представників відповідного федерального органу виконавчої влади , що здійснює державний контроль (нагляд) у встановленій сфері діяльності, та виконавчого органу страховика (за місцем реєстрації
- Стаття 363. Відповідальність за перешкоджання діяльності державних інспекторів праці
державного нагляду та контролю за дотриманням вимог охорони праці з метою перевірки умов і охорони праці в організації, розслідування нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань; б) виконувати приписи посадових осіб органів державного нагляду і контролю за дотриманням вимог охорони праці. Стаття 22 ТК в числі основних обов'язків роботодавця
- Стаття 218. Комітети (комісії) з охорони праці
державної політики та нор-мативно-правового регулювання у сфері праці. (частина перша в ред. Федерального закону від 30.06.2006 N 90-ФЗ) Комітет (комісія) з охорони праці організовує спільні дії роботодавця та працівників щодо забезпечення вимог ох-рани праці, попередження виробничого травматизму та професійних захворювань, а також організує проведення перевірок
- Стаття 17.10. Незаконні дії по відношенню до державних символів Російської Федерації
праці; на посадових осіб - від п'яти до десяти мінімальних розмірів оплати
- Стаття 8.4. Порушення законодавства про екологічну експертизу
державної екологічної експертизи, фінансування або реалізація проектів, програм та іншої документації, що підлягають державній екологічній експертизі і не отримали позитивного висновку державної екологічної експертизи, - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від десяти до п'ятнадцяти мінімальних розмірів оплати праці; на посадових осіб - від
- Стаття 159. Загальні положення
державне сприяння системної організації нормування праці; застосування систем нормування праці, що визначаються роботодавцем з урахуванням думки представницького органу працівників або встановлюваних колективним договором. (в ред. Федерального закону від 30.06.2006 N
- Стаття 130. Основні державні гарантії з оплати праці працівників
стаття, виходячи з основного принципу трудового права про встановлення державних гарантій щодо забезпечення прав працівників і роботодавців, закріплює систему основних державних гарантій з оплати праці, яка поширюється на всі організації незалежно від їх організаційно-правових форм, джерел фінансування, з метою забезпечення реалізації закріпленого в Конституції права на
|