« Попередня
|
|
Наступна » |
|
|
Стаття 5.19. Використання незаконної матеріальної підтримки при фінансуванні виборчої кампанії, кампанії референдуму (в ред. Федерального закону від 21.07.2005 N 93-ФЗ)
|
Використання в ході проведення виборчої кампанії, підготовки і проведення референдуму кандидатом, виборчим об'єднанням , ініціативною групою з проведення референдуму, іншою групою учасників референдуму, їх уповноваженими представниками з фінансових питань з метою досягнення певного результату на виборах, референдумі без компенсації за рахунок коштів відповідного виборчого фонду, фонду референдуму матеріальної підтримки, наданої громадянами, юридичними особами, їх філіями, представництвами та іншими підрозділами юридичних осіб, за винятком використання виборчим об'єднанням, які висунули список кандидатів, без оплати з коштів виборчого фонду нерухомого та рухомого майна (за винятком цінних паперів, друкованої продукції та витратних матеріалів), що знаходиться в його користуванні на день офіційного опублікування (публікації) рішення про призначення виборів, а також використання анонімної матеріальної підтримки, якщо ці дії не містять кримінально караного діяння, - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на кандидата, особа, яка є кандидатом, уповноваженого представника з фінансових питань кандидата , виборчого об'єднання, ініціативної групи з проведення референдуму, іншої групи учасників референдуму в розмірі від двох тисяч до двох тисяч п'ятисот рублів з конфіскацією предмета адміністративного правопорушення; на виборче об'єднання - від десяти тисяч до двадцяти тисяч рублів з конфіскацією предмета адміністративного правопорушення. (В ред. Федерального закону від 22.06.2007 N 116-ФЗ)
|
« Попередня |
|
Наступна » |
= Перейти до змісту підручника = |
|
Інформація, релевантна "Стаття 5.19. Використання незаконної матеріальної підтримки при фінансуванні виборчої кампанії, кампанії референдуму (в ред. Федерального закону від 21.07.2005 N 93 -ФЗ) " |
- Стаття 141.1. Порушення порядку фінансування виборчої кампанії кандидата, виборчого об'єднання, виборчого блоку, діяльності ініціативної групи з проведення референдуму, іншої групи учасників референдуму --- --- З 6 серпня 2011 слова "виборчого блоку" будуть виключені. Федеральний закон від 21 липня 2005 р. N 93-ФЗ. Коментар до статті 141.1
Об'єктом основного складу злочину виступає встановлений порядок фінансування виборчої кампанії кандидата, виборчого об'єднання, виборчого блоку, діяльності ініціативної групи з проведення референдуму, іншої групи учасників референдуму. Об'єктом альтернативного складу злочину (ч. 2 ст. 141.1 КК РФ) є встановлений законом порядок використання фінансової
- Стаття 12. Обов'язки поліції
Коментар до статті 12 Перераховані в цій статті та інші обов'язки поліції в межах своєї компетенції відповідно до займаної посади виконують співробітники поліції. Коментар до пункту 1 цієї статті 1.1. Порядок реалізації даного обов'язку врегульовано Інструкцією про порядок прийому, реєстрації та дозволу в органах внутрішніх справ Російської Федерації
- § 2. Принципи і гарантії виборчого права
Принципи виборчого права діляться на три групи. Перша включає вихідні принципи виборів як політико-правового інституту, другий - принципи організації виборів, третя - принципи правового становища громадян у сфері виборів. Вихідні принципи виборів конкретизуються в принципах другої і третьої групи. Вихідні принципи виборів. Вихідними для виборів є принципові положення, в
- § 1. Поняття і принципи місцевого самоврядування. Моделі взаємовідносин державної влади і місцевого самоврядування
Поняття місцевого самоврядування відносно недавно стало загальновживаним в російському праві. В якості юридичного терміну воно було закріплено в Законі СРСР від 9 квітня 1990, N 1418-1 "Про загальні засади місцевого самоврядування і місцевого господарства в СРСР". --- Відомості З'їзду народних депутатів СРСР і Верховної Ради СРСР. 1990. N 16. Ст. 267.
- § 2. Форми опосередкованої участі населення у здійсненні муніципальної влади
Відмінності органів місцевого самоврядування від органів влади державної чітко простежуються в Конституції Російської Федерації. В якості таких виступають: по-перше, суб'єкт, який дані органи представляють і від імені якого здійснюють будь-які юридичні дії, по-друге, територіальні межі юрисдикції владних органів, по-третє, виняткові, їм одним притаманні особливості.
- Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
1. AD HOC [ад хок] - для даного випадку, для цієї мети 2. AD REFERENDUM [ад референдум] - до доповіді (відкласти для подальшого розгляду) 3. A FORTIORI [а фортіорі] - тим більше 4. A POSTERIORI [а постеріорі] - на підставі досвіду, з виниклою пізніше точки зору 5. A PRIORI [а пріорі] - заздалегідь, попередньо 6. BONA FIDE [бона ФІДЕ] - чесно, сумлінно 7. CAUSA [кауза] -
- Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
1. Ad hoc [ад хок] - для даного випадку, для цієї мети 2. Ad referendum [ад референдум] - до доповіді (відкласти для подальшого розгляду) 3. A fortiori [а фортіорі] - тим більше 4. A posteriori [а постеріорі] - на підставі досвіду, з виниклою пізніше точки зору 5. A priori [а пріорі] - заздалегідь, попередньо 6. Bona fide [бона ФІДЕ] - чесно, сумлінно 7. Causa [кауза] -
- § 2. Система російського законодавства про інтелектуальну власність
Кодифікація законодавства про інтелектуальну власність в Російській Федерації. У всьому світі законодавство про інтелектуальну власність представлено спеціальними законами, присвяченими правову охорону окремих результатів інтелектуальної діяльності і засобів індивідуалізації. У цивільних кодексах норм про інтелектуальну власність або зовсім немає, або вони представлені
- Глава XX. ДОГОВОРИ ПРО ІГРАХ І ПАРІ
В основі ігор і парі лежить ризик, який, укладаючи між собою договір, беруть на себе сторони. В.А. Ойгензіхт в одній зі своїх робіт піддав аналізу більше сотні мали місце в різний час висловлювань щодо питання про саме поняття ризику. Значна частина з них спирається на уявлення про ризик як підставі цивільно-правової відповідальності сторін. ---
- Стаття 142. Фальсифікація виборчих документів, документів референдуму Коментар до статті 142
Частиною 2 ст. 32 Конституції РФ гарантовано право громадян на участь у виборах або референдумі. Референдум або вільні вибори є безпосереднім вираженням народовладдя. Фальсифікація виборчих документів референдуму спотворює його результати, не дозволяє виявити справжню волю народу. Тому об'єктом аналізованого злочину є конституційне право громадян на своє
|