Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове , інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
Президент Російської Федерації. Кодекс РФ про адміністративні правопорушення (ред. від 02.04.2012), 2012 - перейти до змісту підручника

Стаття 7.10. Самовільна поступка права користування землею, надрами, лісовим ділянкою або водним об'єктом (в ред. Федеральних законів від 04.12.2006 N 201-ФЗ, від 28.12.2009 N 380-ФЗ)


Самовільна поступка права користування землею, надрами, лісовим ділянкою або водним об'єктом, а одно самовільна мена земельної ділянки -
(в ред. Федеральних законів від 04.12.2006 N 201-ФЗ, від 28.12.2009 N 380-ФЗ)
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від п'ятисот до однієї тисячі рублів; на посадових осіб - від однієї тисячі до двох тисяч рублів; на юридичних осіб - від десяти тисяч до двадцяти тисяч рублів.
(В ред. Федерального закону від 22.06.2007 N 116-ФЗ)
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна "Стаття 7.10. Самовільна поступка права користування землею, надрами, лісовим ділянкою або водним об'єктом (в ред. Федеральних законів від 04.12.2006 N 201-ФЗ, від 28.12.2009 N 380-ФЗ) "
  1. § 6. Права і обов'язки власників земельних ділянок
    Відповідно до цивільного законодавства власникові належать права володіння, користування та розпорядження своїм майном. Це три правомочності, якими наділений кожен власник. ГК РФ наділяє власника правом на свій розсуд вчиняти щодо належного йому майна будь-які дії, що не суперечать закону й іншим правовим актам і не порушують права та охоронювані
  2. Стаття 7.10. Самовільна переуступка права користування землею, надрами, ділянкою лісового фонду, ділянкою лісу, що не входить у лісовий фонд, або водним об'єктом
    Самовільна переуступка права користування землею, надрами, ділянкою лісового фонду, ділянкою лісу, що не входить у лісовий фонд, або водним об'єктом, а одно самовільний обмін земельної ділянки, ділянки надр, ділянки лісового фонду, ділянки лісу, що не входить у лісовий фонд, або водного об'єкта - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від п'яти до десяти мінімальних розмірів
  3. Коментар до статті 7.10
    1. Надання надр у користування здійснюється на основі виданих ліцензій. Користування надрами суб'єктами, що не мають статусу ліцензіата, є різновидом самовільного користування (див. коментар до ст. 7.3). При ліцензуванні діяльності з використання природних ресурсів, у тому числі надр та лісового фонду, Федеральний закон від 8 серпня 2001 р. N 128-ФЗ "Про ліцензування
  4. Стаття 28.3. Посадові особи, уповноважені складати протоколи про адміністративні правопорушення
    1. Протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені цим Кодексом, складаються посадовими особами органів, уповноважених розглядати справи про адміністративні правопорушення відповідно до глави 23 цього Кодексу, в межах компетенції відповідного органу. Федеральним законом від 21.07.2011 N 252-ФЗ з 1 вересня 2012 роки частина 2 статті 28.3 буде доповнена
  5. 2.2. Адміністративна відповідальність
    Адміністративним правопорушенням визнається протиправна, винна дія (бездіяльність) фізичної або юридичної особи, за яке Кодексом про адміністративні правопорушення Російської Федерації (КоАП РФ) чи законами суб'єктів Російської Федерації про адміністративні правопорушення встановлена адміністративна відповідальність. Особливістю адміністративної відповідальності є те,
  6. Тема 4.2. Правові екологічні вимоги , процедури і відносини з використання природних ресурсів та охорони навколишнього середовища
    Принципи екологічного права виникають з сучасного розуміння значення доброякісної природного середовища для здорового життя людей, забезпечення їх ресурсами та іншими засобами життя, а також розуміння впливу людської життєдіяльності на якісний стан природного середовища і здатності людей змінювати свою поведінку по відношенню до навколишньої природи відповідно до пізнаних
  7. § 3. Адміністративні правопорушення в галузі охорони навколишнього природного середовища, пам'яток історії та культури
    Серед 52 складів адміністративних правопорушень, визначених у гл. 7 КпАП, лише один передбачає санкції за проступки у сфері охорони і використання пам'яток історії та культури. Особливість, притаманна розглянутійчолі, проявляється у застосуванні найбільш суворих майнових санкцій до правопорушника (в розмірі, що дорівнює 3000 мінімальних розмірів оплати праці (МРОТ) - ст. 845 КпАП).
  8. 5. Зазіхання на землю та її надра
    В дану групу включені такі склади злочину, як порушення законодавства про континентальний шельф про виключній економічній зоні Російської Федерації (ст. 253) * (593), псування землі (ст. 254) та порушення правил охорони і використання надр (ст. 255). Ступінь небезпеки злочинів даної групи неоднорідна, як неоднорідні посягання на перелічені об'єкти (компоненти)
  9. Використана література
    * (1) Див: Волженкін Б.В. Економічні злочини. Спб., 1999. С. 54. * (2) Див: Волженкін Б.В. Указ. соч. С. 52. * (3) Кримінальне право Росії. Особлива частина / За ред. А.І.Рарога. М., 1998 . С. 142-143. * (4) Лопашенко Н.А. Питання кваліфікації злочинів у сфері економічної діяльності. Саратов, 1997. С. 15. * (5) Гаухман Л.Д., Максимов С.В. Злочини у сфері економічної
  10. Стаття 23.21. Органи, що здійснюють державний контроль за використанням та охороною земель
    Відповідно до Федерального закону від 24.07.2007 N 212-ФЗ з 1 січня 2013 в частині 1 статті 23.21 слова "статтею 8.5" будуть замінені словами "статтями 7.34 і 8.5". 1. Органи, що здійснюють державний контроль за використанням та охороною земель, розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 7.1, частиною 1 статті 7.2, статтею 7.10 (у частині самовільної
© 2014-2022  yport.inf.ua