Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
А.Б. Агапов. Постатейний коментар до кодексу російської федерації про адміністративні правопорушення. Розширений, з використанням матеріалів судової практики, 2004 - перейти до змісту підручника

Стаття 7.24. Порушення порядку розпорядження об'єктом нежитлового фонду, що знаходяться у федеральній власності, та використання зазначеного об'єкта


1. Розпорядження об'єктом нежитлового фонду, що знаходяться у федеральній власності, без дозволу спеціально уповноваженого федерального органу виконавчої влади -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від сорока до п'ятдесяти мінімальних розмірів оплати праці.
2. Використання знаходиться у федеральній власності об'єкта нежитлового фонду без належно оформлених документів або з порушенням встановлених норм і правил експлуатації та утримання об'єктів нежитлового фонду -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від десяти до п'ятнадцяти мінімальних розмірів оплати праці; на посадових осіб - від двадцяти до тридцяти мінімальних розмірів оплати праці; на юридичних осіб - від двохсот до трьохсот мінімальних розмірів оплати праці.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 7.24. Порушення порядку розпорядження об'єктом нежитлового фонду, що знаходяться у федеральній власності, та використання зазначеного об'єкта "
  1. § 2. Регулювання компетенції органів місцевого самоврядування
    статтях, з відповідними нормами Федерального закону 1995 р., не можна не відзначити, що багато в чому вони перетинаються, і в обох Законах поряд з господарськими питаннями до питань місцевого значення відносяться і соціальні питання (забезпечення житлом, бібліотечна справа, транспорт), і питання забезпечення безпеки громадян (попередження та ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій, заходи
  2. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    стаття трактує про передачу проданої речі із застереженням про збереження права власності за продавцем до оплати речі покупцем або настання іншої обставини, тобто про невідкладно обумовленому договорі про передачу. Абзац 1 ст. 491 ГК відокремлює умовну традицію (речову угоду) від лежить в її підставі не умовна купівлі-продажу (обязательственной угоди), а також показує, що угода
  3. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    стаття з проекту Кодексу була виключена. Цим частково пояснюється те, що в § 4 гл. 37 ЦК вирішуються лише самі загальні питання про договори підряду на виконання проектних та вишукувальних робіт. * (449) У строгому сенсі мірою цивільно-правової відповідальності є лише остання з названих санкцій , а саме стягнення збитків. * (450) СЗ РФ. 1999. N 9. Ст. 1096. * (451) СЗ РФ. 1994. N 34.
  4. 1. Поняття договорів найму житлових приміщень
    статтями ГК РФ (гл. 34 "Оренда") ". --- --- На це протиріччя звернув увагу Ю.К. Толстой (див.: Толстой Ю.К. Житлове право. М., 1996. С. 23). Седугин П.І. Указ. соч. С. 83. Отже , з точки зору ГК між наданням житлового приміщення орендарю і цим останнім громадянину повинно існувати проміжна ланка. Під ним мається на увазі договір,
  5. Стаття 13. Права поліції
    стаття КПК РФ . У КПК РФ відсутня правова основа такого виклику. У ньому йдеться про виклик підозрюваного, обвинуваченого, потерпілого і свідка. А такі з'являються лише після порушення кримінальної справи. 3.6. Відсутність в КПК РФ правової основи виклику особи до органу дізнання на стадії порушення кримінальної справи є перешкодою для здійснення його подальшого приводу. Ні з
  6. Глава 15. речових ЕФЕКТ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ
    порушення прав власності є, якщо слідувати Ієрінга, меншим злом, ніж параліч обігу. Однак ці класичні засоби насилу поєднуються з буденними уявленнями, і їх зіткнення може призводити до найхимернішим результатами. Так, з точки зору відповідача в нашій справі заяву про те, що продавець - невласника, є достатньою підставою, щоб не платити за
  7. Глава 20. РЕСТИТУЦІЯ, віндикація І кондікція
    стаття 1107 Кодексу) можуть бути застосовані до відносин сторін лише за наявності доказів, що підтверджують, що отримана однією із сторін грошова сума явно перевищує вартість переданого іншій стороні ". --- Вісник ВАС РФ. 1998. N 11. С. 13 - 14. На думку Л. Новосьолова, нееквівалентність виконання, виробленого за недійсним правочином, має
  8. § 1. Поняття приватизації державного та муніципального майна і законодавство про приватизацію
    порушеннями законності, які проявилися найбільш гостро саме в цій сфері, викликавши багато економічні та соціальні наслідки: перетікання величезних багатств до вузького кола обраних, втрату контрольних пакетів акцій підприємств деяких основоположних галузей промисловості, невиконання завдань по доходах до бюджету 1995,1996 рр.. і в першому кварталі 1997 [1] Річне бюджетне завдання
  9. § 1. Економічна основа місцевого самоврядування
    порушеннях і п. 15 ст. 5 названого Федерального закону створення адміністративних комісій та прийняття законів про адміністративні правопорушення з питань, пов'язаних із здійсненням місцевого самоврядування, віднесено до повноважень органів державної влади суб'єктів Російської Федерації. Отже, повноваження, пов'язані зі створенням адміністративних комісій, є державними
  10. СПИСОК
    стаття / / Місцеве самоврядування в Російській Федерації: Зб. нормативних актів. М., 1998. Лаптєва Л.Є. Земські установи в Росії. М., 1993. Ларькина А.П. Органи територіального громадського самоврядування. Саранськ, 1993. Легорнев С. Муніципальна власність як основа реального самоврядування / / Житлове та комунальне господарство. 1993. N 1. Лексин В.М., Швецов О.М. Держава і
© 2014-2022  yport.inf.ua