Головна
ГоловнаЦивільне, підприємницьке, сімейне, міжнародне приватне правоЦивільне право → 
« Попередня Наступна »
Президенти Російської Федерації Б. ЄЛЬЦИН і В.ПУТІН. Цивільний кодекс Російської Федерації (зі змінами від 20.04.2012г.). Частина друга, 2012 - перейти до змісту підручника

Стаття 764. Сторони державного або муніципального контракту


(в ред. Федерального закону від 02.02.2006 N 19-ФЗ)
1. Щодо державного чи муніципальних контрактом підрядником може виступати юридична або фізична особа.
2. За державним контрактом державними замовниками можуть виступати державні органи (у тому числі органи державної влади), органи управління державними позабюджетними фондами, а також казенні установи, інші одержувачі коштів федерального бюджету, бюджетів суб'єктів Російської Федерації при розміщенні замовлень на виконання підрядних робіт за рахунок бюджетних коштів і позабюджетних джерел фінансування.
(В ред. Федеральних законів від 20.04.2007 N 53-ФЗ, від 24.07.2007 N 218-ФЗ, від 30.12.2008 N 308-ФЗ, від 08.05.2010 N 83-ФЗ)
3. По муніципальному контрактом муніципальними замовниками можуть виступати органи місцевого самоврядування, а також інші одержувачі коштів місцевих бюджетів при розміщенні замовлень на виконання підрядних робіт за рахунок бюджетних коштів та позабюджетних джерел фінансування.
(В ред. Федеральних законів від 20.04.2007 N 53-ФЗ, від 30.12.2008 N 308-ФЗ)
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна" Стаття 764. Сторони державного або муніципального контракту "
  1. § 3. Правове становище селянського (фермерського) господарства
    боку, члени господарства виробляють товарну продукцію і є сільськогосподарськими товаровиробниками, а з іншого боку, ведення такого господарства - це певний спосіб життя, який не вичерпується тільки товарним виробництвом сільськогосподарської продукції . Тому до майна господарства, точніше до майна, яке належить членам господарства на праві спільної власності,
  2. § 2. Форми опосередкованої участі населення у здійсненні муніципальної влади
    боку, найменування "органи муніципальної влади", як видається, цілком можна застосувати до органів, вирішальним питання місцевого значення на територіях муніципальних утворень. Але, з іншого боку, як вже було зазначено вище, особлива сфера діяльності цих органів, їх функціональне спеціальне призначення якраз і є тими ознаками, які входять до складу дефініції, що дозволяє
  3. § 3. Умови дійсності і види недійсних угод
    стаття на відміну від ст. 171 ЦК не містить спеціального застереження щодо цього. Однак якщо неповнолітній у встановленому законом порядку був обмежений чи позбавлений права самостійно розпоряджатися своїм заробітком, стипендією або іншими доходами (п. 4 ст. 26 ЦК), відповідні угоди неповнолітнього можуть бути оскаржені його батьками, усиновителями і піклувальниками. Аналогічні правила
  4. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    стаття з проекту Кодексу була виключена. Цим частково пояснюється те, що в § 4 гл. 37 ГК вирішуються лише самі загальні питання про договори підряду на виконання проектних та вишукувальних робіт. * (449) У строгому сенсі мірою цивільно-правової відповідальності є лише остання з названих санкцій, а саме стягнення збитків. * (450) СЗ РФ. 1999. N 9. Ст. 1096. * (451) СЗ РФ. 1994. N 34.
  5. § 2. Система російського законодавства про інтелектуальну власність
    статтях глави 69 ЦК. За своїм обсягом це приблизно відповідає загальним положенням про інтелектуальну власність, які пропонувалося включити до Цивільного кодексу в якості альтернативи частини четвертої Кодексу в її нинішньому вигляді. Однак своїм змістом норми глави 69 ЦК істотно відрізняються від того, що пропонувалося авторами альтернативного проекту * (135). Про надуманих поняттях
  6. § 1. Правова охорона секрету виробництва (ноу-хау)
    сторони. Першу з них утворює можливість правовласника на власні активні дії, спрямовані на збереження конфіденційності інформації та витяг переваг з даної обставини. У цих цілях суб'єкт права на секрет виробництва може використовувати будь-які допустимі законом засоби по забезпеченню секретності інформації. До них відносяться різні організаційні заходи,
  7. 3. Участь публічно-правових утворень в зобов'язальних відносинах
    стороною) в угодах про розподіл продукції. За такими угодами (договорами) підприємці, включаючи іноземних інвесторів, отримують право на пошук і видобуток мінеральної сировини на перебувають у державній власності певних ділянках надр, причому від імені Російської Федерації тут спільно виступають Уряд РФ і орган виконавчої влади суб'єкта РФ, на території
  8. 6. Обов'язкове укладення договорів
    стаття Цивільного кодексу (445) присвячена одному з варіантів формування договорів. Вже з її назви ("Укладення договору в обов'язковому порядку") видно, що вона являє собою виняток із загальних правил, які закріплюють автономію волі сторін при укладанні договорів. Як вже неодноразово зазначалося, в нашій країні протягом тривалого часу ситуація в цивільному обороті була
  9. 7. Торги
    статтями. У відповідних статтях ГК проводиться розмежування аукціонів і конкурсів. В основу покладено спосіб визначення виграв (переможця): при аукціоні їм визнається особа, яке запропонувало найбільшу ціну, а при конкурсі - той, хто за висновком конкурсної комісії, призначеної організатором конкурсу, запропонував кращі умови. За іншою ознакою - колу можливих учасників -
  10. 1. Договір в системі речових і зобов'язальних правовідносин
    стаття ГК (ст. 216) зробила цей перелік незамкнутим, відкритим. Зобов'язальне право в новому ЦК складає зміст уже двох розділів ГК, один з яких присвячений загальним положенням зобов'язального права, а інший - окремими видами зобов'язань. Разом з тим поділ на "речове" і "зобов'язальне" доводиться проводити стосовно і до інших інститутів ГК. Зокрема, воно має
© 2014-2022  yport.inf.ua