Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
Президент Російської Федерації. Кодекс РФ про адміністративні правопорушення (ред. від 02.04.2012), 2012 - перейти до змісту підручника

Стаття 8.40. Порушення вимог при здійсненні робіт в галузі гідрометеорології, моніторингу стану і забруднення навколишнього середовища і активних впливів на гідрометеорологічні й інші геофізичні процеси


(в ред. Федеральних законів від 30.12.2008 N 309-ФЗ, від 21.11.2011 N 331-ФЗ)
1. Здійснення робіт у галузі гідрометеорології, моніторингу стану і забруднення навколишнього середовища з порушенням умов, передбачених дозволом (ліцензією), -
(в ред. Федеральних законів від 30.12.2008 N 309-ФЗ, від 21.11.2011 N 331-ФЗ)
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від трьохсот до п'ятисот рублів; на посадових осіб - від п'ятисот до однієї тисячі рублів; на юридичних осіб - від п'яти тисяч до десяти тисяч рублів.
(в ред. Федерального закону від 22.06. 2007 N 116-ФЗ)
2. Здійснення робіт в області активних впливів на гідрометеорологічні й інші геофізичні процеси з порушенням умов, передбачених дозволом (ліцензією), -
тягне накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від однієї тисячі до двох тисяч рублів; на юридичних осіб - від десяти тисяч до двадцяти тисяч рублів.
(в ред. Федерального закону від 22.06.2007 N 116 - ФЗ)
3. Здійснення робіт, зазначених у частині 1 цієї статті, з грубим порушенням умов, передбачених дозволом (ліцензією), -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на осіб , які здійснюють підприємницьку діяльність без утворення юридичної особи, у розмірі від однієї тисячі до однієї тисячі п'ятисот рублів або адміністративне призупинення діяльності на строк до дев'яноста доби; на посадових осіб - від однієї тисячі до однієї тисячі п'ятисот рублів; на юридичних осіб - від десяти тисяч до п'ятнадцяти тисяч рублів або адміністративне призупинення діяльності на строк до дев'яноста доби.
(в ред. Федерального закону від 22.06.2007 N 116-ФЗ)
(частина третя введена Федеральним законом від 02.07.2005 N 80-ФЗ)
4. Здійснення робіт, зазначених у частині 2 цієї статті, з грубим порушенням умов, передбачених дозволом (ліцензією), -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від двох тисяч до трьох тисяч рублів; на юридичних осіб - від двадцяти тисяч до тридцяти тисяч рублів або адміністративне призупинення діяльності на строк до дев'яноста доби.
(в ред. Федерального закону від 22.06.2007 N 116-ФЗ)
(частина четверта введена Федеральним законом від 02.07.2005 N 80-ФЗ)
Примітка. Поняття грубого порушення встановлюється Урядом Російської Федерації щодо конкретного ліцензованого виду діяльності.
(примітка введено Федеральним законом від 02.07.2005 N 80-ФЗ)
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна" Стаття 8.40. Порушення вимог при здійсненні робіт в галузі гідрометеорології, моніторингу стану й забруднення навколишнього середовища і активних впливів на гідрометеорологічні й інші геофізичні процеси "
  1. Стаття 8.40. Порушення вимог при здійсненні робіт в галузі гідрометеорології, моніторингу забруднення навколишнього природного середовища та активних впливів на гідрометеорологічні й інші геофізичні процеси
    1. Здійснення робіт у галузі гідрометеорології, моніторингу забруднення навколишнього природного середовища з порушенням умов, передбачених дозволом (ліцензією), - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від трьох до п'яти мінімальних розмірів оплати праці; на посадових осіб - від п'яти до десяти мінімальних розмірів оплати праці; на юридичних осіб - від п'ятдесяти до ста
  2. Тема 4.2. Правові екологічні вимоги, процедури і відносини з використання природних ресурсів та охорони навколишнього середовища
    Принципи екологічного права виникають з сучасного розуміння значення доброякісної природного середовища для здорового життя людей, забезпечення їх ресурсами та іншими засобами життя, а також розуміння впливу людської життєдіяльності на якісний стан природного середовища і здатності людей змінювати свою поведінку по відношенню до навколишньої природи відповідно до пізнаних
  3. Стаття 28.3. Посадові особи, уповноважені складати протоколи про адміністративні правопорушення
    1. Протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені цим Кодексом, складаються посадовими особами органів, уповноважених розглядати справи про адміністративні правопорушення відповідно до глави 23 цього Кодексу, в межах компетенції відповідного органу. Федеральним законом від 21.07.2011 N 252-ФЗ з 1 вересня 2012 роки частина 2 статті 28.3 буде доповнена
  4. § 1. Звернення громадян
    (обігу в природоохоронні органи; звернення до правоохоронних органів; підвищення еколого-правової культури) Російська Конституція 1993 р. проголосила екологічні права громадян - на сприятливе навколишнє середовище, на достовірну інформацію про її стан, на відшкодування шкоди, заподіяної його здоров'ю або майну екологічним правопорушенням (ст. 42). Названим прав відповідає
  5. § 5. Екологічний контроль
    (екологічний моніторинг; державний контроль; правові основи і наслідки державного контролю; громадський контроль; виробничий контроль) Важливою ланкою організаційно-правового механізму охорони навколишнього середовища є екологічний контроль. У завдання екологічного контролю входять спостереження за станом і змінами навколишнього середовища, перевірка дотримання вимог
  6. § 1. Правові заходи захисту повітря
    (законодавство про охорону атмосферного повітря; гранично допустимі концентрації і викиди шкідливих речовин; обмеження діяльності та припинення викидів; інші напрямки регулювання шкідливих впливів на атмосферу) Серед об'єктів охорони навколишнього середовища згадувалися атмосферне повітря та озоновий шар атмосфери. Законодавства про регулювання їх використання поки не існує в
  7. Глава XX. ДОГОВОРИ ПРО ІГРАХ І ПАРІ
    В основі ігор і парі лежить ризик, який, укладаючи між собою договір, беруть на себе сторони. В.А. Ойгензіхт в одній зі своїх робіт піддав аналізу більше сотні мали місце в різний час висловлювань щодо питання про саме поняття ризику. Значна частина з них спирається на уявлення про ризик як підставі цивільно-правової відповідальності сторін. ---
  8. Стаття 6. Операції з коштами або іншим майном, що підлягають обов'язковому контролю
    1. У коментованій статті згідно її назві перераховані операції з грошовими коштами або іншим майном, що підлягають обов'язковому контролю. Поняття "операції з грошовими коштами або іншим майном" визначено в ст. 3 коментованого Закону як дії фізичних і юридичних осіб з грошовими коштами або іншим майном незалежно від форми і способу їх здійснення, спрямовані
  9. Стаття 7. Права та обов'язки організацій, що здійснюють операції з грошовими коштами або іншим майном
    1. Коментована стаття передбачає права і закріплює обов'язки організацій, що здійснюють операції з грошовими коштами або іншим майном (вказівка на права таких організацій включено Федеральним законом від 30 жовтня 2002 N 131-ФЗ, яким і введено в дану статтю перше з положень, що передбачають ці права, йдеться про новий п. 11). Відкриває дану статтю пункт,
  10. Стаття 8. Уповноважений орган
    1. Коментована стаття присвячена уповноваженому органу. Таким згідно з визначенням, даному в ст. 3 коментованого Закону (можна сказати, згідно скороченим позначенню, введеному в зазначеній статті в юридико-технічних цілях), є федеральний орган виконавчої влади, який приймає заходи з протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і
© 2014-2022  yport.inf.ua