Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
А.Б. Агапов. Постатейний коментар до кодексу російської федерації про адміністративні правопорушення. Розширений, з використанням матеріалів судової практики, 2004 - перейти до змісту підручника

Стаття 9.12. Непродуктивне витрачання енергетичних ресурсів


Непродуктивне витрачання енергетичних ресурсів внаслідок недотримання вимог, установлених державними стандартами або іншими правовими або нормативно-технічними документами, -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від десяти до двадцяти мінімальних розмірів оплати праці; на юридичних осіб - від ста до двохсот мінімальних розмірів оплати праці.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 9.12. Непродуктивне витрачання енергетичних ресурсів "
  1. Коментар до статті 9.12
    непродуктивною витратою енергетичних ресурсів мається на увазі витрата енергетичних ресурсів, обумовлений недотриманням вимог, установлених державними стандартами, а також порушенням вимог, встановлених іншими нормативними актами, технологічними регламентами і паспортними даними для діючого обладнання. Згідно ст. 5 Федерального закону "Про енергозбереження"
  2. § 2. Місцева адміністрація
    витрачання позабюджетних екологічних фондів; облік, оцінку і прогноз стану навколишнього середовища і природних ресурсів, організацію фінансування та матеріально-технічного забезпечення природоохоронних заходів. У даному розділі не ставиться завдання детально розглянути діяльність всіх структурних підрозділів. Слід лише нагадати, що структура адміністрації муніципального освіти
  3. § 1. Поняття і принципи місцевого самоврядування. Моделі взаємовідносин державної влади і місцевого самоврядування
    стаття 3, частини 2 і 3; статті 12 і 130, частина 1, Конституції Російської Федерації). Відповідно до статті 130 (частина 2) Конституції Російської Федерації місцеве самоврядування - як публічна (муніципальна) влада - здійснюється громадянами шляхом референдуму, виборів, інших форм прямого волевиявлення, через виборні та інші органи місцевого самоврядування ".
  4. § 5. Форми державного контролю за місцевим самоврядуванням
    витрачання бюджетних коштів або порушення Конституції Російської Федерації, федерального закону, інших нормативних правових актів, то окремі повноваження органів місцевого самоврядування можуть тимчасово виконуватися органами державної влади. Більш того, органами державної влади в будь-якому муніципальній освіті може бути створена так звана тимчасова фінансова адміністрація,
  5. § 2. Фінансові ресурси муніципальних утворень
    статтях бюджету. У місцевих бюджетах роздільно передбачаються доходи, що направляються на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування щодо вирішення питань місцевого значення, та субвенції, надані для забезпечення здійснення органами місцевого самоврядування окремих державних повноважень, переданих їм федеральними законами і законами суб'єктів Російської Федерації, а
  6. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    стаття трактує про передачу проданої речі із застереженням про збереження права власності за продавцем до оплати речі покупцем або настання іншої обставини, тобто про невідкладно обумовленому договорі про передачу. Абзац 1 ст. 491 ГК відокремлює умовну традицію (речову угоду) від лежить в її основі не умовна купівлі-продажу (обязательственной угоди), а також показує, що угода
  7. § 4. Договір енергопостачання
    витрачання в процесі самого його отримання фактично зводить нанівець настільки принципові для договору купівлі-продажу питання права власності та його переходу від одного контрагента до іншого; проданий (і спожитий) товар у всякому разі виключає можливість подальшого його повернення в натурі; в) енергія - товар родової. Зрозуміло, енергія може бути індивідуалізована з тих чи інших
  8. 1. Поняття договору возмездного надання послуг
    статтях ГК (маються на увазі ст. 1 і 2) "послуги" протиставляються "товарам і фінансовим коштам" (п. 3 ст. 1 ЦК), а також "майну", "товарам" і "роботам" (п. 1 ст. 2 ЦК). У ст. 128 ГК коррелятами "послуг" служать "речі", "роботи", "інформація", "результати інтелектуальної діяльності" та "нематеріальні блага"; в ст. 132, п. 1 ст. 731, п. 3 ст. 790, п. 1 ст. 824 ЦК - "роботи", а в п. 3 ст.
  9. 1. Поняття про страхування та договорі страхування
    витрачання коштів з нього здійснюються на основі щорічно затверджується у вигляді закону його бюджету. Продукція, до фонду страхові внески носять фіскальний характер. При цьому внески, про які йде мова, складають лише частину джерел фонду поряд насамперед з надходженнями до федерального бюджету. Зазначені особливості обов'язкового соціального страхування визначили необхідність
  10. Обов'язки банку з ведення рахунку
    стаття 410), не зараховується на розрахунковий рахунок надходять на адресу клієнта суми, вказуючи на наявну у клієнта заборгованість за кредитом і іншим грошовим зобов'язанням ". Несвоєчасне зарахування банком на рахунок, відкритий клієнтові, що надійшли на зазначений рахунок грошових коштів визнається порушенням зобов'язання за договором банківського рахунку та тягне за собою відповідальність банку у вигляді законною
© 2014-2022  yport.inf.ua