Головна
ГоловнаЦивільне, підприємницьке, сімейне, міжнародне приватне правоЦивільне право → 
« Попередня Наступна »
Президенти Російської Федерації Б. ЄЛЬЦИН і В.ПУТІН. Цивільний кодекс Російської Федерації (зі змінами від 20.04.2012г.). Частина друга, 2012 - перейти до змісту підручника

Стаття 994. Субкомісія


1. Якщо інше не передбачено договором комісії, комісіонер має право з метою виконання цього договору укласти договір субкомісії з іншою особою, залишаючись відповідальним за дії субкомісіонера перед комітентом.
За договором субкомісії комісіонер набуває щодо субкомісіонера права та обов'язки комітента.
2. До припинення договору комісії комітент не має права без згоди комісіонера вступати у безпосередні відносини з субкомісіонером, якщо інше не передбачено договором комісії.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 994. Субкомісія "
  1. 5.5. Договори комісії та консигнації
    Договір комісії. До другого виду представництва - непрямому - ставиться вельми докладно врегульований чинним ГК РФ договір комісії. Подібна увага законодавця до даного виду договорів традиційно можна пояснити кількома факторами: поширеністю їх і у внутрішньому, і в зовнішньоекономічному обороті, виникненням в їх рамках більш складних, ніж при відносинах
  2. § 3. Організація місцевого самоврядування в наукогради Російської Федерації та інших територіях інноваційного розвитку.
    Особливим видом муніципальних утворень є наукові містечка Російської Федерації, що створюються зі статусом міських округів. Спеціальний федеральний закон встановлює критерії, за наявності яких муніципального утворення може бути присвоєний статус наукового міста Російської Федерації. Це обов'язково має бути муніципальне утворення з містоутворюючим науково-виробничим комплексом, тобто
  3. Глава 5. ГАРАНТІЇ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
    Гарантії здійснення місцевого самоврядування в Російській Федерації визначаються і забезпечуються державою в особі федеральних і регіональних органів державної влади. Вони мають різноманітний характер і можуть бути об'єднані в дві основні групи: загальні гарантії місцевого самоврядування та спеціальні (юридичні) гарантії місцевого самоврядування. У статті 12 Конституції Російської
  4. § 13. Інші форми безпосереднього здійснення населенням місцевого самоврядування та участі у його здійсненні.
    Поряд з розглянутими вище формами безпосереднього здійснення населенням місцевого самоврядування та участі населення у здійсненні місцевого самоврядування громадяни вправі брати участь у здійсненні місцевого самоврядування в інших формах, що не суперечать Конституції Російської Федерації, федеральним і регіональним законам. У вітчизняній літературі з місцевому самоврядуванню в числі
  5. § 2. Наділення органів місцевого самоврядування окремими державними повноваженнями.
    Стаття 132 Конституції РФ передбачає, що органи місцевого самоврядування можуть наділятися законом окремими державними повноваженнями з передачею необхідних для їх здійснення матеріальних і фінансових коштів, тобто даною статтею встановлено необхідні вимоги: наділення державними повноваженнями законом - форма правової регламентації; передача необхідних коштів для
  6. § 3. Політико-правові засади організації місцевої влади в УРСР
    Перехід до радянської системи місцевої влади. Більшовики після захоплення влади в жовтні 1917 р. зробили в організації місцевої влади ставку на Ради робітничих, селянських і солдатських депутатів. Ті спочатку виникли як організаційні осередки страйкового руху (революція 1905 р.), ставши в 1917 р. поряд з військово-революційними комітетами органами збройного повстання. У зверненні II
  7. § 2. Місцеве самоврядування як основа конституційного ладу
    Основи конституційного ладу являють собою систему вихідних конституційних принципів, закріплених в гол. 1 Конституції РФ, які задають юридичну модель всього суспільства, держави, національного права в сукупності всіх його галузей. Основи конституційного ладу - це і дійсне здійснення даних принципів, і той стан суспільства, держави, національного права, яке
  8. § 2. Принципи і гарантії виборчого права
    Принципи виборчого права діляться на три групи. Перша включає вихідні принципи виборів як політико-правового інституту, другий - принципи організації виборів, третя - принципи правового становища громадян у сфері виборів. Вихідні принципи виборів конкретизуються в принципах другої і третьої групи. Вихідні принципи виборів. Вихідними для виборів є принципові положення, в
  9. § 1. Органи місцевого самоврядування: загальна характеристика
    Термін "органи місцевого самоврядування" відноситься до числа конституційних. Він використовується в ст. ст. 3, 12, 15, 24, 32, 40, 46, 97, 130, 131, 132 Конституції РФ. Відповідно до ст. 2 Закону від 6 жовтня 2003 р. органи місцевого самоврядування - обираються безпосередньо населенням і (або) утворені представницьким органом муніципального освіти органи, наділені власними
  10. § 4. Відповідальність органів, посадових осіб місцевого самоврядування перед фізичними та юридичними особами
    Відповідальність органів, посадових осіб місцевого самоврядування перед фізичними та юридичними особами настає в порядку, встановленому федеральними законами. Види відповідальності. У разі порушення органами та посадовими особами місцевого самоврядування прав фізичних та юридичних осіб, заподіяння їм майнової чи моральної шкоди вони можуть бути притягнуті до відповідальності,
© 2014-2022  yport.inf.ua