« Попередня
|
|
Наступна » |
|
|
Стаття 94. Наслідки введення зовнішнього управління
|
1. З дати введення зовнішнього управління: припиняються повноваження керівника боржника, управління справами боржника покладається на зовнішнього керуючого; зовнішній керуючий має право видати наказ про звільнення керівника боржника або запропонувати керівникові боржника перейти на іншу роботу в порядку і на умовах, які встановлені трудовим законодавством; припиняються повноваження органів управління боржника і власника майна боржника - унітарного підприємства, повноваження керівника боржника та інших органів управління боржника переходять до зовнішнього керуючого, за винятком повноважень органів управління боржника і власника майна боржника - унітарного підприємства, передбачених пунктами 2 і 3 цієї статті. Органи управління боржника, тимчасовий керуючий, адміністративний керуючий протягом трьох днів з дати затвердження зовнішнього керуючого зобов'язані забезпечити передачу бухгалтерської та іншої документації боржника, печаток і штампів, матеріальних та інших цінностей зовнішньому керуючому; скасовуються раніше прийняті заходи щодо забезпечення вимог кредиторів; арешти на майно боржника та інші обмеження боржника в частині розпорядження належним йому майном можуть бути накладені виключно в рамках процесу про банкрутство, за винятком арештів та інших обмежень, що накладаються в цивільному або арбітражному судочинстві або виконавчому провадженні щодо стягнення заборгованості з поточних платежів, витребування майна з чужого незаконного володіння; вводиться мораторій на задоволення вимог кредиторів за грошовими зобов'язаннями та про сплату обов'язкових платежів, за винятком випадків, передбачених цим Федеральним законом; вимоги кредиторів за грошовими зобов'язаннями та про сплату обов'язкових платежів, за винятком поточних платежів, можуть бути пред'явлені до боржника тільки з дотриманням встановленого цим Законом порядку пред'явлення вимог до боржника. 2. Органи управління боржника в межах компетенції, встановленої федеральним законом, має право приймати рішення: абзац втратив чинність. - Федеральний закон від 30.12.2008 N 296 ФЗ; про визначення кількості, номінальної вартості оголошених акцій; про збільшення статутного капіталу акціонерного товариства шляхом розміщення додаткових звичайних акцій; про звернення з клопотанням до зборів кредиторів про включення до плану зовнішнього управління можливості додаткової емісії акцій; про визначення порядку ведення загальних зборів акціонерів; про звернення з клопотанням про продаж підприємства боржника; про заміщення активів боржника; про обрання представника засновників (учасників) боржника; про укладення угоди між третьою особою або третіми особами та органами управління боржника, уповноваженими відповідно до установчими документами приймати рішення про укладення великих угод, про умови надання грошових коштів для виконання зобов'язань боржника; інші необхідні для розміщення додаткових звичайних акцій боржника рішення. Клопотання органів управління боржника про продаж підприємства повинно містити відомості про мінімальну ціну продажу підприємства боржника. Кошти, витрачені на проведення зборів акціонерів і засідання ради директорів (наглядової ради) іншого органу управління боржника, відшкодовуються за рахунок боржника тільки у випадку, якщо така можливість передбачена планом зовнішнього управління. 3. Власник майна боржника - унітарного підприємства в межах компетенції, встановленої федеральним законом, має право приймати рішення: про звернення з клопотанням про продаж підприємства боржника; про заміщення активів боржника; про укладення угоди з третьою особою або третіми особами про умови надання грошових коштів для виконання зобов'язань боржника. Клопотання власника майна боржника - унітарного підприємства про продаж підприємства повинно містити відомості про мінімальну ціну продажу підприємства боржника.
|
« Попередня |
|
Наступна » |
= Перейти до змісту підручника = |
|
Інформація, релевантна " Стаття 94. Наслідки введення зовнішнього управління " |
- § 1. Поняття і принципи місцевого самоврядування. Моделі взаємовідносин державної влади і місцевого самоврядування
стаття 3, частини 2 і 3; статті 12 і 130, частина 1, Конституції Російської Федерації). Відповідно до статті 130 (частина 2) Конституції Російської Федерації місцеве самоврядування - як публічна (муніципальна) влада - здійснюється громадянами шляхом референдуму, виборів, інших форм прямого волевиявлення, через виборні та інші органи місцевого самоврядування ".
- § 2. Форми опосередкованої участі населення у здійсненні муніципальної влади
наслідки дострокового припинення повноважень даного органу, визначив питання його виключної компетенції (принципової новацією стало закріплення при цьому за представницьким органом місцевого самоврядування контрольних повноважень і повноважень з проведення конкурсу при призначенні голови місцевої адміністрації за контрактом). Особливістю нового Федерального закону при регулюванні
- § 3. Умови дійсності і види недійсних угод
стаття на відміну від ст . 171 ЦК не містить спеціального застереження щодо цього. Однак якщо неповнолітній у встановленому законом порядку був обмежений чи позбавлений права самостійно розпоряджатися своїм заробітком, стипендією або іншими доходами (п. 4 ст. 26 ЦК), відповідні угоди неповнолітнього можуть бути оскаржені його батьками , усиновителями і піклувальниками. Аналогічні правила
- Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
стаття трактує про передачу проданої речі із застереженням про збереження права власності за продавцем до оплати речі покупцем або настання іншої обставини, тобто про невідкладно обумовленому договорі про передачу. Абзац 1 ст. 491 ГК відокремлює умовну традицію (речову угоду) від лежить в її основі не умовна купівлі-продажу (обязательственной угоди), а також показує, що угода
- Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
стаття з проекту Кодексу була виключена. Цим частково пояснюється те, що в § 4 гл. 37 ЦК вирішуються лише найзагальніші питання про договори підряду на виконання проектних та вишукувальних робіт. * (449) У строгому сенсі мірою цивільно-правової відповідальності є лише остання з названих санкцій, а саме стягнення збитків. * (450) СЗ РФ. 1999. N 9. Ст. 1096. * (451) СЗ РФ. 1994. N 34.
- 6. Типізація договірних форм
стаття ГК (ст. 427). Зазначена стаття відноситься рівною мірою до випадків розробки формуляра договору та включення до якої-небудь документ окремих зразкових умов договору. Використання примірних форм тягне за собою певні правові наслідки. У цьому зв'язку відповідна стаття вказує на два обов'язкові ознаки примірних форм: по-перше, вони повинні бути розроблені для договорів
- 3. Застава
наслідками для заставодержателя. КонсультантПлюс: примітка. Закон РФ від 03.07.1991 N 1531-1 "Про приватизацію державних і муніципальних підприємств у Російської Федерації "втратив чинність у зв'язку з прийняттям Федерального закону від 21.07.1997 N 123-ФЗ" Про приватизацію державного майна основи приватизації муніципального майна в Російській Федерації ".
- 2. Форми договірної відповідальності
статтях Принципів ми знову зустрічаємося з терміном "збитки". Наприклад, відповідно до ст. 7.4.11 збитки мають бути виплачені одноразово у повній сумі (damages are to be paid in a lump sum); в ст. 7.4.12 говориться про валюті обчислення збитків (currency in which to assess damages) і т.д. --- --- Принципи міжнародних комерційних договорів / Пер. з англ. А.С.
- 5. Сторони у договорі
статтями, включеними в його главу "Доручення ", також і ст. 125 і 126 ЦК. З них перша визначає загальний порядок участі Російської Федерації, суб'єкта Російської Федерації або муніципального освіти у відносинах, регульованих цивільним законодавством, а друга присвячена відповідальності зазначених суб'єктів права за своїми зобов'язаннями. --- --- Збори
- 12. Обов'язкове страхування
стаття починається з проголошення загального для всього договірного права, як, втім, і цивільного права в цілому, принципу: "громадяни та юридичні особи вільні в укладенні договору". Саме в даній статті Кодекс у зв'язку з цим же принципом і в якості виключення з нього допускає можливість спонукання до укладення договору. Зазначена стаття чітко розмежовує два види спонукання в
|