(в ред. Федерального закону від 21.04.2011 N 69-ФЗ) (в ред. Федерального закону від 22.07.2005 N 120-ФЗ) 1. Установка на передній частині транспортного засобу світлових приладів з вогнями червоного кольору або світлоповертаючих пристосувань червоного кольору, а одно світлових приладів, колір вогнів і режим роботи яких не відповідають вимогам Основних положень по допуску транспортних засобів до експлуатації і обов'язків посадових осіб щодо забезпечення безпеки дорожнього руху, - (в ред. Федерального закону від 24.07.2007 N 210-ФЗ) тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі двох тисяч п'ятисот рублів з конфіскацією зазначених приладів і пристосувань; на посадових осіб, відповідальних за експлуатацію транспортних засобів, - від п'ятнадцяти тисяч до двадцяти тисяч рублів з конфіскацією зазначених приладів і пристроїв; на юридичних осіб - від чотирьохсот тисяч до п'ятисот тисяч рублів з конфіскацією зазначених приладів і пристосувань. (В ред. Федерального закону від 22.06.2007 N 116-ФЗ) 2. Установка на транспортному засобі без відповідного дозволу пристроїв для подачі спеціальних світлових або звукових сигналів (за винятком охоронної сигналізації) або незаконна установка на транспортному засобі розпізнавального ліхтаря легкового таксі, - (в ред. Федерального закону від 21.04 .2011 N 69-ФЗ) тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі двох тисяч п'ятисот рублів з конфіскацією зазначених пристроїв; на посадових осіб, відповідальних за експлуатацію транспортних засобів, - двадцяти тисяч рублів з конфіскацією зазначених пристроїв; на юридичних осіб - п'ятисот тисяч рублів з конфіскацією зазначених пристроїв. (В ред. Федерального закону від 22.06.2007 N 116-ФЗ) 3. Незаконне нанесення на зовнішні поверхні транспортного засобу спеціальних цветографических схем автомобілів оперативних служб або Кольорографічні схеми легкового таксі - (в ред. Федерального закону від 21.04.2011 N 69-ФЗ) тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі двох тисяч п'ятисот рублів; на посадових осіб, відповідальних за експлуатацію транспортних засобів, - двадцяти тисяч рублів; на юридичних осіб - п'ятисот тисяч рублів. (В ред. Федерального закону від 22.06.2007 N 116-ФЗ)
|
- Стаття 12.4. Порушення правил встановлення на транспортному засобі пристроїв для подачі спеціальних світлових або звукових сигналів
транспортного засобу світлових приладів з вогнями червоного кольору або світлоповертаючих пристосувань червоного кольору - тягне за собою попередження або накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від одного до двох мінімальних розмірів оплати праці; на посадових осіб, відповідальних за експлуатацію транспортних засобів, - від двох до трьох мінімальних розмірів оплати праці. 2. Установка на
- Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
статтями відповідної глави. * (137) Дане питання врегульовано тільки стосовно до права на використання авторських творів, та й то лише у випадку їх входження до складу виморочність майна (п. 2 ст. 1283 ЦК). В інших випадках доля прав, що переходять до держави, залишається неясною. * (138) В принципі, вона мала бути реалізована ще до 1 січня 2008 р., так як часу для
- Стаття 12. Обов'язки поліції
стаття 141 КПК РФ називається "Заява про злочин". Порядку прийняття заяви про явку з повинною присвячена наступна стаття, яка так і називається "Явка з повинною". У ній законодавець посилається на ч. 3 ст. 141 КПК РФ. Однак нічого не говорить про те, що на порядок прийняття явки з повинною поширюється і ч. 4 ст. 141 КПК РФ. Тому видається, що ч. 4 ст. 141 КПК РФ не має
- Стаття 13. Права поліції
стаття передбачає права поліції. У пояснювальній записці до проекту коментованого Закону зазначалося, що права поліції максимально конкретизовані; виключені деякі норми, що не мають чіткого юридичного змісту і дозволяють довільно (без необхідних підстав, належної процедури і дотримання певних термінів) обмежувати права громадян і організацій, а також які стосуються не
- 4. Злочини, що порушують загальні правила безпеки. Характеристика окремих видів злочинів проти громадської безпеки
статтях Кримінального кодексу. Об'єкт злочину - сукупність суспільних відносин, що регламентують основи (корінні інтереси) забезпечення безпечних умов існування суспільства. З об'єктивної сторони тероризм, передбачений ст. 205 КК, відбувається тільки у вигляді дій, виражених у двох альтернативних формах: а) у скоєнні вибуху, підпалу або інших дій, що створюють небезпеку
- § 6. Похідні підстави набуття права власності
порушення умов життєдіяльності людей. Такими ситуаціями слід вважати повені, цунамі, урагани, селі, зсуви, виверження вулканів, епіфітотії тощо Аварія - це руйнування споруд та (або) технічних пристроїв, застосовуваних на небезпечному виробничому об'єкті, неконтрольовані вибух і (або) викид небезпечних речовин. Зокрема, радіаційна аварія - це втрата управління джерелом
- § 2. Зобов'язання з перевезення вантажів
порушення інших цивільно-правових зобов'язань. Ця специфіка проявляється в умовах, формі, обсязі та порядку реалізації заходів відповідальності. Насамперед у силу реального характеру договору перевезення розмежовується так звана переддоговірна відповідальність за зобов'язанням перевезення та відповідальність за порушення власне договору перевезення. У першому випадку відповідні санкції
- § 7. Розрахункові зобов'язання
порушення даного обмеження законом передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу. По-друге, кожна організація * (696) повинна мати касу і вести касову книгу за встановленою формою, яка застосовується для обліку руху грошей у касі * (697). По-третє, юридичні особи можуть зберігати готівку тільки в межах лімітів, які встановлюються щорічно банком,
- Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
стаття з проекту Кодексу була виключена. Цим частково пояснюється те, що в § 4 гл. 37 ГК вирішуються лише самі загальні питання про договори підряду на виконання проектних та вишукувальних робіт. * (449) У строгому сенсі мірою цивільно-правової відповідальності є лише остання з названих санкцій, а саме стягнення збитків. * (450) СЗ РФ. 1999. N 9. Ст. 1096. * (451) СЗ РФ. 1994. N 34.
- 2. Договори про експлуатацію під'їзних колій та подачі та прибирання вагонів
порушення порядку укладення договорів про експлуатацію під'їзної колії або про подачу та прибирання вагонів, а саме: "У разі неповернення однієї зі сторін підписаного проекту договору у місячний термін укладення договору в обов'язковому порядку здійснюється відповідно до законодавства Російської Федерації "(п. 2.13 Правил). У практиці арбітражних судів правило, міститься в ст. 67 ТУЖД, про
|