Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
А.Б. Агапов. Постатейний коментар до кодексу російської федерації про адміністративні правопорушення. Розширений, з використанням матеріалів судової практики, 2004 - перейти до змісту підручника

Стаття 12.8. Керування транспортним засобом водієм, що знаходиться в стані сп'яніння, передача керування транспортним засобом особі, яка перебуває в стані сп'яніння


1. Керування транспортним засобом водієм, що знаходиться в стані сп'яніння, -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу в розмірі від десяти до двадцяти мінімальних розмірів оплати праці або позбавлення права керування транспортними засобами на строк один рік.
2. Передача керування транспортним засобом особі, яка перебуває в стані сп'яніння, -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу в розмірі від десяти до двадцяти мінімальних розмірів оплати праці або позбавлення права керування транспортними засобами на строк один рік.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 12.8. Керування транспортним засобом водієм, що знаходиться в стані сп'яніння, передача керування транспортним засобом особі, яка перебуває в стані сп'яніння "
  1. Стаття 12. Обов'язки поліції
    стаття 141 КПК РФ називається "Заява про злочин". Порядку прийняття заяви про явку з повинною присвячена наступна стаття, яка так і називається "Явка з повинною". У ній законодавець посилається на ч. 3 ст. 141 КПК РФ. Однак нічого не говорить про те, що на порядок прийняття явки з повинною поширюється і ч. 4 ст. 141 КПК РФ. Тому видається, що ч. 4 ст. 141 КПК РФ не має
  2. Стаття 13. Права поліції
    стаття КПК України. У КПК РФ відсутня правова основа такого виклику. У ньому йдеться про виклик підозрюваного, обвинуваченого, потерпілого і свідка. А такі з'являються лише після порушення кримінальної справи. 3.6. Відсутність в КПК РФ правової основи виклику особи до органу дізнання на стадії порушення кримінальної справи є перешкодою для здійснення його подальшого приводу. Ні з
  3. Що таке адміністративне правопорушення.
    Стаття КпАП передбачає можливість судді, органу, посадової особи, уповноваженої вирішувати справу про адміністративне правопорушення, звільнити особу від адміністративної відповідальності при малозначності правопорушення. Це означає, що рішення буде прийнято на розсуд цієї особи або органу з урахуванням всіх обставин справи, особи правопорушника, обставин, що пом'якшують і
  4. 20.3. Заходи забезпечення провадження у справах про адміністративні правопорушення
    керування транспортним засобом відповідного виду, огляд на стан алкогольного сп'яніння, медичний огляд на стан сп'яніння, затримання транспортного засобу, заборона його експлуатації, арешт товарів, транспортних засобів та інших речей, привід, тимчасова заборона діяльності. Цілі застосування заходів забезпечення провадження у справах про
  5. Стаття 264. Порушення правил дорожнього руху і експлуатації транспортних засобів Коментар до статті 264
    статтями Кримінального кодексу Російської Федерації, що передбачають відповідальність за злочини проти особи або за порушення правил при виробництві робіт. У тих випадках, коли в результаті дорожньо-транспортної пригоди постраждало два і більше людини, дії особи, яка порушила правила дорожнього руху при керуванні транспортним засобом, підлягають кваліфікації по тій частині ст.
  6. Стаття 342. Порушення статутних правил вартової служби Коментар до статті 342
    статтями КК РФ. Наприклад, часовий самовільно покинув свій пост і в приміщенні їдальні побив свого товариша по службі. За наявності підстав такі дії мають бути кваліфіковані за ст. 335 КК РФ. По конструкції об'єктивної сторони складу злочину матеріальний. Діяння буде закінчено з моменту заподіяння шкоди охоронюваним об'єктам. У тих випадках, коли розкрадання відбувається особою, яка входить в
  7. Тема 3.4. Адміністративне правопорушення і адміністративна відповідальність
    управління. Проте дискусія про суспільну небезпеку адміністративних правопорушень у теорії адміністративного права триває. Є підстави вважати, що адміністративним правопорушенням властива не шкідливість або шкодочинність, а саме суспільна небезпека як матеріальна ознака будь-якого правопорушення. Важко, просто неможливо відмовити в суспільної небезпеки таким
  8. Тема 5.2. Трудові правовідносини
    статтях КЗпП термін «трудовий договір» сусідить з терміном «контракт». Таке сусідство означає, що законодавець не бачить відмінностей між трудовим договором і контрактом. Тому якщо укладається трудовий договір на невизначений термін, то можна вважати, що працівник має не обмежений строком контракт із підприємством. Укладення контракту на певний строк означає укладення строкового
  9. 17.2. Поняття, ознаки і склад адміністративного проступку
    управління, за яке передбачена адміністративна відповідальність. Звертає на себе увагу те, що чинний Кодекс ототожнює поняття «адміністративне правопорушення» і «адміністративний проступок», що є невірним, оскільки адміністративне правопорушення за своєю суттю є більш об'ємним, ніж адміністративний проступок, оскільки включає в себе всі протиправні
  10. 5.21. Зобов'язання, що виникають внаслідок заподіяння шкоди
    управління, а також посадовими особами Шкода заподіяна в результаті видання державним органом чи органом місцевого самоврядування акта, який не відповідає закону чи іншому правовому акту, підлягає відшкодуванню в повному обсязі на підставі рішення суду незалежно від вини органу, що видав акт, і його посадових осіб. Шкода відшкодовується за рахунок відповідно скарбниці Російської Федерації,