(введена Федеральним законом від 11.11.2003 N 138-ФЗ) 1. Проведення лотереї без отриманого у встановленому порядку дозволу або без направлення в установленому порядку повідомлення - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від двох тисяч до двох тисяч п'ятисот рублів; на посадових осіб - від чотирьох тисяч до двадцяти тисяч рублів; на юридичних осіб - від п'ятдесяти тисяч до п'ятисот тисяч рублів. (В ред. Федерального закону від 22.06.2007 N 116-ФЗ) 2. Несвоєчасне перерахування цільових відрахувань від лотереї, а також їх спрямування на інші цілі, ніж ті, що передбачені законодавством про лотереї, - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від чотирьох тисяч до двадцяти тисяч рублів ; на юридичних осіб - від ста тисяч до п'ятисот тисяч рублів. (В ред. Федерального закону від 22.06.2007 N 116-ФЗ) 3. Відмова у виплаті, передачі або надання виграшу, а також порушення порядку і (або) строків виплати, передачі або надання виграшу, передбачених умовами лотереї, - тягне попередження або накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від двох тисяч до п'яти тисяч рублів; на юридичних осіб - від п'ятдесяти тисяч до ста тисяч рублів. (В ред. Федерального закону від 22.06.2007 N 116-ФЗ)
|
- Стаття 14.27. Порушення законодавства про лотереї
порушення порядку та (або) строків виплати, передачі або надання виграшу, передбачених умовами лотереї, - тягне попередження або накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від двадцяти до п'ятдесяти мінімальних розмірів оплати праці; на юридичних осіб - від п'ятисот до однієї тисячі мінімальних розмірів оплати
- 6. Класифікація договорів
стаття замінила собою ст. 177 ГК 64 ("Виконання взаємних обов'язків за договором"). Ця остання передбачала, що взаємні обов'язки за договором повинні виконуватися одночасно, якщо з закону, договору, із суті зобов'язання не випливає іншого. Автори коментаря до цієї статті одностайно ставили знак рівності між діленням договорів на взаємні й не є такими, з одного
- 5. Страхові терміни
стаття називає, зокрема, певне майно або інший майновий інтерес, що є об'єктом страхування. Норм, аналогічних тим, які визнають наявність інтересу неодмінною умовою договору майнового страхування (маються на увазі згадані вище п. 1 і 2 ст. 930 ЦК), стосовно договору особистого страхування ЦК не містить. Це послужило, очевидно, приводом до того, щоб в
- 2. Конкурси-торги
статтями Кодексу - ст. ст. 447 - 449. Велика частина містяться в цих статтях норм, як уже зазначалося, включає вказівку на те, що вони мають на увазі торги і, отже, розраховані на застосування їх в рівній мірі до обох форм торгів: конкурсом і аукціону. При цьому не має значення, названі чи у відповідних нормах "торги", або в них міститься вказівка на те, що маються на увазі
- Глава XX. ДОГОВОРИ ПРО ІГРАХ І ПАРІ
стаття все тієї ж голови (ст. 1967) виключає право сторони, що програла вимагати назад добровільно нею сплачене, якщо тільки виграла сторона не допустила обман або шахрайство. У Німецькому цивільному укладенні (ГГУ) розд. 19 кн. 2 "Зобов'язальне право" (первинне найменування розділу - "Ігри, парі" замінено тепер іншим - "Недосконалі зобов'язання") починається з § 762. В
- Стаття 4. Об'єкти страхування
стаття вводить поняття об'єкта страхування, ототожнюючи його зі страховим інтересом. Підкреслено, що об'єкт страхування - страховий інтерес - повинен існувати як у майновому, так і в особистому страхуванні. Тут же об'єкт страхування служить класифікаційною ознакою для поділу всіх можливих видів страхування на три групи - особисте страхування, майнове страхування, страхування
- 5.18. Страхування
порушення договору страхування. З метою захисту інтересів страховика існує ряд норм, які звільняють його від відповідальності за певних обставин. Відповідно до ст. 961 ГК РФ страховик має право відмовити у виплаті страхового відшкодування, якщо страхувальник несвоєчасно повідомив про настання страхового випадку з яких-небудь причин. Це не безумовна підстава, тобто
- Стаття 3.5. Адміністративний штраф
порушення (далі - мінімальний розмір оплати праці); 2) вартості предмета адміністративного правопорушення на момент закінчення або припинення адміністративного правопорушення; 3) сумі несплачених податків, зборів, що підлягають сплаті на момент закінчення або припинення адміністративного правопорушення, або сумі незаконної валютної операції, або сумі несплаченого адміністративного штрафу.
- Стаття 4.5. Давність притягнення до адміністративної відповідальності
порушенні не може бути винесено після закінчення двох місяців з дня вчинення адміністративного правопорушення, а за порушення законодавства Російської Федерації про внутрішніх морських водах, територіальному морі, континентальному шельфі, про виняткову економічну зону Російської Федерації, митного, антимонопольного, валютного законодавства Російської Федерації, законодавства
- Стаття 4.5. Давність притягнення до адміністративної відповідальності
статтями 14.9, 14.31, 14.31.1 - 14.33 цього Кодексу, починає обчислюватися з дня набрання чинності рішення комісії антимонопольного органу, яким встановлено факт порушення антимонопольного законодавства Російської Федерації. (Частина шоста введена Федеральним законом від 17.07.2009 N
|