Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
Президент Російської Федерації. Кодекс РФ про адміністративні правопорушення (ред. від 02.04.2012), 2012 - перейти до змісту підручника

Стаття 15.6. Неподання відомостей, необхідних для здійснення податкового контролю


1. Неподання у встановлений законодавством про податки і збори термін або відмова від подання до податкових органів, митні органи оформлених у встановленому порядку документів та (або) інших відомостей, необхідних для здійснення податкового контролю, а також подання таких відомостей в неповному обсязі або в спотвореному вигляді, за винятком випадків, передбачених частиною 2 цієї статті, -
(в ред. Федерального закону від 24.07.2009 N 213-ФЗ)
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від ста до трьохсот рублів; на посадових осіб - від трьохсот до п'ятисот рублів.
(В ред. Федерального закону від 22.06.2007 N 116-ФЗ)
2. Неподання посадовою особою органу, що здійснює державну реєстрацію юридичних осіб і індивідуальних підприємців, видачу фізичним особам ліцензій на право займатися приватною практикою, реєстрацію осіб за місцем проживання, реєстрацію актів цивільного стану, облік і реєстрацію майна та угод з ним, або нотаріусом або посадовою особою, уповноваженим здійснювати нотаріальні дії, у встановлений термін до податкових органів відомостей, необхідних для здійснення податкового контролю, а також подання таких відомостей в неповному обсязі або в спотвореному вигляді -
(в ред. Федерального закону від 08.12. 2003 N 169-ФЗ)
тягне за собою накладення адміністративного штрафу в розмірі від п'ятисот до однієї тисячі рублів.
(В ред. Федерального закону від 22.06.2007 N 116-ФЗ)
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна "Стаття 15.6. Неподання відомостей, необхідних для здійснення податкового контролю"
  1. Стаття 15.6. Неподання відомостей, необхідних для здійснення податкового контролю
    відомостей, необхідних для здійснення податкового контролю, а також подання таких відомостей в неповному обсязі або в спотвореному вигляді, за винятком випадків, передбачених частиною 2 цієї статті, - тягне накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від одного до трьох мінімальних розмірів оплати праці; на посадових осіб - від трьох до п'яти мінімальних розмірів оплати праці.
  2. 1. Суб'єктний склад договору банківського рахунку
    неподання податкового органу у встановлений термін документів, що містять інші відомості, необхідні для здійснення податкового контролю, передбачена п. 2 ст. 126 НК РФ і тягне стягнення штрафу в розмірі 5000 руб. Таким чином, в даному випадку в діях банку був відсутній склад правопорушення, відповідальність за яке встановлена ??ст. 135.1 НК РФ. У зв'язку з цим Президією
  3. Стаття 7. Права та обов'язки організацій, що здійснюють операції з грошовими коштами або іншим майном
    стаття передбачає права і закріплює обов'язки організацій, що здійснюють операції з грошовими коштами або іншим майном (вказівка ??на права таких організацій включено Федеральним законом від 30 жовтня 2002 р. N 131-ФЗ, яким і введено в дану статтю перше з положень, що передбачають ці права, йдеться про новий п. 11). Відкриває дану статтю пункт, що встановлює
  4. § 9. Адміністративні правопорушення в галузі торгівлі та фінансів
    статтями, обумовлена ??також § 2 розділу другого Конституції РФ, відповідно до якого всі закони і підзаконні акти, прийняті до набрання чинності діючої Конституції, можуть застосовуватися лише в тому випадку, якщо вони не суперечать конституційним нормам. Так само, як і в багатьох інших випадках, спільність розглянутих адміністративних проступків проявляється в порушенні правил
  5. 6.2. Види юридичної відповідальності
    статтях, присвячених інформаційному законодавству. Цілий ряд статей як Кримінального кодексу РФ, так і КоАП РФ регламентує відповідальність за вчинення певних дій, наслідки яких можуть мати значення для інформаційних правовідносин, хоча в диспозиції про це не згадується. Видом юридичної відповідальності за порушення інформаційного законодавства є й
  6. § 1. Підряд
    відомостей, отриманих сторонами один від одного в ході виконання робіт, обов'язок своїми силами виконувати роботи та право замовника контролювати можливе залучення третіх осіб до виконання робіт, обов'язок усунути недоліки за свій рахунок, якщо вони виникли з вини виконавця. Однак специфічний характер предмету договорів на НДДКР диктує необхідність встановити такі суттєві
  7. § 2. Розрахунки і кредитування
    неподання документів, пов'язаних з обчисленням і Комерційне право. Ч. I. Под ред. В.Ф. Попондопуло, В.Ф. Яковлевої. - СПб., С.-Петербурзький університет, 1997. С. 325 сплатою податків ». Ці дії можуть бути оскаржені підприємцем в арбітражному суді. Забезпечуючи права власника рахунку, банк зберігає інформацію про фінансові операції своїх клієнтів в таємниці. Банківська таємниця -
  8. § 3. Розгляд економічних спорів арбітражними судами
    стаття / / Збірник постанов Президії Вищого Арбітражного Суду Російської Федерації. Вип. 1. Питання підвідомчості і підсудності. М., 1996. С. 2. [10] Постанови Президії Вищого Арбітражного Суду РФ по конкретних справах публікуються в щомісячному журналі «Вісник Вищого Арбітражного Суду РФ» під рубриками, відбивають певні категорії економічних суперечок.
  9. § 2. Права, обов'язки і відповідальність платників податків
    відомостей; виконання вимог податкового органу про усунення виявлених порушень законодавства про податки; відкриття спеціального рахунку-недоимщика та ін Серед основних обов'язків платника податків на першому місці стоїть своєчасна і повна сплата законно установлених податків. Податковий тягар підприємців складається, як уже зазначалося, з федеральних, регіональних і місцевих
  10. § 2. Форми опосередкованої участі населення у здійсненні муніципальної влади
    неподання, з іншого боку, якщо глава муніципального освіти зберігає свої депутатські повноваження, існує небезпека, що свій статус глави він використовуватиме лише в цілях вирішення проблем жителів свого округу . Незважаючи на те що, як вже було сказано, на рівні місцевого самоврядування може не застосовуватися принцип поділу влади, глава муніципального освіти не