1. Незаконне носіння форменого одягу із знаками відмінності, з символікою державних воєнізованих організацій, правоохоронних або контролюючих органів - тягне за собою накладення адміністративного штрафу в розмірі від однієї тисячі до однієї тисячі п'ятисот рублів з конфіскацією форменого одягу, знаків розрізнення, символіки державних воєнізованих організацій, правоохоронних або контролюючих органів. (В ред. Федеральних законів від 22.06.2007 N 116-ФЗ, від 19.05.2010 N 88-ФЗ) 2. Ті ж дії, вчинені особою, яка має спеціальний дозвіл (ліцензію) на здійснення приватної детективної або охоронної діяльності, у зв'язку із здійсненням цієї діяльності, - тягнуть за собою накладення адміністративного штрафу в розмірі від однієї тисячі п'ятисот до двох тисяч п'ятисот рублів з конфіскацією форменого одягу, знаків розрізнення, символіки державних воєнізованих організацій, правоохоронних або контролюючих органів. (В ред. Федеральних законів від 22.06.2007 N 116-ФЗ, від 19.05.2010 N 88-ФЗ)
|
- Стаття 17.12. Незаконне носіння форменого одягу із знаками відмінності, з символікою державних воєнізованих організацій, правоохоронних або контролюючих органів
1. Незаконне носіння форменого одягу із знаками відмінності, з символікою державних воєнізованих організацій, правоохоронних або контролюючих органів - тягне за собою накладення адміністративного штрафу в розмірі від трьох до п'яти мінімальних розмірів оплати праці з конфіскацією форменого одягу, знаків розрізнення, символіки державних воєнізованих організацій, правоохоронних або
- Що значить - достатні підстави підозрювати?
Закон, на жаль, не дає відповіді на це питання, дозволяючи трактувати відповідь як завгодно. Але безумовно, якщо після перевірки документів підозри не підтвердилися, значить, вони були недостатніми. У такому випадку у громадянина є підстави для оскарження подібних дій, тим більше якщо вони спричинили для нього несприятливі наслідки (про оскарження дій міліції, які порушують права і
- 4. Злочини, що порушують загальні правила безпеки. Характеристика окремих видів злочинів проти громадської безпеки
Теppоpізм (ст. 205 КК). Як наголошується в Концепції національної безпеки Російської Федерації, затвердженої Указом Президента РФ від 17 грудня 1997 р. N 1300 (в ред. Указу від 10 січня 2000 р. N 24): "У багатьох країнах, у тому числі в Російській Федерації, різко загострилася проблема тероризму, що має транснаціональний характер і загрожує стабільності у світі, що обумовлює
- Стаття 39. Військова форма одягу та знаки розрізнення військовослужбовців
1. Характерною рисою військової служби є встановлена законодавством певна залежність порядку проходження служби та правового становища військовослужбовців від привласнюються кожному з них персональних військових звань. Військові звання наведені в єдину систему. Вони відображають , як правило, військову і спеціальну кваліфікацію військовослужбовців, вислугу років, службове становище і т.п. Це, в
- Коментар до статті 17.12
1. Під державними воєнізованими організаціями розуміються організації, що знаходяться в системі федеральних органів виконавчої влади, що діють в сферах оборони, внутрішніх справ, безпеки, надзвичайних ситуацій і ліквідації наслідків стихійних лих: Міноборони Росії, МВС Росії, МНС Росії, ФСБ, ФСЖВ, ФСО, Спецстроя Росії та інших федеральних органів виконавчої влади,
- Стаття 25. Співробітник поліції
Коментар до статті 25 січня. Стаття, що визначає основи правового становища співробітника поліції. Відкриває дану статтю норма, що встановлює, що співробітником поліції є громадянин РФ при одночасному виконанні двох умов: громадянин здійснює службову діяльність на посаді федеральної державної служби в органах внутрішніх справ (з даної умови в ч. 2
- Стаття 54. Прикінцеві положення
Коментар до статті 54 1. У коментованій статті містяться заключні, або, як їх часто називає сам федеральний законодавець, перехідні положення. Згідно з правилами юридичної техніки заключні (перехідні) положення федерального закону зазвичай містять приписи, пов'язані зі вступом його в силу. Перехідними зазвичай іменуються положення, застосування яких розраховане на
- Стаття 288. Присвоєння повноважень посадової особи Коментар до статті 288
Основним об'єктом цього злочину є інтереси державної служби та служби в органах місцевого самоврядування, авторитет публічного апарату влади і управління. В якості додаткового об'єкта можуть виступати конституційні права і свободи людини і громадянина, що охороняються законом економічні та інші інтереси громадян і організацій. Об'єктивна сторона злочину полягає
- Коментар до п. 1
1. Позбавлення військового звання як вид кримінального покарання передбачено в п. "в" ст. 44 КК РФ поряд з позбавленням спеціального або почесного звання, класного чину і державних нагород. Так як позбавлення військового звання може застосовуватися виключно щодо осіб, які мають військове звання, то є всі підстави для його віднесення до спеціальних видів покарання. Військовими є звання,
- Коментар до статті 20.3
КонсультантПлюс: примітка. Закон м. Москви від 15.01.1997 N 1 "Про адміністративну відповідальність за виготовлення, розповсюдження і демонстрацію нацистської символіки на території міста Москви" втратив чинність у зв'язку з прийняттям Закону м. Москви від 18.09.2002 N 43 " Про визнання такими, що втратили силу окремих законів міста Москви у зв'язку з прийняттям Кодексу Російської Федерації про адміністративні
|