« Попередня
|
|
Наступна » |
|
|
Стаття 19.19. Порушення обов'язкових вимог державних стандартів, правил обов'язкової сертифікації, порушення вимог нормативних документів щодо забезпечення єдності вимірювань
|
1. Порушення обов'язкових вимог державних стандартів, за винятком випадків, передбачених статтями 6.14, 8.23, 9.4, частиною 1 статті 12.2, частиною 2 статті 13.4, статтею 13.8, частиною 1 статті 14.4, статтею 20.4 цього Кодексу, при реалізації (постачання, продажу), використанні (експлуатації), зберіганні, транспортуванні або утилізації продукції, а одно ухилення від подання продукції, документів або відомостей, необхідних для здійснення державного контролю та нагляду, - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від п'яти до десяти мінімальних розмірів оплати праці з конфіскацією предметів адміністративного правопорушення; на юридичних осіб - від п'ятдесяти до ста мінімальних розмірів оплати праці з конфіскацією предметів адміністративного правопорушення. 2. Порушення правил обов'язкової сертифікації, за винятком випадків, передбачених статтею 13.6, частинами 2 і 4 статті 13.12, частиною 2 статті 14.4, частиною 2 статті 14.16, статтями 20.4, 20.14 цього Кодексу, тобто реалізація сертифікованої продукції, що не відповідає вимогам нормативних документів, на відповідність яким вона сертифікована, або реалізація сертифікованої продукції без сертифіката відповідності (декларації про відповідність), або без знака відповідності, або без зазначення в супровідної технічної документації відомостей про сертифікацію або про нормативні документи, яким повинна відповідати вказана продукція, або недоведення цих відомостей до споживача (покупця, замовника), а також подання недостовірних результатів випробувань продукції або необгрунтована видача сертифіката відповідності (декларації про відповідність) на продукцію, що підлягає обов'язковій сертифікації, - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від десяти до двадцяти мінімальних розмірів оплати праці з конфіскацією предметів адміністративного правопорушення; на юридичних осіб - від двохсот до трьохсот мінімальних розмірів оплати праці з конфіскацією предметів адміністративного правопорушення. 3. Порушення правил повірки засобів вимірювань, вимог атестованих методик виконання вимірювань, вимог до стану еталонів, встановлених одиниць величин або метрологічних правил і норм в торгівлі, а одно випуск, продаж, прокат або застосування засобів вимірювань, типи яких не затверджені, або застосування неповірених засобів вимірювань - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від п'яти до десяти мінімальних розмірів оплати праці; на юридичних осіб - від п'ятдесяти до ста мінімальних розмірів оплати праці.
|
« Попередня |
|
Наступна » |
= Перейти до змісту підручника = |
|
Інформація, релевантна " Стаття 19.19. Порушення обов'язкових вимог державних стандартів, правил обов'язкової сертифікації, порушення вимог нормативних документів щодо забезпечення єдності вимірювань " |
- § 1. Підряд
Договори підряду представлені в загальногромадянський законодавстві такими різновидами, як будівельний і побутової поспіль, підряд на виконання проектних та вишукувальних робіт та підрядні роботи для державних потреб. До всіх цих видів договорів підряду застосовуються норми ст. 702-729 ГК, утворюють як би спільну частину законодавства, що регулює відносини у сфері виробництва робіт і
- § 3. Правове становище селянського (фермерського) господарства
Правове становище селянського (фермерського) господарства визначається нормами Цивільного кодексу РФ і спеціальним законодавчим актом - Законом РФ «Про селянське (фермерське) господарство» від 20 листопада 1990 р. (в ред. від 1993 р.). В економічній структурі аграрного сектора селянські (фермерські) господарства займають скромне місце: на їхню частку припадає не більше 1% виробництва товарної
- § 1. Поняття і принципи місцевого самоврядування. Моделі взаємовідносин державної влади і місцевого самоврядування
Поняття місцевого самоврядування відносно недавно стало загальновживаним в російському праві. В якості юридичного терміну воно було закріплено в Законі СРСР від 9 квітня 1990, N 1418-1 "Про загальні засади місцевого самоврядування і місцевого господарства в СРСР". --- Відомості З'їзду народних депутатів СРСР і Верховної Ради СРСР. 1990. N 16. Ст. 267.
- § 2. Форми опосередкованої участі населення у здійсненні муніципальної влади
Відмінності органів місцевого самоврядування від органів влади державної чітко простежуються в Конституції Російської Федерації. В якості таких виступають: по-перше, суб'єкт, який дані органи представляють і від імені якого здійснюють будь-які юридичні дії, по-друге, територіальні межі юрисдикції владних органів, по-третє, виняткові, їм одним притаманні особливості.
- § 5. Початкові підстави набуття права власності
Створення речі. Набуття права власності на знову виготовлену річ є початковим підставою, оскільки раніше об'єкта права власності взагалі не існувало. Створення речі для придбання на неї права власності вимагає дотримання ряду умов. По-перше, мова йде саме про нову речі, що стала результатом первинного виготовлення конкретною особою. З точки зору права
- § 1. Загальні положення про купівлю-продаж
Поняття і загальна характеристика договору купівлі-продажу. Купівля-продаж - економічне відношення, покоїться на формулі "товар - гроші". Поява купівлі-продажу по праву пов'язують з початком цивілізованих товарних відносин, з історичною епохою появи грошей, на частку яких випала роль і функція загального вартісного еквівалента. Відносини купівлі-продажу не слід змішувати з опосредующей їх
- § 2. Договір роздрібної купівлі-продажу
Договір роздрібної купівлі-продажу та кваліфікуючі його ознаки. За договором роздрібної купівлі-продажу продавець, який здійснює підприємницьку діяльність з продажу товарів у роздріб, зобов'язується передати покупцеві товар, призначений для особистого, сімейного, домашнього чи іншого використання, не пов'язаного з підприємницькою діяльністю (п. 1 ст. 492 ЦК). Даний договір має наступні
- § 1. Поняття житлового права і система його джерел
Поняття житлового права. Житлове право в його сучасному розумінні являє собою упорядковану сукупність правових норм, що регулюють так звані житлові відносини, тобто відносини щодо володіння, користування і розпорядження житловими приміщеннями. Більш предметне уявлення про житлових правовідносинах дає ст. 4 ЖК, в якій перераховані їх основні види. З даної статті випливає, що
- Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
1. Ad hoc [ад хок] - для даного випадку, для цієї мети 2. Ad referendum [ад референдум] - до доповіді (відкласти для подальшого розгляду) 3. A fortiori [а фортіорі] - тим більше 4. A posteriori [а постеріорі] - на підставі досвіду, з виниклою пізніше точки зору 5. A priori [а пріорі] - заздалегідь, попередньо 6. Bona fide [бона ФІДЕ] - чесно, сумлінно 7. Causa [кауза] -
- § 8. Відповідальність за шкоду, завдану внаслідок недоліків товарів, робіт або послуг
Загальні положення. Відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров'ю або майну потерпілого внаслідок конструктивних, рецептурних або інших недоліків товару, роботи або послуги, в якості спеціального делікту в російському цивільному законодавстві було вперше виділено в Основах цивільного законодавства 1991 р., в яких цьому присвячена одна стаття (ст . 129) * (67). Закон РФ від 7 лютого
|