Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
А.Б. Агапов. Постатейний коментар до кодексу російської федерації про адміністративні правопорушення. Розширений, з використанням матеріалів судової практики, 2004 - перейти до змісту підручника

Стаття 20.16. Незаконна приватна детективна або охоронна діяльність


1. Здійснення приватної детективної або охоронної діяльності без спеціального дозволу (ліцензії) -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від десяти до п'ятнадцяти мінімальних розмірів оплати праці; на юридичних осіб - від двохсот до трьохсот мінімальних розмірів оплати праці.
2. Створення в організації служби безпеки без спеціального дозволу (ліцензії) -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на керівника організації в розмірі від сорока до п'ятдесяти мінімальних розмірів оплати праці.
3. Здійснення недержавними освітніми установами діяльності з підготовки або перепідготовки кадрів для здійснення приватної детективної або охоронної діяльності без спеціального дозволу (ліцензії) -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на керівника установи в розмірі від двадцяти до тридцяти мінімальних розмірів оплати праці .
4. Надання приватних детективних або охоронних послуг, або не передбачених законом, або з порушенням встановлених законом вимог -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на приватних детективів (охоронців) у розмірі від десяти до п'ятнадцяти мінімальних розмірів оплати праці; на керівників приватних детективних або охоронних організацій - від двадцяти до тридцяти мінімальних розмірів оплати праці.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 20.16. Незаконна приватна детективна або охоронна діяльність "
  1. Стаття 203. Перевищення повноважень службовцями приватних охоронних або детективних служб Коментар до статті 203
    Основним об'єктом злочину є нормальна діяльність служб приватної охорони і детективних служб. Додатковим об'єктом перевищення повноважень службовцями приватних охоронних або детективних служб є особисті права та інтереси людини (здоров'я, безпека і недоторканність особистості). В якості охоронної або детективної служба може розглядатися як: 1) приватний детектив,
  2. Стаття 213. Хуліганство Коментар до статті 213
    Об'єктом злочину є суспільні відносини, що становлять зміст громадського порядку. Громадський порядок передбачає наявність умов безпеки в публічних місцях і забезпечення спокою невизначено великого кола осіб. Під громадським порядком слід розуміти сформовану в суспільстві на основі правових, соціальних норм, норм моралі, моральності та етики, норм гуртожитки,
  3. Стаття 12. Обов'язки поліції
    Коментар до статті 12 Перераховані в цій статті та інші обов'язки поліції в межах своєї компетенції відповідно до займаної посади виконують співробітники поліції. Коментар до пункту 1 цієї статті 1.1. Порядок реалізації даного обов'язку врегульовано Інструкцією про порядок прийому, реєстрації та дозволу в органах внутрішніх справ Російської Федерації
  4. Стаття 13. Права поліції
    Коментар до статті 13 Перерахованими у цій статті, так само як іншими правами поліції в межах своєї компетенції відповідно до займаної посади користуються співробітники поліції. Коментар до пункту 1 цієї статті 1.1. Вимога, про який йдеться в п. 1 ст. 13 коментованого Федерального закону, може бути як письмовим, так і усним. 1.2. Для
  5. 1. Поняття кримінальної армалогіі
    Одним з негативних наслідків геополітичних, соціально-економічних та ідеологічних змін останніх років стало різке насичення суспільства зброєю, як у сфері легального володіння, так і в кримінальному обороті. Це не могло не позначитися на кримінальній обстановці в країні: якщо наприкінці XX століття з використанням зброї в Росії відбувалося 0,03% злочинів то на початку XXI - їх питома
  6. 4. Цивільно-правовий режим зброї
    Діючі в Росії Федеральний закон «Про зброю» 1996 року, а також затверджені на його виконання Правила обігу зброї не містять дефініції поняття «цивільний оборот». Вони згадують про обіг зброї взагалі і призводять закритий перелік юридично значущих дій, що становлять його зміст. До них відносяться: виробництво зброї, торгівля зброєю, продаж, передача, придбання,
  7. Стаття 17.12. Незаконне носіння форменого одягу із знаками відмінності, з символікою державних воєнізованих організацій, правоохоронних або контролюючих органів
    1. Незаконне носіння форменого одягу із знаками відмінності, з символікою державних воєнізованих організацій, правоохоронних або контролюючих органів - тягне за собою накладення адміністративного штрафу в розмірі від трьох до п'яти мінімальних розмірів оплати праці з конфіскацією форменого одягу, знаків розрізнення, символіки державних воєнізованих організацій, правоохоронних або
  8. Стаття 20.24. Незаконне використання спеціальних технічних засобів, призначених для негласного отримання інформації, в приватної детективної або охоронної діяльності
    Використання в приватної детективної або охоронної діяльності спеціальних технічних засобів, призначених для негласного отримання інформації та не передбачених встановленими переліками, - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на приватних детективів (охоронців) у розмірі до двадцяти мінімальних розмірів оплати праці з конфіскацією незаконно використовуваних спеціальних технічних
  9. § 2. Способи та механізм захисту прав та інтересів підприємця
    Загальна характеристика способів захисту прав та інтересів підприємця. Підприємці забезпечені правовим захистом не в меншому обсязі, ніж інші суб'єкти правових відносин - громадяни-непідприємці, некомерційні організації, державні та муніципальні освіти. Як карально-пресекательние заходи покарання, передбачені адміністративним і кримінальним законодавством, так і
  10. § 5. Форми державного контролю за місцевим самоврядуванням
    Оскільки місцеве самоврядування самостійно, адміністративний контроль, що означає перевірку не тільки законності, а й доцільності дій (рішень) підконтрольних суб'єктів, за його діяльністю неможливий, так як він означав би пряме адміністративне підпорядкування органів місцевого самоврядування органам державної влади. Існує єдиний виняток з цього правила -