Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
А.Б. Агапов. Постатейний коментар до кодексу російської федерації про адміністративні правопорушення. Розширений, з використанням матеріалів судової практики, 2004 - перейти до змісту підручника

Стаття 23.48. Федеральний антимонопольний орган, його територіальні органи


1. Федеральний антимонопольний орган, його територіальні органи розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 14.3, 14.6, частинами 1 і 2 статті 14.8, статтею 14.9, частиною 2 статті 19.5, статтею 19.8 цього Кодексу.
2. Розглядати справи про адміністративні правопорушення від імені органів, зазначених у частині 1 цієї статті, має право:
1) керівник федерального антимонопольного органу, його заступники;
2) керівники територіальних органів федерального антимонопольного органу, їх заступники.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 23.48. Федеральний антимонопольний орган, його територіальні органи "
  1. § 2. Принципи і гарантії виборчого права
    федеральному законодавстві і в законодавстві суб'єктів Федерації чітко формулюються обмежувальні виборчі цензи, які називають категорії осіб, які не мають права брати участь у виборах. Розглянемо ці цензи та обмеження. 1. Наявність громадянства РФ. До останнього часу іноземці, особи без громадянства не вправі були брати участь у місцевих виборах, як і в будь-яких інших виборах в Російській
  2. § 2. Регулювання компетенції органів місцевого самоврядування
    статтях, з відповідними нормами Федерального закону 1995 р., не можна не відзначити, що багато в чому вони перетинаються, і в обох Законах поряд з господарськими питаннями до питань місцевого значення відносяться і соціальні питання (забезпечення житлом, бібліотечна справа, транспорт), і питання забезпечення безпеки громадян (попередження та ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій, заходи
  3. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    стаття з проекту Кодексу була виключена. Цим частково пояснюється те, що в § 4 гл. 37 ЦК вирішуються лише самі загальні питання про договори підряду на виконання проектних та вишукувальних робіт. * (449) У строгому сенсі мірою цивільно-правової відповідальності є лише остання з названих санкцій, а саме стягнення збитків. * (450) СЗ РФ. 1999. N 9. Ст. 1096. * (451) СЗ РФ. 1994. N 34.
  4. 2. Свобода договорів
    статтях ЦК. З певною часткою умовності можна стверджувати, що будь-яка з імперативних норм ГК, що відносяться до договорів, являє собою спосіб обмеження свободи договорів. Насамперед такі винятки відносяться вже до основного питання - про свободі укладання договору. У строго певних випадках допускається примушування до укладення договору. При цьому в силу п. 1 ст. 421 ГК сюди включаються
  5. 6. Обов'язкове укладення договорів
    стаття Цивільного кодексу (445) присвячена одному з варіантів формування договорів. Уже з її назви ("Укладення договору в обов'язковому порядку") видно, що вона являє собою виняток із загальних правил, які закріплюють автономію волі сторін при укладанні договорів. Як вже неодноразово зазначалося , в нашій країні протягом тривалого часу ситуація в цивільному обороті була
  6. 3. Особливості правового регулювання
    стаття містить положення про те, що до окремих видів договору оренди та договорів оренди окремих видів майна (включаючи договір прокату), якщо інше не встановлено спеціальними правилами про ці види договору оренди (зокрема, щодо договору прокату - § 2 гл. 34), застосовуються загальні положення про оренду (§ 1 гл. 34 ЦК) . У зв'язку з цим не можна не погодитися з думкою О.М. Козир,
  7. Стаття 12. Обов'язки поліції
    стаття 141 КПК РФ називається "Заява про злочин". Порядку прийняття заяви про явку з повинною присвячена наступна стаття, яка так і називається "Явка з повинною". У ній законодавець посилається на ч. 3 ст. 141 КПК РФ. Однак нічого не говорить про те, що на порядок прийняття явки з повинною поширюється та ч. 4 ст. 141 КПК РФ. Тому видається, що ч. 4 ст. 141 КПК РФ не має
  8. Тема 3.3. Суб'єкти адміністративного права
    федеральних органів державної влади, у тому числі органів виконавчої влади, віднесено Конституцією РФ до ведення Російської Федерації (п. 2 ст. 77). Відповідно Конституція РФ передбачає наявність Уряду РФ і передбачає необхідність прийняття федерального конституційного закону, що визначає порядок діяльності Уряду (ст. 114) . Тепер такий Федеральний
  9. § 9. Адміністративні правопорушення в галузі торгівлі та фінансів
    статтями, обумовлена ??також § 2 розділу другого Конституції РФ, відповідно до якого всі закони і підзаконні акти, прийняті до набрання чинності діючої Конституції, можуть застосовуватися лише в тому випадку, якщо вони не суперечать конституційним нормам. Так само, як і в багатьох інших випадках, спільність розглянутих адміністративних проступків проявляється в порушенні правил
  10. Стаття 19.8. Неподання клопотань, заяв, відомостей (інформації) в антимонопольний орган, до органу регулювання природних монополій
    федеральний антимонопольний орган, його територіальні органи або в орган регулювання природних монополій, його територіальні органи клопотань , заяв, відомостей (інформації), передбачених антимонопольним законодавством, або подання завідомо недостовірних відомостей - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від двадцяти до п'ятдесяти мінімальних