« Попередня
|
|
Наступна » |
|
|
Стаття 23.48. Федеральний антимонопольний орган, його територіальні органи
|
Федеральним законом від 06.12.2011 N 404-ФЗ, який набирає чинності після закінчення 30 днів після дня офіційного опублікування (опубліковано на Офіційному інтернет-порталі правової інформації http:/ / www.pravo.gov.ru - 07.12.2011), в частині 1 статті 23.48 слова "статтею 14.3, статтею 14.6 (за винятком адміністративних правопорушень у сфері державного регулювання тарифів), статтями 14.9" мають бути замінені словами "статтями 14.3, 14.9 ". Однак Федеральним законом від 06.12.2011 N 403-ФЗ, який набрав чинності після закінчення 10 днів після дня офіційного опублікування (опубліковано на Офіційному інтернет-порталі правової інформації http://www.pravo.gov.ru - 07.12.2011), слова "статтею 14.3" вже були замінені словами "статтями 9.21, 14.3", у зв'язку з ніж внесення змін Федеральним законом від 06.12.2011 N 404-ФЗ, є некоректним. 1. Федеральний антимонопольний орган, його територіальні органи розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 9.15, частинами 6 та 12 статті 9.16, статтями 9.21, 14.3, статтею 14.6 (за винятком адміністративних правопорушень у сфері державного регулювання тарифів), статтями 14.9, 14.31 - 14.33, 14.38, 14.40 - 14.42, частинами 2.1 - 2.7 статті 19.5, статтею 19.8 (в межах своїх повноважень), статтею 19.31 цього Кодексу. (В ред. Федеральних законів від 27.07.2010 N 239-ФЗ, від 28.12.2010 N 411-ФЗ, від 06.12.2011 N 403-ФЗ) 2. Розглядати справи про адміністративні правопорушення від імені органів, зазначених у частині 1 цієї статті, має право: 1) керівник федерального антимонопольного органу, його заступники; 2) керівники структурних підрозділів федерального антимонопольного органу, їх заступники, за винятком справ про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 14.3, 14.9, 14.31 - 14.33 цього Кодексу; 3) керівники територіальних органів федерального антимонопольного органу, їх заступники. (Частина 2 в ред. Федерального закону від 06.12.2011 N 404-ФЗ)
|
« Попередня |
|
Наступна » |
= Перейти до змісту підручника = |
|
Інформація, релевантна "Стаття 23.48. Федеральний антимонопольний орган, його територіальні органи" |
- Стаття 23.48. Федеральний антимонопольний орган, його територіальні органи
1. Федеральний антимонопольний орган, його територіальні органи розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 14.3, 14.6, частинами 1 і 2 статті 14.8, статтею 14.9, частиною 2 статті 19.5, статтею 19.8 цього Кодексу. 2. Розглядати справи про адміністративні правопорушення від імені органів, зазначених у частині 1 цієї статті, має право: 1) керівник
- § 2. Принципи і гарантії виборчого права
Принципи виборчого права діляться на три групи. Перша включає вихідні принципи виборів як політико-правового інституту, другий - принципи організації виборів, третя - принципи правового становища громадян у сфері виборів. Вихідні принципи виборів конкретизуються в принципах другої і третьої групи. Вихідні принципи виборів. Вихідними для виборів є принципові положення, в
- § 2. Регулювання компетенції органів місцевого самоврядування
У російській правовій науці загальнотеоретичні аспекти проблеми компетенції досить детально розглянуті. І хоча в наукових роботах, присвячених цим питанням, мова йде, як правило, про компетенції державного органу, видається, що містяться в них положення і висновки про поняття, структуру компетенції цілком застосовні і до органів місцевого самоврядування, оскільки, незважаючи на те що
- Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
1. Ad hoc [ад хок] - для даного випадку, для цієї мети 2. Ad referendum [ад референдум] - до доповіді (відкласти для подальшого розгляду) 3. A fortiori [а фортіорі] - тим більше 4. A posteriori [а постеріорі] - на підставі досвіду, з виниклою пізніше точки зору 5. A priori [а пріорі] - заздалегідь, попередньо 6. Bona fide [бона ФІДЕ] - чесно, сумлінно 7. Causa [кауза] -
- 2. Свобода договорів
Свобода договорів разом з рівністю учасників цивільних відносин і рядом інших принципів відноситься ст. 1 ГК до числа основних засад цивільного законодавства. Всі вони тісно пов'язані між собою. Немає сумнівів у тому, що свобода договорів перетвориться на фікцію, якщо тільки всі інші основні принципи не будуть реалізовані в цивільному законодавстві та практиці його застосування. Сенс
- 6. Обов'язкове укладення договорів
Спеціальна стаття Цивільного кодексу (445) присвячена одному з варіантів формування договорів. Вже з її назви ("Укладення договору в обов'язковому порядку") видно, що вона являє собою виняток із загальних правил, які закріплюють автономію волі сторін при укладанні договорів. Як вже неодноразово зазначалося, в нашій країні протягом тривалого часу ситуація в цивільному
- 3. Особливості правового регулювання
З введенням в дію частини другої Цивільного кодексу Російської Федерації (1 березня 1996) втратили силу всі численні типові договори і правила побутового прокату, а також інші підзаконні нормативні акти, прийняті в радянський період. Такий висновок випливає з аналізу ст. 625 ГК, що не допускає застосування до відносин, пов'язаних з прокатом майна, будь-яких інших правил крім тих,
- Стаття 12. Обов'язки поліції
Коментар до статті 12 Перераховані в цій статті та інші обов'язки поліції в межах своєї компетенції відповідно до займаної посади виконують співробітники поліції. Коментар до пункту 1 цієї статті 1.1. Порядок реалізації даного обов'язку врегульовано Інструкцією про порядок прийому, реєстрації та дозволу в органах внутрішніх справ Російської Федерації
- Тема 3.3. Суб'єкти адміністративного права
Загальне поняття суб'єкта адміністративного права Суб'єкт адміністративного права - це учасник суспільних відносин, що володіє певними правами і обов'язками, якими він наділений у зв'язку з необхідністю реалізації своїх життєвих потреб. В адміністративному праві його норми реалізуються громадянами, державними органами, громадськими об'єднаннями та іншими, які і є
- § 9. Адміністративні правопорушення в галузі торгівлі та фінансів
Торгівля - галузь господарської діяльності, призначенням якої є забезпечення процесу переміщення товарів зі сфери виробництва в сферу споживання. Під фінансовими (фр. finance від СР-лат. Fmancia - дохід) відносинами слід розуміти суспільні відносини у сферах акумуляції та перерозподілу грошових коштів. За допомогою фінансової діяльності забезпечуються
|