Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
А.Б. Агапов. Постатейний коментар до кодексу російської федерації про адміністративні правопорушення. Розширений, з використанням матеріалів судової практики, 2004 - перейти до змісту підручника

Стаття 23.49. Органи державної інспекції з торгівлі, якості товарів і захисту прав споживачів


1. Органи державної інспекції з торгівлі, якості товарів і захисту прав споживачів розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 10.8 (в частині порушення правил зберігання та реалізації продуктів тваринництва), 14.2, 14.4 - 14.8, 14.15, частиною 3 статті 14.16, статтею 19.14 (в частині реалізації, обліку та зберігання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння або виробів, що їх містять) цього Кодексу.
2. Розглядати справи про адміністративні правопорушення від імені органів, зазначених у частині 1 цієї статті, має право:
1) головний державний інспектор Російської Федерації з торгівлі, його заступники;
2) начальники територіальних управлінь державної інспекції з торгівлі, якості товарів і захисту прав споживачів, їх заступники.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 23.49. Органи державної інспекції з торгівлі, якості товарів і захист прав споживачів "
  1. 3. Застава
    органи. Держкоммайна РФ затвердив 21 квітня 1994 Тимчасове положення про узгодження заставних угод. У ньому міститься перелік доданих при зверненні за отриманням дозволу документів, включаючи перелік майна, що закладається із зазначенням його базової вартості, проект договору про заставі та ін На Держкоммайна покладено обов'язок вести реєстр заставних угод, в який у
  2. § 1. Економічна основа місцевого самоврядування
    органи, що входять в систему публічної влади, і вирішують вони передусім завдання публічно-правового характеру. Цілком логічно припустити, що вони повинні володіти власними матеріальними і фінансовими ресурсами в розмірі, достатньому для реалізації їх функцій. Хоча є й інші точки зору. Так, на думку А.А. Акмалова, "не може розглядатися як загальний принцип організації місцевого
  3. 3.3. Приватноправове уніфікація і lex mercatoria
    стаття Б. Гольдмана у журналі" Archives de philosophie du droit ". Paris: Sirey, 1964. P. 177, etс. Filip De Ly. Lex Mercatoria and Unification of Law in the European Union / / Towards a European Civil Code. Second edition. P. 41 - 54. Вона виникла під впливом позитивних і негативних факторів. До числа перших відносяться бурхливий розвиток після Другої світової війни міжнародного комерційного
  4. Стаття 12. Обов'язки поліції
    стаття 141 КПК РФ називається "Заява про злочин". Порядку прийняття заяви про явку з повинною присвячена наступна стаття, яка так і називається "Явка з повинною". У ній законодавець посилається на ч. 3 ст. 141 КПК РФ. Однак нічого не говорить про те, що на порядок прийняття явки з повинною поширюється і ч . 4 ст. 141 КПК РФ. Тому видається, що ч. 4 ст. 141 КПК РФ не має
  5. Тема 5.2. Трудові правовідносини
    статтях КЗпП термін «трудовий договір »сусідить з терміном« контракт ». Таке сусідство означає, що законодавець не бачить відмінностей між трудовим договором і контрактом. Тому якщо укладається трудовий договір на невизначений термін, то можна вважати, що працівник має не обмежений строком контракт із підприємством. Укладення контракту на певний термін означає висновок термінового
  6. 1. Загальні питання застосування методу прямого внутрінаціонального регулювання
    органи управління. Однак з цілої низки політичних і економічних причин держава не може зайти настільки далеко і , надавши в розпорядження іноземної особи вітчизняні організаційно-правові форми юридичних осіб, повністю (без всяких обмежень і вилучень) поширити на діяльність такого роду компаній матеріальні норми своєї
  7. Межі втручання держави в приватну власність. Деякі практичні питання
    органи держави (природно, крім суду і агентства з неспроможності). Зовсім ще юний автор уже впевнений (і ця впевненість підтримується в ньому оточуючими), що органи держави мають якісь чудові властивості не зазначеної ним , втім, природи, що дозволяють їм усувати порушення одним фактом своєї присутності. Безліч інших теорій завершуються цілком у щедрінського дусі
  8. Глава 15. речових ЕФЕКТ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ
    органи державної реєстрації не повинні брати на себе захист прав приватних осіб, у тому числі першого покупця, який має право вимагати виконання договору. Якщо він цього не робить, то тим менше підстав захищати його державному органу. По-друге, другий покупець позбавляється права на вимоги з договору , який після відмови в реєстрації виявляється неукладеним. По-третє
  9. Глава 19. захисту володіння І РЕСТИТУЦІЯ
    стаття "Про захист володіння", опублікована в журналі "Закон" в грудні 1997 р. Тоді ніякої літератури про володіння, крім робіт початку XX в. (і невеликої кількості історичних досліджень), не було. Згодом з цієї статті виросли глави цієї книги, присвячені володінню. Втім, відтоді вийшло безліч самих різних робіт про володіння, про реституцію і пр. На поверхні лежать відмінності
  10. Стаття 13. Права поліції
    стаття передбачає права поліції. У пояснювальній записці до проекту коментованого Закону зазначалося, що права поліції максимально конкретизовані; виключені деякі норми, що не мають чіткого юридичного змісту і дозволяють довільно (без необхідних підстав, належної процедури і дотримання певних термінів) обмежувати права громадян і організацій, а також які стосуються не