Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
А.Б. Агапов. Постатейний коментар до кодексу російської федерації про адміністративні правопорушення. Розширений, з використанням матеріалів судової практики, 2004 - перейти до змісту підручника

Стаття 23.5. Податкові органи


1. Податкові органи розглядають справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 14.5 (в частині продажу товарів, виконання робіт і надання послуг без застосування контрольно-касових машин), статтями 15.1, 15.2 цього Кодексу.
2. Розглядати справи про адміністративні правопорушення від імені органів, зазначених у частині 1 цієї статті, має право:
1) керівник федерального органу виконавчої влади, уповноваженого у сфері податків і зборів, його заступники;
2) керівники територіальних органів федерального органу виконавчої влади, уповноваженого у сфері податків і зборів, в суб'єктах Російської Федерації, їх заступники;
3) керівники територіальних органів федерального органу виконавчої влади, уповноваженого в сфері податків і зборів, у містах, районах.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 23.5. Податкові органи "
  1. § 13. Інші форми безпосереднього здійснення населенням місцевого самоврядування та участі у його здійсненні.
    Податків і зборів, комунальних та інших платежів у порядку, встановленому відповідно бюджетним та податковим законодавствами Російської Федерації; про прийняття правових актів з управління майновими об'єктами, що знаходяться у власності муніципального освіти; про укладення угод; про заходи , що вживаються для ліквідації надзвичайних подій, що загрожують життю і здоров'ю
  2. § 1. Підряд
    податковому Комерційне право. Ч. I. Под ред. В.Ф. Попондопуло, В.Ф. Яковлевої. - СПб., С.-Петербурзький університет, 1997. С. 287 та іншому спеціальному законодавстві в цілому ряді випадків по-різному визначається правова доля доходів, отриманих за такими різними правовими підставами, як підрядні договори або договори про надання послуг. Предметом договорів про надання послуг є
  3. § 3. Розгляд економічних спорів арбітражними судами
    стаття / / Збірник постанов Президії Вищого Арбітражного Суду Російської Федерації. Вип. 1. Питання підвідомчості і підсудності. М., 1996. С. 2. [10] Постанови Президії Вищого Арбітражного Суду РФ по конкретних справах публікуються в щомісячному журналі «Вісник Вищого Арбітражного Суду РФ» під рубриками, відбивають певні категорії економічних суперечок.
  4. § 3. Правове становище селянського (фермерського) господарства
    податкова політика у сфері агропромислового виробництва; 3) захист інтересів вітчизняного товаровиробника при здійсненні зовнішньоекономічної діяльності; 4) розвиток соціальної сфери села; 5) розвиток науки і здійснення наукової діяльності в сфері агро-промислового виробництва. В основі формування ринку сільськогосподарської продукції, сировини і продовольства лежать принципи
  5. § 1. Законодавство про оподаткування підприємців та поняття платника податків
    податкового статусу підприємця в сучасній Росії являє собою складну систему правових актів федерального, регіонального та муніципального рівнів законодавства, далеко не вільну від недоліків. Такі явища, як прогалини і суперечливість притаманні не тільки всій системі податкового регулювання, а й окремим податковим законам. Часткові зміни, що вносяться протягом шести
  6. § 2. Права, обов'язки і відповідальність платників податків
    податкової системи в РФ ». Серед них присутні права як процесуального (право знайомитися з актами податкових перевірок, робити пояснення щодо обчислення та сплати податків і за актами проведених перевірок), так і матеріального характеру (право на судову і адміністративну захист платника податків, право на податкові пільги, право на відстрочку і розстрочку податкових платежів). Серед прав
  7. § 1. Поняття і принципи місцевого самоврядування. Моделі взаємовідносин державної влади і місцевого самоврядування
    стаття 3, частини 2 і 3; статті 12 і 130, частина 1, Конституції Російської Федерації). Відповідно до статті 130 (частина 2) Конституції Російської Федерації місцеве самоврядування - як публічна (муніципальна) влада - здійснюється громадянами шляхом референдуму, виборів, інших форм прямого волевиявлення, через виборні та інші органи місцевого самоврядування ".
  8. § 3. Визначення повноважень органів державної влади у сфері місцевого самоврядування
    податків тощо Встановлення федеральних гарантій виборчих прав громадян під час виборів органів місцевого самоврядування та посадових осіб місцевого самоврядування. На федеральному рівні прийнятий Федеральний закон "Про основні гарантії виборчих прав і права на участь у референдумі громадян Російської Федерації" (в редакції Федеральних законів від 27 вересня 2002 р. N 119-ФЗ, від 24 грудня
  9. § 2. Форми опосередкованої участі населення у здійсненні муніципальної влади
    податкової та соціально-економічній політиці. Міська Дума м. Калуги рішенням від 28 січня 1997 р. N 5 утворила свій структурний підрозділ - Комітет з бюджетно-фінансової і податкової політики . Пермська міська Дума рішенням від 14 лютого 1995 р. N 11 утворила свій структурний підрозділ - Комітет з питань бюджету, економічної політики і податків. --- ---
  10. § 2. Фінансові ресурси муніципальних утворень
    статтях бюджету. У місцевих бюджетах окремо передбачаються доходи, що направляються на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування щодо вирішення питань місцевого значення, та субвенції, надані для забезпечення здійснення органами місцевого самоврядування окремих державних повноважень, переданих їм федеральними законами і законами суб'єктів Російської Федерації, а