Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
А.Б. Агапов. Постатейний коментар до кодексу російської федерації про адміністративні правопорушення. Розширений, з використанням матеріалів судової практики, 2004 - перейти до змісту підручника

Стаття 5.17. Неподання або неопублікування звіту, відомостей про надходження та витрачання коштів, виділених на підготовку і проведення виборів, референдуму


(в ред. Федерального закону від 04.07.2003 N 94-ФЗ)
1. Ненадання кандидатом, особою, яка є кандидатом, особою, обраною депутатом або на іншу виборну посаду, або виборчим об'єднанням, виборчим блоком, ініціативної групою з проведення референдуму, іншою групою учасників референдуму, кредитною організацією у встановлений законом термін звіту, відомостей про джерела і про розміри коштів, перерахованих у виборчий фонд, фонд референдуму, і про всіх вироблених витратах на проведення виборчої кампанії, кампанії референдуму, неповне надання відповідно до закону таких відомостей або надання недостовірних звіту, відомостей -
тягнуть накладення адміністративного штрафу на кандидата, на обличчя, є кандидатом, на особу, обрану депутатом або на іншу виборну посаду, на уповноваженого представника з фінансових питань виборчого об'єднання, виборчого блоку, ініціативної групи з проведення референдуму, іншої групи учасників референдуму, на посадову особу кредитної організації в розмірі від двадцяти до двадцяти п'яти мінімальних розмірів оплати праці.
2. Ненадання, не передбачене законом неповне надання чи несвоєчасне надання головою виборчої комісії, комісії референдуму в засоби масової інформації для опублікування відомостей про надходження та витрачання коштів виборчих фондів, фондів референдуму або фінансових звітів кандидатів, зареєстрованих кандидатів, виборчих об'єднань, виборчих блоків -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу в розмірі від десяти до двадцяти мінімальних розмірів оплати праці.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 5.17. Ненадання або неопублікування звіту, відомостей про надходження та витрачання коштів, виділених на підготовку і проведення виборів, референдуму "
  1. § 2. Розрахунки і кредитування
    Загальна характеристика і система договорів у сфері розрахунків і кредитування. Розрахункові операції являють собою акти виконання зобов'язань. Умова про платіж входить у зміст будь-якого возмездного договору про продаж товарів, виконанні робіт, наданні послуг. Але платежі в безготівковій формі, а в ряді випадків і платежі готівкою, обумовлюють необхідність укладення спеціальних
  2. § 2. Фінансові ресурси муніципальних утворень
    За справедливим зауваженням Президента Російської Федерації, "великою проблемою місцевого самоврядування залишається недостатність його власної доходної бази. Але саме з місцевих органів влади населення запитує і за виконання федеральних законів, таких як Закон про ветеранах, і за роботу житлово-комунального господарства, і за дуже багато чого, багато чого іншого ". Сукупність місцевих фінансових
  3. § 6. Договір банківського рахунку
    Поняття та ознаки договору банківського рахунку. Відповідно до ст. 845 ЦК за договором банківського рахунку банк зобов'язується приймати і зараховувати що поступають на рахунок, відкритий клієнтові (власникові), грошові кошти, виконуючи розпорядження клієнта про перерахування і видачу відповідних сум з рахунка та проведення інших операцій за рахунком. Які з цього договору відносини пов'язані з
  4. Стаття 12. Обов'язки поліції
    Коментар до статті 12 Перераховані в цій статті та інші обов'язки поліції в межах своєї компетенції відповідно до займаної посади виконують співробітники поліції. Коментар до пункту 1 цієї статті 1.1. Порядок реалізації даного обов'язку врегульовано Інструкцією про порядок прийому, реєстрації та дозволу в органах внутрішніх справ Російської Федерації
  5. § 5. Конституційна економіка у сфері бюджету
    Запитання про поділ влади у сфері бюджетної політики, порядок формування бюджету, процедуру його проходження через парламент розглядалися в попередніх розділах Підручника. Тут же зупинимося більш детально на аналізі бюджету з точки зору конституційної економіки. Як вже було зазначено, конституції вимагають, щоб всі доходи і видатки держави включалися до бюджету. Це загальний принцип,
  6. § 4. Висування кандидатів і їх реєстрація
    Головні дійові особи виборчої кампанії - кандидати в депутати та на виборні посади. Вступники вибори громадяни набувають статусу кандидатів через процедуру висунення. Після їх реєстрації відповідною виборчою комісією вони знаходять статус зареєстрованих кандидатів. Висування кандидатів. Законом встановлений період, що включає висунення кандидатів, списків
  7. § 6. Фінансування виборів
    Фінансування виборів здійснюється у двох напрямках: 1) фінансове забезпечення підготовки і проведення виборів, діяльності виборчих комісій, інших суб'єктів, задіяних у даному процесі; 2) фінансування передвиборних кампаній кандидатів, виборчих об'єднань, блоків . Фінансове забезпечення підготовки і проведення виборів. Витрати, пов'язані з підготовкою та проведенням
  8. § 4. Контрольний орган муніципального освіти
    Принципова можливість створення муніципальними утвореннями власних контрольних органів випливає зі змісту Конституції РФ. БК РФ в п. 2 ст. 265 підтверджує право представницьких органів місцевого самоврядування на створення власних контрольних органів для проведення зовнішнього аудиту бюджетів. Згідно ст. 153 БК РФ представницькі органи місцевого самоврядування формують і
  9. § 2. Місцева адміністрація
    Термін "місцева адміністрація" рівнозначний терміну "виконавчо-розпорядчий орган муніципального освіти". Виконавчо-розпорядчий орган є постійно діючим органом місцевого самоврядування. Законодавство не містить норм про можливість і порядок припинення повноважень місцевої адміністрації. Інститут припинення повноважень передбачений лише для посадових осіб
  10. § 2. Місцевий бюджет
    Місцевий бюджет - форма освіти і витрати фонду грошових коштів, призначених для фінансового забезпечення завдань і функцій місцевого самоврядування. Кожне муніципальне утворення має власний місцевий бюджет. Бюджет муніципального району та зведення бюджетів поселень, що входять до складу муніципального району, складають консолідований бюджет муніципального району - зведення бюджетів