Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
Президент Російської Федерації. Кодекс РФ про адміністративні правопорушення (ред. від 02.04.2012), 2012 - перейти до змісту підручника

Стаття 5.63. Порушення законодавства про організацію надання державних та муніципальних послуг (введена Федеральним законом від 03.12.2011 N 383-ФЗ)


1. Порушення посадовою особою федерального органу виконавчої влади або органу державного позабюджетного фонду Російської Федерації або співробітником багатофункціонального центру надання державних та муніципальних послуг порядку надання державної послуги, що надається федеральним органом виконавчої влади або державним позабюджетним фондом Російської Федерації, що спричинило ненадання державної послуги заявникові або надання державної послуги заявнику з порушенням встановлених строків, за винятком випадків, передбачених частиною 2 цієї статті, якщо ці дії (бездіяльність) не містять кримінально караного діяння, -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу в розмірі від трьох тисяч до п'яти тисяч рублів .
2. Вимога посадовою особою федерального органу виконавчої влади або органу державного позабюджетного фонду Російської Федерації або співробітником багатофункціонального центру надання державних та муніципальних послуг для надання державних послуг, що надаються федеральним органом виконавчої влади або державним позабюджетним фондом Російської Федерації, документів та (або) плати, не передбачених федеральними законами та прийнятими відповідно до них іншими нормативними правовими актами Російської Федерації, якщо ці дії не містять кримінально караного діяння, -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу в розмірі від п'яти тисяч до десяти тисяч рублів.
3. Порушення посадовою особою, наділеним повноваженнями щодо розгляду скарг на порушення порядку надання державної або муніципальної послуги, порядку або строків розгляду скарги або незаконна відмова або ухилення вказаної посадової особи від прийняття її до розгляду -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу у розмірі від двадцяти тисяч до тридцяти тисяч рублів.
Федеральним законом від 21.07.2011 N 252-ФЗ з 1 вересня 2012 року глава 6 буде доповнена статтею 6.17.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 5.63. Порушення законодавства про організацію надання державних та муніципальних послуг (введена Федеральним законом від 03.12.2011 N 383-ФЗ) "
  1. Глава 5. ГАРАНТІЇ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
    статтях даного Федерального закону, а також в інших федеральних законах. Під юридичними гарантіями місцевого самоврядування розуміються гарантії, закріплені в законодавстві. Основними з них є: 1. Заборона на обмеження прав місцевого самоврядування. Місцеве самоврядування в Російській Федерації гарантується забороною на обмеження прав місцевого самоврядування, встановлених
  2. § 13. Інші форми безпосереднього здійснення населенням місцевого самоврядування та участі у його здійсненні.
    Порушення даного правила нормативні правові акти, що зачіпають права, свободи та обов'язки людини і громадянина, не можуть застосовуватися (ч. 3 ст. 15 Конституції Російської Федерації). Інформування громадян органами місцевого самоврядування про прийнятих рішеннях може здійснюватися за допомогою оприлюднення інформації: про вступ на посаду або про відставку керівників органів
  3. § 2. Принципи і гарантії виборчого права
    порушення принципу рівного виборчого права внаслідок підроблення бюлетенів). Замислимося, чи не підриває дана законодавча міра і принцип рівних виборів? Напевно, більш виправданим було б активне використання в подібних випадках існуючих охоронних інститутів. 11. Надання кандидатам, виборчим об'єднанням, групам виборців права на безкоштовне, рівний час в
  4. § 3. Правове становище селянського (фермерського) господарства
    порушень законодавства РФ, у разі порушення норм і правил анулювати ліцензії на здійснення Комерційне право. Ч. II. Под ред. В.Ф. Попондопуло, В.Ф. Яковлевої. - СПб., С.-Петербурзький університет, 1998. С. 346 окремих видів діяльності або зупиняти їх дію, притягати до адміністративної відповідальності осіб, які допустили такі порушення законодавства.
  5. § 1. Законодавство про оподаткування підприємців та поняття платника податків
    порушених конституційних прав до Конституційного Суду РФ. Незважаючи на неоднозначність деяких рішень Конституційного Суду РФ з податкових справах, значення їх для правозастосовчої практики величезно [2]. Комерційне право. Ч. II. Под ред. В.Ф. Попондопуло, В.Ф. Яковлевої. - СПб., С.-Петербурзький університет, 1998. С. 415 Відправною точкою для аналізу податкового статусу підприємця
  6. § 2. Регулювання компетенції органів місцевого самоврядування
    статтях, з відповідними нормами Федерального закону 1995 р., не можна не відзначити, що багато в чому вони перетинаються, і в обох Законах поряд з господарськими питаннями до питань місцевого значення відносяться і соціальні питання (забезпечення житлом, бібліотечна справа, транспорт), і питання забезпечення безпеки громадян (попередження та ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій, заходи
  7. § 5. Форми державного контролю за місцевим самоврядуванням
    порушень вимог законів з питань здійснення органами місцевого самоврядування або посадовими особами місцевого самоврядування окремих державних повноважень уповноважені державні органи мають право давати письмові приписи щодо усунення таких порушень, обов'язкові для виконання органами місцевого самоврядування та посадовими особами місцевого самоврядування. Органи
  8. § 2. Форми опосередкованої участі населення у здійсненні муніципальної влади
    порушенням ст. 12 Конституції і законодавства Російської Федерації. Колегія зазначила, що згідно з п. п. 2, 3 ст. 53 Статуту Іркутської області відносини органів державної влади області та органів місцевого самоврядування будуються на принципах співпраці та самостійності у вирішенні питань власної компетенції; органи державної влади області за погодженням з органами
  9. § 2. Фінансові ресурси муніципальних утворень
    статтях бюджету. У місцевих бюджетах окремо передбачаються доходи, що направляються на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування щодо вирішення питань місцевого значення, та субвенції, надані для забезпечення здійснення органами місцевого самоврядування окремих державних повноважень, переданих їм федеральними законами і законами суб'єктів Російської Федерації, а
  10. СПИСОК
    стаття / / Місцеве самоврядування в Російській Федерації: Зб. нормативних актів. М., 1998. Лаптєва Л.Є. Земські установи в Росії. М., 1993. Ларькина А.П. Органи територіального громадського самоврядування. Саранськ, 1993. Легорнев С. Муніципальна власність як основа реального самоврядування / / Житлове та комунальне господарство. 1993. N 1. Лексин В.М., Швецов А . Н. Держава і