Головна
ГоловнаЦивільне, підприємницьке, сімейне, міжнародне приватне правоЦивільне право → 
« Попередня Наступна »
Президенти Російської Федерації Б. ЄЛЬЦИН і В.ПУТІН. Цивільний кодекс Російської Федерації (зі змінами від 20.04.2012г.). Частина друга, 2012 - перейти до змісту підручника

Стаття 722. Гарантія якості роботи


1. У разі, коли законом, іншим правовим актом, договором підряду або звичаями ділового обороту передбачений для результату роботи гарантійний термін, результат роботи повинен протягом усього гарантійного терміну відповідати умовам договору про якість (пункт 1 статті 721).
2. Гарантія якості результату роботи, якщо інше не передбачено договором підряду, поширюється на все, що становить результат роботи.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 722. Гарантія якості роботи "
  1. § 13. Інші форми безпосереднього здійснення населенням місцевого самоврядування та участі у його здійсненні.
    Гарантій здійснення цього права. У ряді федеральних законів (наприклад, "Про інформацію, інформаційні технології та захист інформації") і указів Президента Російської Федерації містяться окремі положення, спрямовані на реалізацію зазначеного права. Однак у них в основному регулюються відносини, що виникають при формуванні та використанні інформаційних ресурсів і при захисті інформації.
  2. § 2. Місцеве самоврядування як основа конституційного ладу
    стаття 3, частини 1 і 2; статті 12 і 131, частина 1). Крім того, встановивши, що у разі, якщо населення відмовилося від реалізації на своїй території права на організацію місцевого самоврядування, на даній території здійснюється державна влада Курської області, законодавець Курської області виходив з можливості створення сільських та селищних органів державної влади. Тим часом в
  3. § 1. Підряд
    гарантії при вивільненні, звільнення, хвороби і т. д., право на відпустку і компенсації і т. д., підрядний ж договір заснований на юридичній рівності сторін і грунтується на принципі віднесення ризику загибелі робіт та їх результату на підрядника. Навіть цей короткий перелік основних відмінностей підряду і трудового договору дозволяє провести чітке розмежування цих інститутів різних галузей права.
  4. § 3. Розгляд економічних спорів арбітражними судами
    стаття / / Збірник постанов Президії Вищого Арбітражного Суду Російської Федерації. Вип. 1. Питання підвідомчості і підсудності. М., 1996. С. 2. [10] Постанови Президії Вищого Арбітражного Суду РФ по конкретних справах публікуються в щомісячному журналі «Вісник Вищого Арбітражного Суду РФ» під рубриками, відбивають певні категорії економічних суперечок.
  5. § 3. Правове становище селянського (фермерського) господарства
    гарантує товаровиробникам оплату сільськогосподарської продукції, сировини і продовольства для державних потреб за цінами і в строки, що визначаються договорами. Державні замовники надають товаровиробникам (постачальникам) сільськогосподарської продукції, сировини і продовольства для державних потреб матеріальні та фінансові (включаючи валютні) ресурси для закупівлі
  6. § 1. Поняття і принципи місцевого самоврядування. Моделі взаємовідносин державної влади і місцевого самоврядування
    стаття 3, частини 2 і 3; статті 12 і 130, частина 1, Конституції Російської Федерації). Відповідно до статті 130 (частина 2) Конституції Російської Федерації місцеве самоврядування - як публічна (муніципальна) влада - здійснюється громадянами шляхом референдуму, виборів, інших форм прямого волевиявлення, через виборні та інші органи місцевого самоврядування ".
  7. § 2. Регулювання компетенції органів місцевого самоврядування
    статтях, з відповідними нормами Федерального закону 1995 р., не можна не відзначити, що багато в чому вони перетинаються, і в обох Законах поряд з господарськими питаннями до питань місцевого значення належать і соціальні питання (забезпечення житлом, бібліотечна справа, транспорт), і питання забезпечення безпеки громадян (попередження та ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій, заходи
  8. § 2. Форми опосередкованої участі населення у здійсненні муніципальної влади
    гарантується місцеве самоврядування. Згідно ст. 105 Конституції Республіки Бурятія місцеве самоврядування здійснюється в міських, сільських поселеннях та на інших територіях з урахуванням історичних та інших місцевих традицій і є самостійним у визначенні своєї структури та реалізації своїх повноважень . Отже, на підставі даної статті муніципальні освіти в Республіці
  9. § 2. Фінансові ресурси муніципальних утворень
    статтях бюджету. У місцевих бюджетах окремо передбачаються доходи, що направляються на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування щодо вирішення питань місцевого значення, та субвенції, надані для забезпечення здійснення органами місцевого самоврядування окремих державних повноважень, переданих їм федеральними законами і законами суб'єктів Російської Федерації, а
  10. СПИСОК
    стаття / / Місцеве самоврядування в Російській Федерації: Зб. нормативних актів. М., 1998. Лаптєва Л.Є. Земські установи в Росії. М., 1993. Ларькина А.П. Органи територіального громадського самоврядування. Саранськ, 1993. Легорнев С. Муніципальна власність як основа реального самоврядування / / Житлове та комунальне господарство. 1993. N 1. Лексин В.М., Швецов О.М. Держава і