Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
А.Б. Агапов. Постатейний коментар до кодексу російської федерації про адміністративні правопорушення. Розширений, з використанням матеріалів судової практики, 2004 - перейти до змісту підручника

Стаття 8.17. Порушення регламентують діяльність у внутрішніх морських водах, територіальному морі, на континентальному шельфі і (або) у винятковій економічній зоні Російської Федерації правил (стандартів, норм) або умов ліцензії


1. Порушення правил (стандартів, норм) безпечного проведення пошуку, розвідки або розробки мінеральних (неживих) ресурсів, бурових робіт чи умов ліцензії на водокористування, на регіональне геологічне вивчення, пошук, розвідку або розробку, а також правил (стандартів, норм) використання або охорони мінеральних (неживих) ресурсів внутрішніх морських вод, територіального моря, континентального шельфу і (або) виключної економічної зони Російської Федерації -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від ста до ста п'ятдесяти мінімальних розмірів оплати праці з конфіскацією судна та інших знарядь вчинення адміністративного правопорушення чи без такої; на юридичних осіб - від однієї тисячі до двох тисяч мінімальних розмірів оплати праці з конфіскацією судна та інших знарядь вчинення адміністративного правопорушення чи без такої.
2. Порушення правил видобутку (промислу) водних біологічних (живих) ресурсів та їх охорони чи умов ліцензії на водокористування, дозволи (ліцензії) на промисел водних біологічних (живих) ресурсів внутрішніх морських вод, територіального моря, континентального шельфу і (або) виключної економічної зони Російської Федерації -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від однієї другої до одного розміру вартості водних біологічних (живих) ресурсів, що з'явилися предметом адміністративного правопорушення, з конфіскацією судна та інших знарядь вчинення адміністративного правопорушення чи без такої ; на посадових осіб - від одного до півтораразового розміру вартості водних біологічних (живих) ресурсів, що з'явилися предметом адміністративного правопорушення, з конфіскацією судна та інших знарядь вчинення адміністративного правопорушення чи без такої; на юридичних осіб - від дворазового до триразового розміру вартості водних біологічних (живих ) ресурсів, що з'явилися предметом адміністративного правопорушення, з конфіскацією судна та інших знарядь вчинення адміністративного правопорушення чи без такої.
3. Самовільна прокладка або висновок на територію Російської Федерації підводних кабелів, трубопроводів або тунелів, а так само порушення правил їх прокладки, виведення на територію Російської Федерації або експлуатації у внутрішніх морських водах, територіальному морі, на континентальному шельфі і (або) у винятковій економічній зоні Російської Федерації -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від ста п'ятдесяти до двохсот мінімальних розмірів оплати праці з конфіскацією судна та інших знарядь вчинення адміністративного правопорушення чи без такої; на юридичних осіб - від двох тисяч до трьох тисяч мінімальних розмірів оплати праці з конфіскацією судна та інших знарядь вчинення адміністративного правопорушення чи без такої.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 8.17. Порушення регламентують діяльність у внутрішніх морських водах, територіальному морі, на континентальному шельфі і (або) у винятковій економічній зоні Російської Федерації правил (стандартів, норм) або умов ліцензії "
  1. § 2. Види джерел МПП
    стаття і окремі положення деяких інших розділів Закону являють собою нормативний масив, що був у відповідних розділах Основ цивільного законодавства 1961 і 1991 рр.., А також цивільних кодексах союзних республік, зокрема ЦК УРСР 1964 р., що стосується МПП, проте істотно доповнений новими колізійними принципами та правовими рішеннями сучасного характеру.
  2. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    стаття з проекту Кодексу була виключена. Цим частково пояснюється те, що в § 4 гл. 37 ГК вирішуються лише самі загальні питання про договори підряду на виконання проектних та вишукувальних робіт. * (449) У строгому сенсі мірою цивільно-правової відповідальності є лише остання з названих санкцій, а саме стягнення збитків. * (450) СЗ РФ. 1999. N 9. Ст. 1096. * (451) СЗ РФ. 1994. N 34.
  3. 3. Застава
    порушень з боку третіх осіб і в цьому відношенні схоже з правом власності ". У своїх міркуваннях автори спираються на ст. 316 ЦК Республіки Казахстан (у російському ГК - ст. 347), що наділяє заставодержателя правом витребувати вибув з володіння його самого або заставодавця (боржника) предмет застави у особи, володіння якого цим предметом незаконно. --- ---
  4. Стаття 252. Забруднення морського середовища Коментар до статті 252
    статтях про відповідальність за екологічні злочини не робиться жодної різниці між "шкодою здоров'ю" (ст. ст. 246, 248, 250, 254 та ін КК РФ) і "істотною шкодою здоров'ю" (ч. 1 ст. 247, ч. 2 ст. 252 КК РФ). Не проводиться такої відмінності і в Постанові Пленуму Верховного Суду РФ від 5 листопада 1998 р. "Про практику застосування судами законодавства про відповідальність за екологічні
  5. Стаття 253. Порушення законодавства Російської Федерації про континентальний шельф про виключній економічній зоні Російської Федерації Коментар до статті 253
    стаття складається з двох частин, які передбачають різні за своїми об'єктивними і суб'єктивними ознаками злочину. Частина 1 ст. 253 КК РФ передбачає відповідальність за порушення законодавства про континентальний шельф Російської Федерації та виключній економічній зоні Російської Федерації, не є екологічними злочинами. Ці порушення посягають на відносини по
  6. Стаття 12. Обов'язки поліції
    стаття 141 КПК РФ називається "Заява про злочин". Порядку прийняття заяви про явку з повинною присвячена наступна стаття, яка так і називається "Явка з повинною". У ній законодавець посилається на ч. 3 ст. 141 КПК РФ. Однак нічого не говорить про те, що на порядок прийняття явки з повинною поширюється і ч. 4 ст. 141 КПК РФ. Тому видається, що ч. 4 ст. 141 КПК РФ не має
  7. Стаття 13. Права поліції
    стаття КПК України. У КПК РФ відсутня правова основа такого виклику. У ньому йдеться про виклик підозрюваного, обвинуваченого, потерпілого і свідка. А такі з'являються лише після порушення кримінальної справи. 3.6. Відсутність в КПК РФ правової основи виклику особи до органу дізнання на стадії порушення кримінальної справи є перешкодою для здійснення його подальшого приводу. Ні з
  8. § 2. Регулювання деліктних відносин в Російській Федерації
    порушення авторських або інших особистих немайнових прав, пред'явлення в нашому суді вимог про відшкодування моральної шкоди в рамках захисту честі та гідності, ділової репутації та іншого було б неможливо, навіть якби такі дії відбулися за кордоном і по праву відповідної країни вони розглядалися як засновані на законі. У нинішніх же умовах відшкодування моральної шкоди -
  9. § 2. Трудові відносини у сфері міжнародного господарського обороту і колізії права
    стаття, згідно з якою фінське трудове право, законодавство про соціальне забезпечення і сам колективний договір застосовуватимуться на будівельних майданчиках, розташованих за кордоном так само, як і в Фінляндії. Крім того, були регіональні колективні договори, якими охоплювалися трудові відносини фінських працівників, що реалізуються на будівельних майданчиках, наприклад в Лівії, на
  10. 30.3. Управління портами
    порушенням природоохоронного законодавства України, до надання власникам суден або вантажів доста-точного забезпечення відповідних вимог. Відповідальність за збитки, завдані необгрунтованою затримкою судна або вантажу, несуть особи, на вимогу яких відбулося затримання. Розпорядження щодо затримання діє протягом 72 годин. Якщо протягом