Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
А.Б. Агапов. Постатейний коментар до кодексу російської федерації про адміністративні правопорушення. Розширений, з використанням матеріалів судової практики, 2004 - перейти до змісту підручника

Стаття 5.4. Порушення порядку подання відомостей про виборців, учасників референдуму


(в ред. Федерального закону від 04.07.2003 N 94-ФЗ)
Порушення встановленого законом порядку подання відомостей про виборців , учасниках референдуму або подання недостовірних відомостей про виборців, учасників референдуму відповідним виборчим комісіям посадовою особою, на яку законом покладено цей обов'язок, -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від десяти до п'ятдесяти мінімальних розмірів оплати праці.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 5.4. Порушення порядку подання відомостей про виборців, учасників референдуму "
  1. Стаття 142.1. Фальсифікація підсумків голосування Коментар до статті 142.1
    порушення його цілісності, підчистка та ін.); 7) незаконне знищення бюлетенів (фізична втрата бюлетенів під час підрахунку, їх знищення до строку або на порушення порядку, затвердженого ЦВК РФ, виборчими комісіями суб'єктів РФ); 8) завідомо неправильному підрахунку голосів виборців, учасників референдуму (спотворення фактичної кількості голосів виборців (учасників
  2. Стаття 12. Обов'язки поліції
    стаття 141 КПК РФ називається "Заява про злочин". Порядку прийняття заяви про явку з повинною присвячена наступна стаття, яка так і називається "Явка з повинною". У ній законодавець посилається на ч. 3 ст. 141 КПК РФ. Однак нічого не говорить про тому, що на порядок прийняття явки з повинною поширюється і ч. 4 ст. 141 КПК РФ. Тому видається, що ч. 4 ст. 141 КПК РФ не має
  3. § 13. Інші форми безпосереднього здійснення населенням місцевого самоврядування та участі у його здійсненні.
    порушення даного правила нормативні правові акти, що зачіпають права, свободи та обов'язки людини і громадянина, не можуть застосовуватися (ч. 3 ст. 15 Конституції Російської Федерації). Інформування громадян органами місцевого самоврядування про прийнятих рішеннях може здійснюватися за допомогою оприлюднення інформації: про вступ на посаду або про відставку керівників органів
  4. § 4. Адміністративна відповідальність органів та посадових осіб місцевого самоврядування
    порушеннях. Конституцією Російської Федерації (ч. 2 ст. 76) встановлено, що з предметів спільного ведення Російської Федерації і суб'єктів Російської Федерації видаються федеральні закони і прийняті відповідно до них закони та інші нормативні акти суб'єктів Російської Федерації. Згідно ч. 5 ст. 76 Конституції Російської Федерації закони та інші нормативні акти суб'єктів Російської
  5. § 2. Принципи і гарантії виборчого права
    порушення принципу рівного виборчого права внаслідок підроблення бюлетенів). Замислимося , чи не підриває дана законодавча міра і принцип рівних виборів? Напевно, більш виправданим було б активне використання в подібних випадках існуючих охоронних інститутів. 11. Надання кандидатам, виборчим об'єднанням, групам виборців права на безкоштовне, рівний час в
  6. § 3. Освіта та організація діяльності виборчих комісій
    порушення комісією виборчих прав громадян, що спричинило за собою визнання ЦВК РФ, виборчою комісією суб'єкта РФ (в тому числі на підставі рішення суду), недійсними підсумків голосування на відповідній території або результатів виборів; б) невиконання комісією рішення суду або вищестоящої комісії. Компетенція комісій. Повноваження, порядок діяльності виборчих
  7. § 5. Інформаційне забезпечення виборів
    порушення законодавства вести передвиборну агітацію в будь-чиїх інтересах. У день голосування до моменту закінчення голосування на території відповідного виборчого округу забороняється публікація (оприлюднення) даних про результати виборів, в тому числі розміщення таких даних в інформаційно-телекомунікаційних мережах загального користування (включаючи Інтернет). Протягом п'яти днів до дня
  8. § 1. Поняття і принципи місцевого самоврядування. Моделі взаємовідносин державної влади і місцевого самоврядування
    стаття 3, частини 2 і 3; статті 12 і 130, частина 1, Конституції Російської Федерації). Відповідно до статті 130 (частина 2) Конституції Російської Федерації місцеве самоврядування - як публічна (муніципальна) влада - здійснюється громадянами шляхом референдуму, виборів, інших форм прямого волевиявлення, через виборні та інші органи місцевого самоврядування ".
  9. § 2. Форми опосередкованої участі населення у здійсненні муніципальної влади
    порушенням ст. 12 Конституції і законодавства Російської Федерації. Колегія зазначила, що згідно з п. п. 2, 3 ст. 53 Статуту Іркутської області відносини органів державної влади області та органів місцевого самоврядування будуються на принципах співпраці та самостійності у вирішенні питань власної компетенції; органи державної влади області за погодженням з органами
  10. § 2. Фінансові ресурси муніципальних утворень
    статтях бюджету. У місцевих бюджетах окремо передбачаються доходи, що направляються на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування щодо вирішення питань місцевого значення, та субвенції, надані для забезпечення здійснення органами місцевого самоврядування окремих державних повноважень, переданих їм федеральними законами і законами суб'єктів Російської Федерації , а
© 2014-2022  yport.inf.ua