Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
А.Б. Агапов. Постатейний коментар до кодексу російської федерації про адміністративні правопорушення. Розширений, з використанням матеріалів судової практики, 2004 - перейти до змісту підручника

Стаття 6.3. Порушення законодавства у галузі забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення


Порушення законодавства в галузі забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення, що виразилося в порушенні діючих санітарних правил і гігієнічних нормативів, невиконанні санітарно-гігієнічних і протиепідемічних заходів, -
тягне попередження або накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від одного до п'яти мінімальних розмірів оплати праці; на посадових осіб - від п'яти до десяти мінімальних розмірів оплати праці; на юридичних осіб - від ста до двохсот мінімальних розмірів оплати праці.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 6.3. Порушення законодавства в галузі забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення "
  1. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    стаття з проекту Кодексу була виключена. Цим частково пояснюється те, що в § 4 гл. 37 ГК вирішуються лише самі загальні питання про договори підряду на виконання проектних та вишукувальних робіт. * (449) У строгому сенсі мірою цивільно-правової відповідальності є лише остання з названих санкцій, а саме стягнення збитків. * (450) СЗ РФ. 1999. N 9. Ст. 1096. * (451) СЗ РФ. 1994. N 34.
  2. Стаття 246. Порушення правил охорони навколишнього середовища при виробництві робіт Коментар до статті 246
    порушення ". --- --- Бюлетень Верховного Суду РФ. 1999. N 1. Предмет злочину - довкілля в сукупності складових її природних ресурсів. Згідно ст. 1 Федерального закону "Про охорону навколишнього середовища" під навколишнім середовищем розуміється "сукупність компонентів природного середовища, природних і природно-антропогенних об'єктів, а також антропогенних
  3. Стаття 248. Порушення правил безпеки при поводженні з мікробіологічними або іншими біологічними агентами чи токсинами Коментар до статті 248
    порушенні дією або бездіяльністю правил безпеки при поводженні з мікробіологічними або іншими біологічними агентами чи токсинами; настанні наслідків у вигляді шкоди здоров'ю людини або розповсюдженні епідемій або епізоотій або настанні інших тяжких наслідків, причинного зв'язку між діяннями і наслідками. Склад злочину матеріал, злочин вважається
  4. Стаття 250. Забруднення вод Коментар до статті 250
    порушення санітарно-епідеміологічних правил (ст. 236 КК РФ), порушення правил охорони праці (ст. 143 КК РФ). Відносини з охорони вод регулюються Федеральними законами Російської Федерації від 10 січня 2002 р. N 7-ФЗ "Про охорону навколишнього середовища", від 30 березня 1999 N 52-ФЗ "Про санітарно-епідеміологічне благополуччя населення"; Водним кодексом РФ, іншими законами РФ і її суб'єктів,
  5. Стаття 254. Псування землі Коментар до статті 254
    порушення правил поводження з добривами, стимуляторами росту рослин, отрутохімікатами й іншими небезпечними хімічними чи біологічними речовинами при їх зберіганні, використанні або транспортуванні; наслідками у вигляді заподіяння шкоди здоров'ю людини або навколишньому середовищі; причинного зв'язком між діянням і наслідками. Таким чином, склад злочину може мати місце, коли: а) має
  6. Тема 4.2. Правові екологічні вимоги, процедури і відносини з використання природних ресурсів та охорони навколишнього середовища
    стаття встановила, що при здійсненні господарської, управлінської та іншої діяльності, що надає негативний вплив на стан навколишнього природного середовища, державні органи, підприємства , установи, організації, а також громадяни України, іноземні юридичні особи та громадяни, особи без громадянства зобов'язані керуватися принципами: пріоритету охорони життя і
  7. 23.2. Види адміністративного нагляду
    стаття 35 Закону України «Про пожежну безпеку») особи. Щодо останніх необхідно відзначити, що фактичними підставами для залучення підприємств, установ та організацій до адміністративної відповідальності є: порушення встановлених вимог пожежної безпеки, невиконання приписів посадових осіб органів державного пожежного нагляду. Порядок накладення штрафів
  8. 31.4. Адміністративна відповідальність в галузі використання і охорони природних ресурсів
    порушення в цій області передбачена дисциплінарна, майнова, адміністративна та кримінальна відповідальність залежно від вини, екологічного ризику, ступеня екологічної небезпеки діянь осіб. Адміністративна відповідальність за проступки в галузі використання і охорони природних ресурсів передбачена Кодексом України про Адміністративні правопорушення та окремими
  9. 11.1. Загальні положення
    порушенням. Водночас Конституція РФ (ст. 58) встановлює й обов'язок кожного зберігати природу і навколишнє природне середовище, дбайливо ставитися до природних багатств. Конституційні основи екологічного права отримують подальший розвиток і закріплення у федеральних законах, в тому числі в Законі РРФСР «Про охорону навколишнього природного середовища» *, Федеральному законі «Про екологічну
  10. 7.2. Види юридичної відповідальності за порушення законодавства про захист прав споживачів. Загальна характеристика окремих видів відповідальності
    стаття (ст. 5), яка називається "Права та обов'язки виробника (виконавця, продавця) в області встановлення терміну служби, терміну придатності товару (роботи), а також гарантійного терміну на товар (роботу) ". Відповідно до зазначеної статті термін служби - це період, протягом якого виробник (виконавець) зобов'язується забезпечувати споживачеві можливість використання товару (роботи) по
© 2014-2022  yport.inf.ua