1. Здійснення зовнішньоекономічних операцій з товарами, інформацією, роботами, послугами чи результатами інтелектуальної діяльності (правами на них), які можуть бути використані при створенні зброї масового ураження, засобів її доставки, інших видів озброєння і військової техніки або при підготовці і (або) здійсненні терористичних актів і щодо яких встановлено експортний контроль, без спеціального дозволу (ліцензії), якщо такий дозвіл (така ліцензія) обов'язково (обов'язкова), або з порушенням вимог (умов, обмежень), встановлених дозволом (ліцензією), а рівно з використанням дозволу (ліцензії), отриманого (отриманої) незаконно, або з поданням документів, що містять недостовірні відомості, за винятком випадків, передбачених статтями 16.1, 16.3, 16.19 цього Кодексу, - (в ред. Федерального закону від 28.12 .2009 N 380-ФЗ) тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян, посадових осіб та юридичних осіб у розмірі вартості товарів, інформації, робіт, послуг або результатів інтелектуальної діяльності, що з'явилися предметами адміністративного правопорушення, з їх конфіскацією або без такої або конфіскацію предметів адміністративного правопорушення. 2. Недодержання встановленого порядку ведення обліку зовнішньоекономічних операцій з товарами, інформацією, роботами, послугами чи результатами інтелектуальної діяльності для цілей експортного контролю, а так само порушення встановлених термінів зберігання відповідних облікових документів - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на посадових осіб у розмірі від однієї тисячі до двох тисяч рублів; на юридичних осіб - від десяти тисяч до двадцяти тисяч рублів. (В ред. Федерального закону від 22.06.2007 N 116-ФЗ)
|
- Стаття 14.20. Порушення законодавства про експортний контроль
статтями 16.1, 16.3, 16.19 цього Кодексу, - тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян, посадових осіб та юридичних осіб у розмірі вартості товарів, інформації, робіт, послуг або результатів інтелектуальної діяльності , з'явилися предметами адміністративного правопорушення, з їх конфіскацією або без такої або конфіскацію предметів адміністративного правопорушення. 2.
- § 3. Правове становище селянського (фермерського) господарства
порушень законодавства РФ, у разі порушення норм і правил анулювати ліцензії на здійснення Комерційне право. Ч. II. Под ред. В.Ф. Попондопуло, В.Ф. Яковлевої. - СПб., С.-Петербурзький університет, 1998. С. 346 окремих видів діяльності або зупиняти їх дію, притягати до адміністративної відповідальності осіб, які допустили такі порушення законодавства.
- § 6. Договір банківського рахунку
порушення: 1) несвоєчасне зарахування на рахунок надійшли клієнтові грошових коштів; 2) необгрунтоване списання з рахунку; 3) невиконання вказівок клієнта про перерахування або про видачу коштів з рахунку. Далі, банк зобов'язаний сплатити проценти за користування грошовими коштами, що знаходяться на рахунку. За загальним правилом на суму грошових коштів, що знаходяться на рахунку, нараховуються відсотки, якщо в
- 2.2. Універсальна уніфікація колізійних норм
стаття М.Х. Бабаєва (див.: Бабаєв М.Х. Проблеми публічного порядку в міжнародному приватному праві / / Міжнародне приватне право. М.: IPG LAW, 1994. С. 462 -
- Стаття 189. Незаконні експорт або передача сировини, матеріалів, обладнання, технологій, науково-технічної інформації, незаконне виконання робіт (надання послуг), які можуть бути використані при створенні зброї масового знищення, озброєння і військової техніки Коментар до статті 189
порушення встановленого в Російській Федерації порядку здійснення зовнішньоекономічної діяльності стосовно контрольованих товарів і технологій. Вчинення зазначених дій підлягають кваліфікації за ст. 189 КК РФ, якщо в них відсутні ознаки злочинів, передбачених ст. ст. 188 і 275 КК РФ. Якщо незаконний експорт або передача контрольованих товарів і технологій здійснюються
- Стаття 201. Зловживання повноваженнями Коментар до статті 201
статтями про злочини проти інтересів служби в комерційних та інших організаціях. Розглядаючи питання про інтереси комерційних і інших організацій, слід звернути увагу на те, що в законі йдеться про законні інтереси. Тому діяння, вчинене хоча і всупереч інтересам, наприклад, комерційної організації, але інтересам незаконним, не може кваліфікуватися за ст. 201 КК РФ. Крім
- Стаття 12. Обов'язки поліції
стаття 141 КПК РФ називається "Заява про злочин". Порядку прийняття заяви про явку з повинною присвячена наступна стаття, яка так і називається "Явка з повинною" . У ній законодавець посилається на ч. 3 ст. 141 КПК РФ. Однак нічого не говорить про те, що на порядок прийняття явки з повинною поширюється і ч. 4 ст. 141 КПК РФ. Тому видається, що ч. 4 ст. 141 КПК України не має
- 28.1. Сутність митної політики та митної справи
порушеннями митних правил, інші заходи, направлені на реалізацію державної митної політики України. Митна справа є складовою частиною зовнішньополітичної і зовнішньоекономічної діяльності України. У митній справі Україна дотримується визнаних у міжнародних відносинах систем класифікації та кодування товарів, єдиної форми декларування експорту та імпорту
- § 9. Адміністративні правопорушення в галузі торгівлі та фінансів
статтями, обумовлена також § 2 розділу другого Конституції РФ, відповідно до якого всі закони і підзаконні акти, прийняті до набрання чинності діючої Конституції, можуть застосовуватися лише в тому випадку, якщо вони не суперечать конституційним нормам. Так само , як і в багатьох інших випадках, спільність розглянутих адміністративних проступків проявляється в порушенні правил
- 6.2. Види юридичної відповідальності
статтях, присвячених інформаційному законодавству. Цілий ряд статей як Кримінального кодексу РФ, так і КоАП РФ регламентує відповідальність за вчинення певних дій, наслідки яких можуть мати значення для інформаційних правовідносин, хоча в диспозиції про це не згадується. Видом юридичної відповідальності за порушення інформаційного законодавства є й
|