Головна
ГоловнаАдміністративне, фінансове, інформаційне правоАдміністративне право → 
« Попередня Наступна »
А.Б. Агапов. Постатейний коментар до кодексу російської федерації про адміністративні правопорушення. Розширений, з використанням матеріалів судової практики, 2004 - перейти до змісту підручника

Стаття 16.18. Невивезення за межі митної території Російської Федерації або неповернення на цю територію товарів і (або) транспортних засобів


1. Невивезення за межі митної території Російської Федерації раніше ввезених товарів і (або) транспортних засобів, якщо таке вивезення є обов'язковим, або неповернення на митну територію Російської Федерації раніше вивезених товарів і (або) транспортних засобів, якщо таке повернення є обов'язковим, -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян, посадових осіб та юридичних осіб у розмірі від одного до двократного розміру вартості з'явилися предметами адміністративного правопорушення товарів і (або) транспортних засобів з їх конфіскацією або без такої або конфіскацію предметів адміністративного правопорушення.
2. Вивіз з порушенням встановлених строків за межі митної території Російської Федерації раніше ввезених товарів і (або) транспортних засобів, якщо таке вивезення є обов'язковим, або ввезення з порушенням встановлених строків на митну територію Російської Федерації раніше вивезених товарів і (або) транспортних засобів, якщо такий ввезення є обов'язковим, -
тягне за собою накладення адміністративного штрафу на громадян у розмірі від трьох до п'яти мінімальних розмірів оплати праці; на посадових осіб - від п'яти до десяти мінімальних розмірів оплати праці; на юридичних осіб - від п'ятдесяти до ста мінімальних розмірів оплати праці.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 16.18. Невивезення за межі митної території Російської Федерації або неповернення на цю територію товарів і (або) транспортних засобів "
  1. 3. Застава
    пределяет недосконалістю чинного тоді законодавства. Аналізуючи правила про заставу, що містилися в законодавстві, Анненков робить висновок: "Очевидно, що відсутність в нашому законі загальних постанов про заставу, як загальному способі забезпечення всіх зобов'язань, представляється великим недоліком його, значення якого посилюється ще тим обставиною, що в ньому є ще особливі
  2. Стаття 190. Неповернення на територію Російської Федерації предметів художнього, історичного та археологічного надбання народів Російської Федерації і зарубіжних країн Коментар до статті 190
    статтями глави 21 КК РФ ( наприклад, ст. ст. 160, 164). Розглядається злочин необхідно розмежовувати з контрабандою (ч. 2 ст. 188 КК РФ), кримінальна відповідальність за яку настає у разі, якщо предмети художнього, історичного та археологічного надбання народів Російської Федерації і зарубіжних країн переміщуються через митний кордон Росії незаконно. Суб'єктивна
  3. Стаття 193. Неповернення з-за кордону коштів в іноземній валюті Коментар до статті 193
    межами території Російської Федерації, і т. д. (ст. 1 Закону). Зазначений нормативний акт містить вичерпний перелік випадків, при яких резиденти мають право не зараховувати на свої банківські рахунки в уповноважених банках іноземну валюту: при оплаті замовниками (нерезидентами) місцевих видатків резидентів, пов'язаних із спорудженням резидентами об'єктів на територіях іноземних держав, -
  4. § 1. Банківська система. Правове становище кредитних організацій
    пределенія чином організовану систему. Кількісний склад і якісний рівень її ланок відчувають на собі вплив двох основних факторів: 1) об'єктивної потреби економіки в банках і 2) цілеспрямованого регулювання з боку держави. Потреби економіки зумовлюють існування та розвиток системи банків як кредитних інститутів розрахунково-касових центрів.
  5. § 2. Права, обов'язки і відповідальність платників податків
    межах чинного законодавства (право на податкове планування). На законодавчому рівні, а може бути, і на конституційному необхідно закріпити право юридичних і фізичних осіб вести справи таким чином, щоб максимально зменшити розмір своїх податкових виплат. Визнання права платника податків на податкове планування поставить проблему розмежування законних і незаконних
  6. § 5. Початкові підстави набуття права власності
    стаття потребує зміни за моделлю п. 4 ст . 218 ЦК. Доцільно закріпити в ст. 219 ГК норму про те, що право власності на об'єкт нерухомості виникає з моменту придбання ним ознак, зазначених у п. 1 ст. 130 ЦК. Це правило в найбільшій мірі відповідає інтересам власника і в той же час, як і у випадку з п. 4 ст. 218 ГК, потребують від нього зареєструвати право власності
  7. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    стаття трактує про передачу проданої речі із застереженням про збереження права власності за продавцем до оплати речі покупцем або настання іншої обставини, тобто про невідкладно обумовленому договорі про передачу. Абзац 1 ст. 491 ГК відокремлює умовну традицію (речову угоду) від лежить в її основі не умовна купівлі-продажу (обязательственной угоди), а також показує, що угода
  8. § 9. Договір фінансової оренди (лізингу)
    пределенія ним продавця і надати орендареві це майно за плату в тимчасове володіння і користування для підприємницьких цілей (ст. 665 ЦК). Як видно з визначення, лізинг передбачає, що одна особа, в силу недостатності коштів для придбання майна у власність або маючи необхідність лише в тимчасовому володінні і користуванні ним , звертається до другого віч з
  9. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    стаття з проекту Кодексу була виключена. Цим частково пояснюється те, що в § 4 гл . 37 ЦК вирішуються лише самі загальні питання про договори підряду на виконання проектних та вишукувальних робіт. * (449) У строгому сенсі мірою цивільно-правової відповідальності є лише остання з названих санкцій, а саме стягнення збитків. * (450) СЗ РФ. 1999 . N 9. Ст. 1096. * (451) СЗ РФ. 1994. N 34.
  10. 8. Дія норм про договори в часі
    статтями ЦК (4 і 422) за його межами на рівні федерального закону врегульовано питання про наслідки вступу в дію самого Кодексу. Оскільки новий Кодекс приймається не відразу, було визнано доцільним, як уже зазначалося, видати два федеральних Ввідних закону: один - від 30 листопада 1994 р. " Про введення в дію частини першої Цивільного кодексу Російської Федерації ", а інший - від