Головна
ГоловнаЦивільне, підприємницьке, сімейне, міжнародне приватне правоПідприємницьке право → 
« Попередня Наступна »
Колектив авторів. Федеральний закон «Про неспроможність (банкрутство)». Текст із змінами і доповненнями на 2011 рік, 2011 - перейти до змісту підручника

Стаття 183.5. Призначення тимчасової адміністрації фінансової організації

1. Контрольний орган призначає тимчасову адміністрацію фінансової організації, якщо:
1) контрольним органом виявлено підстав, зазначені у підпунктах 1 і 2 пункту 1 статті 183.2 справжнього Федерального закону, за відсутності повідомлення фінансовою організацією контрольного органу про наявність відповідних обставин;
2) контрольним органом у ході виїзної перевірки в порядку, встановленому пунктом 4 статті 183.2 справжнього Федерального закону, або за результатами аналізу плану відновлення платоспроможності фінансової організації відповідно до пункту 3 статті 183.2 цього Закону прийнято рішення про призначення тимчасової адміністрації фінансової організації для реалізації плану відновлення її платоспроможності або контролю за його реалізацією;
3) фінансова організація не виконує або неналежним чином виконує план відновлення її платоспроможності.
2. Призначення тимчасової адміністрації фінансової організації з підстав, передбачених пунктом 1 цієї статті, є обов'язковою, якщо інше не встановлено цим Законом.
3. Рішення контрольного органу про призначення тимчасової адміністрації фінансової організації підлягає опублікуванню в порядку, встановленому статтею 28 цього Закону, а також розміщенню на офіційному сайті контрольного органу в мережі "Інтернет" і повинно містити:
1) найменування фінансової організації, її адресу і ідентифікують фінансову організацію відомості (державний реєстраційний номер запису про державну реєстрацію юридичної особи, ідентифікаційний номер платника податків);
2) найменування контрольного органу, що прийняв рішення про призначення тимчасової адміністрації фінансової організації, дату прийняття такого рішення та строк, на який ця тимчасова адміністрація призначена;
3) підстави призначення тимчасової адміністрації фінансової організації;
4) відомості про обмеження або про призупинення повноважень виконавчих органів фінансової організації;
5) прізвище, ім'я, по батькові керівника тимчасової адміністрації фінансової організації та адресу для направлення йому кореспонденції, а також найменування саморегулівної організації, членом якої є керівник тимчасової адміністрації фінансової організації, і її адреса;
6) іншу інформацію у випадках, передбачених цим Законом.
4. Рішення контрольного органу про призначення тимчасової адміністрації фінансової організації, в тому числі рішення про обмеження або про призупинення повноважень виконавчих органів фінансової організації, може бути оскаржене фінансовою організацією до суду або арбітражного суду. Оскарження рішення контрольного органу про призначення тимчасової адміністрації фінансової організації не припиняє діяльність тимчасової адміністрації фінансової організації.
« Попередня Наступна »
= Перейти до змісту підручника =
Інформація, релевантна " Стаття 183.5. Призначення тимчасової адміністрації фінансової організації "
  1. Глава 5. ГАРАНТІЇ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ
    статтях даного Федерального закону, а також в інших федеральних законах. Під юридичними гарантіями місцевого самоврядування розуміються гарантії, закріплені в законодавстві. Основними з них є: 1. Заборона на обмеження прав місцевого самоврядування. Місцеве самоврядування в Російській Федерації гарантується забороною на обмеження прав місцевого самоврядування, встановлених
  2. § 1. Органи місцевого самоврядування: загальна характеристика
    призначення на посаду та звільнення з посади посадових осіб місцевого самоврядування допускається лише у випадках і порядку, встановлених ч. ч. 5 і 11 ст. 37 Закону від 6 жовтня 2003 р. У свій час досить виразно з приводу призначення "зверху" посадових осіб місцевого самоврядування висловлювався Верховний Суд РФ, розглядаючи касаційну скаргу на рішення судової колегії по
  3. § 1. Поняття і принципи місцевого самоврядування. Моделі взаємовідносин державної влади і місцевого самоврядування
    стаття 3, частини 2 і 3; статті 12 і 130, частина 1, Конституції Російської Федерації). Відповідно до статті 130 (частина 2) Конституції Російської Федерації місцеве самоврядування - як публічна (муніципальна) влада - здійснюється громадянами шляхом референдуму, виборів, інших форм прямого волевиявлення, через виборні та інші органи місцевого самоврядування ".
  4. § 2. Регулювання компетенції органів місцевого самоврядування
    статтях, з відповідними нормами Федерального закону 1995 р., не можна не відзначити, що багато в чому вони перетинаються, і в обох Законах поряд з господарськими питаннями до питань місцевого значення належать і соціальні питання (забезпечення житлом, бібліотечна справа, транспорт), і питання забезпечення безпеки громадян (попередження та ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій, заходи
  5. § 5. Форми державного контролю за місцевим самоврядуванням
    призначений лише для забезпечення законності та дотримання конституційних принципів. Проте адміністративний контроль може там, де це доцільно, здійснюватися вищестоящими органами влади при виконанні органами місцевого самоврядування делегованих їм завдань; 3) адміністративний контроль за органами місцевого самоврядування здійснюється таким чином, щоб ступінь втручання
  6. § 2. Форми опосередкованої участі населення у здійсненні муніципальної влади
    призначення якраз і є тими ознаками, які входять до складу дефініції, дозволяє чітко визначити їх місце в системі органів публічної влади. Таким чином, доцільно не заміщати одне поняття іншим, а використовувати терміни "органи місцевого самоврядування" та "органи муніципальної влади" як рівнозначні. --- --- Соловйов С.Г. Муніципальної-владні
  7. § 2. Фінансові ресурси муніципальних утворень
    статтях бюджету. У місцевих бюджетах окремо передбачаються доходи, що направляються на здійснення повноважень органів місцевого самоврядування щодо вирішення питань місцевого значення, та субвенції, надані для забезпечення здійснення органами місцевого самоврядування окремих державних повноважень, переданих їм федеральними законами і законами суб'єктів Російської Федерації, а
  8. § 3. Умови дійсності і види недійсних угод
    стаття на відміну від ст. 171 ЦК не містить спеціального застереження щодо цього. Однак якщо неповнолітній у встановленому законом порядку був обмежений чи позбавлений права самостійно розпоряджатися своїм заробітком, стипендією або іншими доходами (п. 4 ст. 26 ЦК), відповідні угоди неповнолітнього можуть бути оскаржені його батьками, усиновителями і піклувальниками. Аналогічні правила
  9. § 4. Підстави виникнення житлових правовідносин
    стаття породжує ілюзію того, що право спільної часткової власності на спільне майно у багатоквартирному будинку виникає автоматично одночасно з набуттям по тому чи іншому підставі права власності на окреме житлове приміщення в будинку. Тим часом насправді цього статися в принципі не може, якщо взяти до уваги закріплення самим же ЦК та іншими законами вимоги,
  10. Короткий перелік латинських висловів, які використовуються в міжнародній практиці
    стаття з проекту Кодексу була виключена. Цим частково пояснюється те, що в § 4 гл. 37 ЦК вирішуються лише самі загальні питання про договори підряду на виконання проектних та вишукувальних робіт. * (449) У строгому сенсі мірою цивільно-правової відповідальності є лише остання з названих санкцій, а саме стягнення збитків. * (450) СЗ РФ. 1999. N 9. Ст. 1096. * (451) СЗ РФ. 1994. N 34.